Kadra zarządzająca - zdjęcie nr 1

Krzysztof Masłowski

CEO & Partner

Założyciel i współzarządzający Verseo od 11 lat. Odpowiedzialny za rozwój, technologię i algorytmy. Wyspecjalizowany w Google Ads. Doradza wielu firmom, a także innym agencjom marketingowym w Polsce i Europie. Wyszkolił kilkudziesięciu specjalistów w kraju - pracujących zarówno w Verseo, jak i innych agencjach i firmach.

Kadra zarządzająca - zdjęcie nr 2

Mateusz Bieganowski

CEO & Partner

Założyciel i współzarządzający Verseo od 11 lat. Odpowiedzialny za rozwój i funkcjonowanie sprzedaży. Codziennie doradza firmom w obszarze digital, przeprowadza konsultacje na poziomie strategicznym, tworząc innowacyjne rozwiązania, które napędzają wzrost i efektywność.

Kadra zarządzająca - zdjęcie nr 3

Monika Adamczyk

Chief Operating Officer

Od 10 lat zarządzająca zespołami zajmującymi się bezpośrednią pracą z klientem. Odpowiedzialna za budowanie i definiowanie celów zespołów, a także projektowanie i wdrażanie procesów oraz identyfikowanie ryzyk. Całe życie zawodowe związana z branżą digital oraz fintech.

Kadra zarządzająca - zdjęcie nr 4

Paweł Baszczuk

Head of Revenue & Sales

Pasjonat rynków finansowych i nowych technologii. Od 17 lat w roli przedsiębiorcy, project managera, sales managera. Doświadczenie w branży finansowej w zakresie zarządzania ryzykiem, sprzedaży oraz marketingu i rozwoju produktów. Rzecznik szerokiego wykorzystania zaawansowanej analityki danych.

Kadra zarządzająca - zdjęcie nr 5

Bartosz Szlachetka

Head of SEO

Pozycjoner z 15-letnim doświadczeniem, z programistycznym backgroundem, co pozwala na głębsze zrozumienie i wykorzystanie zaawansowanych technik w dziedzinie SEO. Zarządza od 10 lat zespołem składającym się z ponad 30 pozycjonerek i pozycjonerów.