Nasi klienci - zdjęcie nr 1 Nasi klienci - zdjęcie nr 2 Nasi klienci - zdjęcie nr 3 Nasi klienci - zdjęcie nr 4 Nasi klienci - zdjęcie nr 5 Nasi klienci - zdjęcie nr 6 Nasi klienci - zdjęcie nr 7 Nasi klienci - zdjęcie nr 8 Nasi klienci - zdjęcie nr 9 Nasi klienci - zdjęcie nr 10 Nasi klienci - zdjęcie nr 11 Nasi klienci - zdjęcie nr 12 Nasi klienci - zdjęcie nr 13 Nasi klienci - zdjęcie nr 14 Nasi klienci - zdjęcie nr 15 Nasi klienci - zdjęcie nr 16 Nasi klienci - zdjęcie nr 17 Nasi klienci - zdjęcie nr 18

Historie sukcesu

Największa baza udokumentowanych case study w branży. Obejrzyj i posłuchaj, jak dobrze się z nami współpracuje!

 

Galea

Z Verseo czujemy się bezpiecznie

 

Rugito

Case Study: Rugito & Verseo

 

Costway

Łączymy empatię z twardymi danymi

 

Giacomo Conti

Oferta szyta na miarę Giacomo Conti

 

Fotoforma

Generujemy zyski dla klientów!

 

E-okularnicy

O komunikacji, która wpływa na wzrost

 

Dywany Chemex

Tysiące mikrozmian w optymalizacji

 

Fatix

Lubimy skalować biznesy!

 

Świat AGD

Skuteczna optymalizacja kosztów.

 

Briju

Rozwój, rozwój i jeszcze raz skuteczność!

 

Vigour

Minuta z zaletami Google Ads

 

Levant Foods

Otwieramy nowe możliwości

 

Meble Teo

Dajemy się lubić!

 

MasterSport

Wyzwania? Nie ma problemu!

Co mówią o nas Klienci

Kto lepiej zaświadczy o naszych kompetencjach i podejściu, jak nie nasi klienci? Oto kilka opinii!

"Plan działania jest dopasowany do naszych możliwości i to jest najważniejsze, z tym czujemy się komfortowo. Jesteśmy laikami, dlatego możemy oczekiwać różnych rzeczy, ale ludzie, którzy są profesjonalni w tym, co robią i którym my zaufaliśmy, dają nam wskazówki i wtedy czujemy się bezpiecznie"

Paulina Branecka-Giec

Właścicielka marki Galea

"Dzięki raportom, które otrzymujemy na bieżąco, czujemy, że trzymamy rękę na pulsie. Wiemy, gdzie dokładnie wędrują nasze pieniądze i jak przekłada się to na sprzedaż. We współpracy z Verseo cenimy sobie najbardziej kontakt, który jest o każdej porze dnia i nocy, w praktycznie każdej sprawie".

Radosław Bartosik

Współwłaściciel Rugito.pl

"Ustalamy wszystko wspólnie i nie musimy tego sprawdzać, dopytywać, zastanawiać się. Wiemy, co ma być zrobione i to jest dostarczane w terminie. Dobra komunikacja, klimat rozmów, wzajemne zaufanie. Ważne dla nas jest też to, że po drugiej stronie jest człowiek. Ta ludzka, empatyczna twarz biznesu."

Paulina Malicka

E-commerce Manager Costway

Działania ekspertów Verseo zapewniają stabilny wzrost widoczności marki w wirtualnej przestrzeni i zwiększenie sprzedaży w sklepie online. “Verseo cenię za partnerskie podejście, umiejętność rozmowy i etykę pracy, która skutkuje wyższą sprzedażą”.

Mateusz Stasiak

Kierownik działu Marketing i E-commerce Giacomo Conti

"Szukaliśmy zaufanego partnera, który zaproponuje gotowe rozwiązania, wdroży je i na bieżąco będzie monitorować efekty. Eksperci Verseo przeanalizowali sytuację i wrócili z gotowym rozwiązaniem. W 2022 roku zwiększyliśmy sprzedaż o 40% rok do roku. Estymacje Verseo pokrywają się ze stanem faktycznym.”"

Michał Tobiasz

CEO & Co-owner Fotoforma

Szukaliśmy kogoś, kto będzie rzetelny i takie opinie doprowadziły nas do Verseo. Wcześniej takiej współpracy nie miałam z nikim. Efekty są bardziej niż satysfakcjonujące. A mamy apetyt na więcej!

Paulina Michnikowska

Dyrektor ds. Marketingu e-okularnicy.pl

Człowiek + Maszyna to połączenie doskonałe! Budżet kampanii pod kontrolą i optymalizacja stawek 24h na dobę 7 dni w tygodniu.

Radosław Bartosik

Dyrektor ds. e-commerce

„Ze współpracy z Verseo czerpiemy wiele korzyści. Firma zajmuje się przygotowaniem całych naszych kampanii, ale także reaguje na bieżąco na wszelkie zawirowania rynkowe oraz sugeruje zmiany budżetów wtedy, kiedy jest to potrzebne. Agencja Verseo już od kilku lat realizuje swoje prace rzetelnie.”

Mateusz Fatek

Prezes zarządu Fatix

Z nami optymalizujesz koszty. Dzięki naszym specjalistom i technologii uczenia maszynowego wydasz zdecydowanie mniej na obsługę i dopieszczanie reklam.

Jarosław Kłakowicz

Member of the Board

Cieszy, że nieustanne zdobywanie przez nas nowych umiejętności i rozwijanie narzędziowni jest zauważane i skutkuje lepszymi wynikami.

Daniel Górny

Marketing Specialist

Klienci coraz częściej zauważają potężne zalety Google Ads względem innych kanałów reklamowych.

Kinga Dudzińska

Project Manager

Docieramy nie tylko do klientów, których masz na myśli. Znajdziemy Ci również takich, o których mogłeś zapomnieć.

Joanna Tobiaszowska

Executive Marketing Manager

"Nasza współpraca z Meble Teo to modelowy przykład na to, jak zgrabnie łączymy pogłębione relacje z klientami i skuteczność działania."

Maksymilian Bartkowiak

Marketing Development Manager

„Ważnym kanałem sprzedaży dla nas, jest sprzedaż internetowa. W zeszłym roku zauważyliśmy spadek sprzedaży w naszym sklepie internetowym. Zwróciliśmy się po pomoc do firmy Verseo, by wspólnie opracować plan naprawczy. Dla nas, Verseo to godny zaufania partner, z którym można się związać na wiele lat.”

Sławomir Bielenia

COO At MasterSport