Ten tekst przeczytasz w 2 minuty

Brak komentarzy

Google AdWords blog – ucz się z Verseo!

Google AdWords blog – ucz się z Verseo! - zdjęcie nr 1

Google AdWords blog – ucz się z Verseo! - zdjęcie nr 2

Google AdWords blog – dlaczego warto poznawać Google Adwords z Verseo?

Szukasz pomocy w obszarze Google AdWords? A może zaczynasz dopiero poznawać ten obszar marketingu internetowego? Na naszym blogu Google AdWords (Google Ads), znajdziesz wszelkie niezbędne informacje związane z tematem. Na naszym Google AdWords blog znajdziesz również sporo wiadomości o innych narzędziach udostępnianych przez Google dla biznesu, case study poświadczające skuteczność Google AdWords (Google Ads) jak również mnóstwo ogólnych informacji związanych z marketingiem, by rozwijać się w wielu obszarach jednocześnie. Przeczytanie naszych tekstów zazwyczaj nie zajmuje więcej niż 5 minut, chyba, że poruszamy mocno specjalistyczne tematy, jak budowa drzewa kampanii, gdzie warto prześledzić każdy krok, by dogłębnie poznać specyfikę problemu. A dlaczego warto poznawać Google AdWords z nami? To proste! Teksty na temat Google AdWords tworzymy samodzielnie, a jesteśmy największą agencją SEO i SEM w Polsce. Bez wiedzy i potężnemu poziomowi doświadczenia, nie byłoby to po prostu możliwe. Możesz zatem czerpać z tego, że wiemy jak działają pewne rozwiązania i uczyć się na naszych zwycięstwach i porażkach.

Google AdWords blog – początki:

Jeżeli zaczynasz swoją przygodę z Google AdWords lub szukasz argumentów, by przekonać do tej formy reklamowej swoich szefów, powinieneś w pierwszej kolejności sięgnąć do następujących wpisów!

  1. Co to jest Google Adwords? Dzięki temu wpisowi poznasz podstawowy zakres funkcjonalności, jakie oferuje środowisko reklamowe Google AdWords i co możesz uzyskać dzięki zaangażowaniu środków właśnie tam.
  2. Jakie są koszty prowadzenia kampanii Google AdWords? W tym poście tłumaczymy z czym związane są koszty prowadzenia kampanii Google AdWords. Jest to ważne zagadnienie, ponieważ w dużej mierze poprawna odpowiedź na to pytanie leży w naturze Twojego biznesu.
  3. Jakich błędów należy unikać przy swojej pierwszej kampanii? Martyna, w swoim świetnym wpisie, prezentuje 8 najczęstszych błędów, przed którymi jednak bardzo łatwo się uchronić. Sprawdź je, a przy okazji dowiesz się, jakie podstawowe założenia towarzyszą kampaniom AdWords!
  4. Sprawdź potężne narzędzie dla e-commerce – czyli Google Merchant Center. Paweł punktuje dlaczego żaden sklep internetowy nie powinien o tej formie zapomnieć.

Google AdWords blog – poziom średnio-zaawansowany:

  1. Będąc na tym poziomie prawdopodobnie chcesz już wznieść swoją kampanię na nieco wyższy poziom. Być może tylko koordynujesz pracę agencji, która wykonuje kampanie AdWords dla Ciebie. Tak czy inaczej warto sprawdzić 80 najważniejszych ustawień kampanii. To potężna dawka wiedzy dla osób, które mają już odpalenie pierwszej kampanii za sobą.
  2. Chcesz by Twoje kampanie w sieci reklamowej były lepiej przemyślane i jeszcze lepiej dostosowane? Sprawdź wpis Kasi na temat inteligentnych kampanii i tego, jakie korzyści oferują!
  3. Konkretny wpis na temat budowy, strategii i optymalizacji kampanii zakupowych od Pawła.
  4. Sprawdź jak tworzyć poprawną strukturę pliku produktowego w Google Merchant Center. Informacje w tym temacie znajdziesz tutaj.

Google AdWords blog – poziom zaawansowany:

Nasze treści tworzymy dla osób, które rozpoczynają swoje podboje w środowisku Google AdWords (Google Ads) lub już zdążyły poznać podstawowe funkcje i chcą się dalej rozwijać, by ich kampanie były coraz efektywniejsze. Jeżeli masz bardziej zaawansowane pytania, lub po prostu uważasz, że fajnie byłoby poruszyć jakiś temat – bardzo chętnie stworzymy materiał na ten temat. Napisz do mnie z propozycją tematu na mpopiolek@verseo.pl a na pewno otrzymasz odpowiedź!

Tymczasem zachęcamy do czytania naszego bloga i śledzenia nas na facebooku, gdzie udostępniamy nie tylko treści z Google AdWords blog ale również z życia naszej firmy.

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany