Dowiedz się więcej

Zapraszamy do Akademii Verseo

miejsca, w którym zgrabnie zebraliśmy wszystkie nasze zasoby edukacyjne, z których możesz korzystać całkowicie bezpłatnie. Google Ads, Google Analytics, Pozycjonowanie, Facebook Ads - z nami opadną mgły niewiedzy!

Rozsiądź się wygodnie, włącz webinary i pogłębiaj swoją wiedzę

Omówimy, pokażemy, podpowiemy.
Zyskaj wiedzę bezpośrednio od ekspertów Google Ads, pozycjonowania i praktyków w biznesie.

Audyt SEO. Czy warto za niego płacić?

poziom: podstawowy

Jak sama nazwa wskazuje, płatne audyty nie są wykonywane za darmo. Ich cena zależy od zakresu wykonywanych prac oraz stopnia rozbudowania Twojej witryny. Audyt strony usługowej i strony e-commerce zdecydowanie się różnią. Jednak czy tak naprawdę płatne audyty SEO warte są swojej ceny i warto w nie zainwestować, jeżeli te same firmy, oferują bezpłatne audyty SEO? Czy płatne audyty dadzą nam wyczerpującą odpowiedź na temat oceny naszej strony? Wyniki będą szczegółowe i przede wszystkim zrozumiałe? Tego i wiele więcej dowiesz się na webinarze, który poprowadzi Joanna Michalska, Ekspert SEO w Verseo.

Obejrzyj webinar

Bezpłatny Audyt SEO – sprawdzamy, ile jest wart

poziom: podstawowy

Po co płacić, jak można za darmo? Jak sama nazwa wskazuje bezpłatne audyty są wykonywane za darmo. Można je wykonać w kilka minut a nawet sekund. Jednak ile są tak naprawdę warte, jeżeli audyty wykonywane przez specjalistów SEO mogą kosztować nawet kilka tysięcy? Sprawdzimy, czy bezpłatne audyty dadzą nam prawdziwą odpowiedź na temat oceny naszej strony?

Obejrzyj webinar

Poznaj technologię Smartowski. Sprawne raportowanie z wielu źródeł

poziom: podstawowy

Jak często zdarza się, że uruchamiasz kolejne działania marketingowe bez dogłębnej analizy danych marketingowych z poprzednich kampanii? Czy wiesz, jakie koszty i przychody generują poszczególne kampanie, w jakie produkty i usługi należy inwestować lub które kanały najmniej konwertują? Dane są bardzo ważne, ale z niepełnych lub niepoprawnie zebranych danych wyciąga się niewłaściwe wnioski. Dzięki narzędziu Smartowski z łatwością zobaczysz mocne i słabe strony swoich kampanii we wszystkich najpopularniejszych kanałach – od Google Ads, przez Facebooka i Programmatica, do LinkedIna i ponad 600 innych platformach.

Obejrzyj webinar

Opanuj świat marketingu z poradnikami Verseo

17 poradników, ponad 48 500 pobrań, 15 autorów, aż 700 stron wiedzy

Kalendarz Marketingowy 2023 – tapety na Q1

4 stron

Tapety ujmujące cały Kalendarz Marketingowy 2023 to prosty sposób, by mieć w zasięgu wzroku wszystkie okazje na zwiększenie sprzedaży!

Kalendarz Marketingowy 2023

Kalendarz Marketingowy 2023

26 stron

Wykorzystaj każdą okazję, by przyciągnąć uwagę, pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż. Kalendarz Marketingowy 2023 od Verseo Ci w tym pomoże!

AdBook 2022

104 stron

Materiał płatny

Kompletny przewodnik po digital marketingu już dostępny! Dowiedz się, jak robić skuteczną reklamę w sieci, wzmocnić widoczność firmy i zwiększyć sprzedaż! To się opłaca!

Skondensowana wiedza, którą pochłoniesz nawet w tramwaju

Ponad 80 podcastów, nagrania dla początkujących i zaawansowanych, omawiamy pozycjonowanie stron, reklamę w Google, na Facebooku, Instagramie i Linkedin i wiele więcej

Pierwszy odcinek podcastu Verseo: Small Talk, Big Deal - czyli rozmowy o karierze w Verseo. Posłuchaj jak wygląda rekrutacja i onboarding na stanowisko Customer Success Specialist. Kogo szukamy i co oferujemy?

Jak wygląda panel reklamowy na Linkedin i jak krok po kroku stworzyć kampanię reklamową? W 5 i pół minuty opowiadamy, a po więcej informacji zapraszamy do poradnika o Linkedin!

Na co zwrócić uwagę tworząc profil pracowników na Linkedin? Co należy dodać do profilu, by przyciągał potencjalnych klientów? Temu tematowi poświęciliśmy aż 11 minut!

Chcesz jeszcze więcej?

Wejdź na blog Verseo, a znajdziesz tam porady, ciekawostki i nowości na temat SEO i rynku reklamy online.

Pozycjonowanie stron - jak analizować wyniki?
Analiza pozycjonowania stron www – co to?
Monika Praczyk

Pozycjonowanie stron www jest jednym z najważniejszych elementów e-marketingu. Dobrze wypozycjonowana domena przyciąga tzw. ruch organiczny, który może przekładać się […]

Błąd 403 forbidden - co to jest i skąd się bierze?
Błąd 403 – jak naprawić i co oznacza?
Monika Praczyk

Strony internetowe często są bardzo skomplikowanymi konstrukcjami. W związku z tym pewne błędy są w zasadzie nieuniknione. Jednym z najczęstszych, […]

Clickbaity - co to?
Czym są clickbaity? Nie uwierzysz, jak łatwo można na nich zarobić. SZOK! ;)
Monika Praczyk

Chwytliwe tytuły i mnóstwo nieprawdy. Nagłówek obiecywał pokazać rozwiązanie, a po przeczytaniu artykułu okazuje się, że jest czymś zupełnie innym. […]

Każdy przyzna, że wiedza jest lepsza niż brak wiedzy. Im więcej wiedzy i informacji zgromadzimy w głowie czy jako zespół, tym lepsze decyzje możemy podjąć – zarówno w życiu prywatnym, jak i w życiu zawodowym. 

Lepsze decyzje – biznesowo – oznaczają zazwyczaj, że robimy coś szybciej lub efektywniej. Ale by dojść do tego poziomu, należy w pierwszej kolejności zainwestować. I tutaj pojawia się Akademia Verseo, która gromadzi nasze poradniki, podcasty i webinary związane z marketingiem.

Poradniki marketingu za darmo

Dostęp do Akademii Verseo jest bezpłatny. Wystarczy, że raz się zarejestrujesz i już – wszystko co najlepsze będzie w zasięgu kliknięcia myszki. Po Twojej stronie jedynie jest utrzymanie zapału do nauki! Dlaczego warto?

Nasze poradniki z marketingu zostały pobrane już ponad 45.000 razy! Znajdziesz tam materiały związane z pozycjonowaniem stron, jak również Google Ads, LinkedIn, Facebookiem czy nawet Content Marketingiem. Ze względu na duże zainteresowanie dostaliśmy też sporo feedbacku, który jasno wskazuje, że dla osób uczących się tego fachu, są one doskonałe na start. Dzięki nim można szybko osiągnąć płynność w danej dziedzinie i dalej rozwijać się już typowo w oparciu o konkretne doświadczenie. Stanowią zatem dobrą bazę teoretyczną. 

Najchętniej wybieranym poradnikiem z marketingu Verseo jest materiał 30 lekcji SEO. To naprawdę solidna dawka wiedzy. 100 stron o najważniejszych aspektach pracy pozycjonera – tego co musi zrobić modelowo, by wypozycjonować stronę możliwie wysoko. 

Niemniej chętnie pobierane są poradniki z Content Marketingu, jak również 24 najlepszych narzędzi Google dla biznesu. 

Pozostałe poradniki zazwyczaj są już rzadziej pobierane ponieważ oferuję wiedzę w pewnych specyficznych obszarach. Wszystko zależy od tego, w jakim kierunku chcesz się rozwijać. 

W chwili pisania tego tekstu mamy Ci łącznie do zaoferowania prawie 800 stron poradników marketingowych + kilkadziesiąt godzin nagrań wideo i podcastów związanych z reklamą online. Sukcesywnie dodajemy nowe materiały, więc warto wracać do Akademii Verseo ci jakiś czas, by sprawdzić co w trawie piszczy. 🙂

Webinary biznesowo marketingowe

Na stronie Akademii zyskujesz dostęp również do webinarów, podczas których omawiamy zagadnienia związane z Google Ads, pozycjonowaniem stron oraz Facebook Ads. To wszystko. Aktualnie jest ich 11 i oprócz omawiania danej tematyki zawierają one również odpowiedzi na pytania uczestników, co jeszcze lepiej przybliża problematykę. 🙂 

Ale to nie wszystko – podczas webinarów poruszaliśmy też bardziej ogólne kwestie. Np. piekielnie ciekawą rzecz dla startujących biznesów – “Jak tanio wejść w biznes online?”. Okazało się bowiem, że na rynku jest bardzo mało informacji – w formie krok po kroku – ile co kosztuje, by zacząć sprzedaż w internecie – czy zawsze opłaca się budować sklep czy może skorzystać z gotowej platformy, na jaką reklamę online postawić itd itd. Tę lukę staraliśmy się wypełnić i… musisz samemu ocenić czy się udało! 🙂 

Omawiamy też np. marketingowe wyzwania, jakie stoją przez biznesami online. Jest to o tyle istotne, że wydatki na marketing się zwiększają, sklepy internetowe i usługi wyrastają jak grzyby po deszczu. Oznacza to, że marketing musi stać się coraz bardziej efektywny, bo inaczej zacznie tracić na rzecz tych, którzy optymalizują swoją pracę.

Podcasty marketingowe

Podcasty marketingowe dostępne w Akademii Verseo bazują na naszych materiałach dostępnych na Youtube. Poruszają one wyrywkowo zagadnienia będące w obrębie szerszych tematów. Np. nie dowiesz się z nich o całości możliwych działań reklamowych na LinkedInie, ale np. uzyskasz informację jak uruchomić poprawnie kampanię z wysyłaniem spersonalizowanych wiadomości i np. ile to kosztuje. 

Podcastów jest naprawdę dużo i są stosunkowo krótkie – średnio od 3 do 7 minut. Nie zmęczysz się nimi i możesz wracać do nich w dowolnej chwili lub np. jadąc samochodem.

W Akademii Verseo znalazła się również przestrzeń do opiniowania naszych materiałów. Zachęcamy zatem do komentowania i oceniania naszych poradników, podcastów i webinarów, tak by inni wiedzieli kiedy warto przeczytać czy przesłuchać dany materiał, a kiedy niekoniecznie. 🙂 

Zapraszamy do nauki!