Dowiedz się więcej

Zapraszamy do Akademii Verseo

miejsca, w którym zgrabnie zebraliśmy wszystkie nasze zasoby edukacyjne, z których możesz korzystać całkowicie bezpłatnie. Google Ads, Google Analytics, Pozycjonowanie, Facebook Ads - z nami opadną mgły niewiedzy!

Rozsiądź się wygodnie, włącz webinary i pogłębiaj swoją wiedzę

Omówimy, pokażemy, podpowiemy.
Zyskaj wiedzę bezpośrednio od ekspertów Google Ads, pozycjonowania i praktyków w biznesie.

SEO + UX = SXO? Obalamy mity i serwujemy fakty, by pomóc Ci zwiększyć sprzedaż!

poziom: podstawowy

Mimo, że SXO znane jest już od prawie dekady, to jeszcze dzisiaj budzi wiele emocji. Termin ten w ostatnich latach obrósł w wiele mitów i niedomówień, a nawet nadinterpretacji, z którymi postanowiliśmy się rozprawić. Sprawdź, co naprawdę pomoże Ci zwiększyć sprzedaż na stronie www.

Obejrzyj webinar

Najważniejsze zmiany w Google Analytics 4

poziom: podstawowy

Już wkrótce Google Analytics 4 zastąpi Universal Analytics. Co to oznacza dla osób, które korzystały z dotychczasowej wersji? Z jakimi zmianami to się wiąże? Jak się dobrze przygotować do tych zmian i zadbać o dane? Na wszystkie te pytania odpowiedzi udzieli ekspertka od Analityki Internetowej - Klaudia Zielke.

Obejrzyj webinar

Jak przygotować e-commerce na Black Friday i święta

poziom: podstawowy

Najgorętszy okres dla e-sklepów zbliża się wielkimi krokami.Joanna i Klaudia z Verseo wraz z Anitą z digitalk wspólnie odpowiadają na pytania Mileny z Semstorm odnośnie tego, jak przygotować e-commerce na BF i Xmas.

Obejrzyj webinar

Opanuj świat marketingu z poradnikami Verseo

17 poradników, ponad 48 500 pobrań, 15 autorów, aż 700 stron wiedzy

Poradnik SEO – 30 lekcji

102 stron

Chcesz poznać SEO od podszewki? Mamy gotowe i przetestowane recepty! Skorzystało z nich już ponad 4000 osób. Dołącz do nich i popraw widoczność w sieci!

Kalendarz marketingowy 2022

14 stron

Zaplanuj działania marketingowe z wyprzedzeniem. Wykorzystaj święta typowe i nietypowe, by stworzyć więcej okazji sprzedażowych w 2022!

AdBook 2022

104 stron

Materiał płatny

Kompletny przewodnik po digital marketingu już dostępny! Dowiedz się, jak robić skuteczną reklamę w sieci, wzmocnić widoczność firmy i zwiększyć sprzedaż! To się opłaca!

Skondensowana wiedza, którą pochłoniesz nawet w tramwaju

Ponad 80 podcastów, nagrania dla początkujących i zaawansowanych, omawiamy pozycjonowanie stron, reklamę w Google, na Facebooku, Instagramie i Linkedin i wiele więcej

Customer Success Specialist – jak wygląda rekrutacja i onboarding w Verseo?

Pierwszy odcinek podcastu Verseo: Small Talk, Big Deal - czyli rozmowy o karierze w Verseo. Posłuchaj jak wygląda rekrutacja i onboarding na stanowisko Customer Success Specialist. Kogo szukamy i co oferujemy?

Jak stworzyć reklamę na Linkedin – krok po kroku

Jak wygląda panel reklamowy na Linkedin i jak krok po kroku stworzyć kampanię reklamową? W 5 i pół minuty opowiadamy, a po więcej informacji zapraszamy do poradnika o Linkedin!

Linkedin – co wpłynie na profesjonalny wygląd profilu?

Na co zwrócić uwagę tworząc profil pracowników na Linkedin? Co należy dodać do profilu, by przyciągał potencjalnych klientów? Temu tematowi poświęciliśmy aż 11 minut!

Chcesz jeszcze więcej?

Wejdź na blog Verseo, a znajdziesz tam porady, ciekawostki i nowości na temat SEO i rynku reklamy online.

Wideo marketing. Jak założyć kanał na Youtube?
Wideo marketing. Jak założyć kanał Youtube?
Sylwia Śmigielska

Wideo to wszechstronny i wciągający format treści. Nic dziwnego, że jego wykorzystanie w ramach marketingu zyskuje popularność wśród firm z […]

HubSpot vs Salesforce i Bitrix24
HubSpot vs Salesforce, Bitrix24 i inne systemy
Dawid Bednarz

Na cyfrowym rynku znajduje się wiele narzędzi łączących CRM z innymi funkcjami, ułatwiając dzięki temu zarządzanie organizacją. Ogromna uniwersalność tego […]

Jak zwiększyć sprzedaż dzięki Amazon i Google
Jak sprzedawać więcej dzięki Amazon i Google? PORADNIK
Monika Praczyk

Pandemia zrewolucjonizowała branżę e-commerce. Wprowadzone restrykcje, konieczność zrewidowania planów budżetowych i celów biznesowych oraz szeroko pojęta niepewność wymusiły na przedsiębiorcach […]

Każdy przyzna, że wiedza jest lepsza niż brak wiedzy. Im więcej wiedzy i informacji zgromadzimy w głowie czy jako zespół, tym lepsze decyzje możemy podjąć – zarówno w życiu prywatnym, jak i w życiu zawodowym. 

Lepsze decyzje – biznesowo – oznaczają zazwyczaj, że robimy coś szybciej lub efektywniej. Ale by dojść do tego poziomu, należy w pierwszej kolejności zainwestować. I tutaj pojawia się Akademia Verseo, która gromadzi nasze poradniki, podcasty i webinary związane z marketingiem.

Poradniki marketingu za darmo

Dostęp do Akademii Verseo jest bezpłatny. Wystarczy, że raz się zarejestrujesz i już – wszystko co najlepsze będzie w zasięgu kliknięcia myszki. Po Twojej stronie jedynie jest utrzymanie zapału do nauki! Dlaczego warto?

Nasze poradniki z marketingu zostały pobrane już ponad 45.000 razy! Znajdziesz tam materiały związane z pozycjonowaniem stron, jak również Google Ads, LinkedIn, Facebookiem czy nawet Content Marketingiem. Ze względu na duże zainteresowanie dostaliśmy też sporo feedbacku, który jasno wskazuje, że dla osób uczących się tego fachu, są one doskonałe na start. Dzięki nim można szybko osiągnąć płynność w danej dziedzinie i dalej rozwijać się już typowo w oparciu o konkretne doświadczenie. Stanowią zatem dobrą bazę teoretyczną. 

Najchętniej wybieranym poradnikiem z marketingu Verseo jest materiał 30 lekcji SEO. To naprawdę solidna dawka wiedzy. 100 stron o najważniejszych aspektach pracy pozycjonera – tego co musi zrobić modelowo, by wypozycjonować stronę możliwie wysoko. 

Niemniej chętnie pobierane są poradniki z Content Marketingu, jak również 24 najlepszych narzędzi Google dla biznesu. 

Pozostałe poradniki zazwyczaj są już rzadziej pobierane ponieważ oferuję wiedzę w pewnych specyficznych obszarach. Wszystko zależy od tego, w jakim kierunku chcesz się rozwijać. 

W chwili pisania tego tekstu mamy Ci łącznie do zaoferowania prawie 800 stron poradników marketingowych + kilkadziesiąt godzin nagrań wideo i podcastów związanych z reklamą online. Sukcesywnie dodajemy nowe materiały, więc warto wracać do Akademii Verseo ci jakiś czas, by sprawdzić co w trawie piszczy. 🙂

Webinary biznesowo marketingowe

Na stronie Akademii zyskujesz dostęp również do webinarów, podczas których omawiamy zagadnienia związane z Google Ads, pozycjonowaniem stron oraz Facebook Ads. To wszystko. Aktualnie jest ich 11 i oprócz omawiania danej tematyki zawierają one również odpowiedzi na pytania uczestników, co jeszcze lepiej przybliża problematykę. 🙂 

Ale to nie wszystko – podczas webinarów poruszaliśmy też bardziej ogólne kwestie. Np. piekielnie ciekawą rzecz dla startujących biznesów – “Jak tanio wejść w biznes online?”. Okazało się bowiem, że na rynku jest bardzo mało informacji – w formie krok po kroku – ile co kosztuje, by zacząć sprzedaż w internecie – czy zawsze opłaca się budować sklep czy może skorzystać z gotowej platformy, na jaką reklamę online postawić itd itd. Tę lukę staraliśmy się wypełnić i… musisz samemu ocenić czy się udało! 🙂 

Omawiamy też np. marketingowe wyzwania, jakie stoją przez biznesami online. Jest to o tyle istotne, że wydatki na marketing się zwiększają, sklepy internetowe i usługi wyrastają jak grzyby po deszczu. Oznacza to, że marketing musi stać się coraz bardziej efektywny, bo inaczej zacznie tracić na rzecz tych, którzy optymalizują swoją pracę.

Podcasty marketingowe

Podcasty marketingowe dostępne w Akademii Verseo bazują na naszych materiałach dostępnych na Youtube. Poruszają one wyrywkowo zagadnienia będące w obrębie szerszych tematów. Np. nie dowiesz się z nich o całości możliwych działań reklamowych na LinkedInie, ale np. uzyskasz informację jak uruchomić poprawnie kampanię z wysyłaniem spersonalizowanych wiadomości i np. ile to kosztuje. 

Podcastów jest naprawdę dużo i są stosunkowo krótkie – średnio od 3 do 7 minut. Nie zmęczysz się nimi i możesz wracać do nich w dowolnej chwili lub np. jadąc samochodem.

W Akademii Verseo znalazła się również przestrzeń do opiniowania naszych materiałów. Zachęcamy zatem do komentowania i oceniania naszych poradników, podcastów i webinarów, tak by inni wiedzieli kiedy warto przeczytać czy przesłuchać dany materiał, a kiedy niekoniecznie. 🙂 

Zapraszamy do nauki!