Pierwsza Agencja Marketingu 5.0

Gwarancja

Doświadczenie jest najważniejsze. Certyfikaty sprawiają jednak, że jako klient masz pewność, że dysponujemy również najświeższymi narzędziami i metodologiami działania.

Verseo – Gwarancje Rzetelności Usług

01

Podstawową formą działalności agencji Verseo jest świadczenie usług marketingowych dla klientów, ze szczególnym uwzględnieniem obszarów Google Ads, Facebook Ads oraz Pozycjonowania stron i reklamy Programmatic.

02

Verseo zapewnia świadczenie usług w oparciu o wykwalifikowany zespół certyfikowanych specjalistów. W chwili publikacji niniejszego dokumentu zespół ten liczy ponad 100 osób – specjalistów SEO, Google Ads, Content Managerów, grafików i programistów. Współpracujemy również z ponad setką zewnętrznych copywriterów. Nasi specjaliści dysponują obecnie ponad 200 certyfikatami indywidualnymi.

03

Siedziba firmy Verseo znajduje się przy ul. Węglowej 1/3, 60-122 w Poznaniu i tam też odbywa się najwięcej czynności związanych z obsługą klientów. Do dyspozycji mamy 1650 metrów nowoczesnej przestrzeni biurowej wraz z salami szkoleniowymi dla klientów.

04

Verseo jest strategicznym partnerem Google w Europie Wschodniej i Centralnej. W momencie publikacji tego dokumentu portfel klientów, których obsługujemy w ciągu roku w ramach prowadzenia kampanii, mieści ponad 100 milionów złotych.

05

Verseo prowadzi nieprzerwaną działalność od 2013 roku. Jesteśmy najszybciej rozwijającą się agencją digital marketingową w Polsce. Każdego roku wzrastamy razem z naszymi klientami. Zwiększamy rentowność ich biznesów średnio o 24% (w zestawieniu rok do roku). Dodatkowy budżet pozyskany od klientów z innych agencji w latach 2018-2021 osiągnął poziom 35 mln zł.

Obrót Verseo za 2020 rok wyniósł 34,7 mln zł, a za kolejny 49 mln zł.

06

Verseo posiada i używa technologii opartej na uczeniu maszynowym do optymalizacji kampanii Google Ads oraz Facebook.

07

Dla 36% naszych klientów prowadzimy kampanie Google Ads, 47% klientów oddało w nasze ręce pozycjonowanie własnych stron, a 17% scedowało na nas inne działania w ramach promocji ich marki w wirtualnym świecie.

08

Dzięki najnowszym narzędziom usprawniliśmy komunikację na każdej płaszczyźnie co pozwala nam – mimo osiągniętej skali – utrzymać bliskie relacje z klientami. Jako nasi klienci możecie Państwo liczyć również na wsparcie zarządu Verseo w postaci Mateusza Bieganowskiego oraz Krzysztofa Masłowskiego.

09

Każdy klient ma dostęp do nowoczesnego panelu, w którym dostępne są faktury oraz historia współpracy. Cyklicznie udostępniamy raporty – w trybie comiesięcznym lub cotygodniowym. Tym samym zapewniamy pełną transparentność wyników prowadzonych kampanii.

10

Opinie klientów – cenimy transparentność. Regularnie publikujemy dane finansowe związane z naszą działalnością, jak również recenzje i opinie wystawiane nam przez klientów. Nie ukrywamy recenzji zarówno na Facebooku, jak i w Google oraz na naszych stronach.

Not long after starting the cooperation with
Verseo, Alasta began advertising in other countries:
Germany, then France, Sweden and Romania, then
Spain, and finally also Italy. As a result of SEO
services, the online store’s visibility has increased
significantly, leading to an increase in profits.

usługa: SEO

Gwarancja - zdjęcie nr 1

It was a pleasure to work with Verseo. From the
beginning we could count on a professional support
and insights we found in the final report exceeded
our expectations.

usługa: UX

Gwarancja - zdjęcie nr 2

All Google Ads campaigns are carefully planned,
and, what is very important, are being modified and
adjusted on a regular basis due to the current market
conditions.

usługa: PPC

Gwarancja - zdjęcie nr 3

Polecam bardzo! Współpracuję z Verseo
od kilku miesięcy, dzięki czemu mogłem wyrobić
już sobie opinię. Przede wszystkim największym
plusem jest doskonały kontakt z opiekunem
i szybkie reagowanie na problemy powstające
w kampaniach oraz proponowanie odpowiednich
rozwiązań. Do tego bardzo przyjazne podejście
do klienta i pomoc przy aspektach często nawet
nie związanych z realizowanymi usługami!
W pełni rekomenduję, dając jednocześnie 5⭐

Wojciech Czyżewski

U nas wyniki znakomite, moglibyśmy ale nie
chcemy płacić więcej bo zamówienia to max., które
przerabiamy… po roku od poprzedniej podtrzymujemy
naszą opinię, mamy sprzedaż na stałym b.dobrym
poziomie.

Jarosław Hapek

Firma godna polecenia. Korzystaliśmy z usług 3
innych agencji i żadna nie osiągnęła tak dobrych
wyników. Jednym słowem profesjonalizm.

Aspekto

Gwarancja - zdjęcie nr 4
Gwarancja - zdjęcie nr 5
Gwarancja - zdjęcie nr 6
Gwarancja - zdjęcie nr 7
Gwarancja - zdjęcie nr 8
Gwarancja - zdjęcie nr 9
Gwarancja - zdjęcie nr 10
Gwarancja - zdjęcie nr 11
Gwarancja - zdjęcie nr 12
Gwarancja - zdjęcie nr 13

Gwarancje Rzetelności Usług Verseo 2024

Certyfikaty i partnerstwa świadczące o jakości naszych usług

Gwarancja - zdjęcie nr 15

Google Premier Partner

Najwyższy możliwy status partnera Google to dowód na zachowywanie wysokich standardów Google w dziedzinie reklamy. Status premier to także poświadczenie zachowania dynamiki wzrostu pozyskiwanych klientów, a to pośrednio świadczy o naszej skuteczności. Status Premier to również dostęp do najświeższych informacji i wdrożeń reklamowych ze strony Google. Należy nadmienić, że jest to partnerstwo przyznawane w obszarze reklamy Google Ads. W przypadku pozycjonowania stron w wyszukiwarce, Google nie oferuje żadnych partnerstw.

Facebook Partner

Facebook Business Partner

Klienci coraz częściej szukają agencji, które będą kompetentne nie tylko w jednym obszarze reklamowym. Dostrzegając potencjał drzemiący w połączeniu marketingu w wyszukiwarkach i tym w social media stworzyliśmy dział odpowiedzialny za kampanie na Facebooku i Instagramie. W niedługim czasie zyskaliśmy budżety i kompetencje, by zostać oficjalnym partnerem tego portalu co pozwala na jeszcze lepszy dostęp do najnowszej wiedzy, szkoleń i programu certyfikacyjnego.

Google Marketing Platform

Google Marketing Platform

Jesteśmy biegli w posługiwaniu się zaawansowaną platformą, która łączy dawne DoubleClick oraz Google Analytics 360. W skład Google Marketing Platform wchodzi wiele usług, które ułatwiają zarządzanie, analizowanie i optymalizowanie strategii marketingowej Twojej firmy.

Gwarancja - zdjęcie nr 18

Google CSS Partner

Rozwinęliśmy własną porównywarkę cen, która pozwala na reklamowanie się w Google Shopping bez prowizji uiszczanej za korzystanie z analogicznego rozwiązania oferowanego przez Google. W przeciągu 2 miesięcy do systemu dołączyło 250 sklepów internetowych z prawie 430.000 produktów. Ta dynamika i skala pozwoliły nam dołączyć do oficjalnego programu partnerskiego, który pozwala nam na oferowanie
jeszcze lepszych rozwiązań w rzeczonym temacie.

Smartlook

Smartlook

Jesteśmy jednym z nielicznych partnerów Smartlooka na świecie. Narzędzie to pozwala zanalizować zachowania użytkowników na stronach naszych klientów, i tym samym, wykluczyć błędy technologiczne, błędy interakcji czy błędy User Interface. W efekcie pomagamy naszym klientom poprawiać wskaźnik konwersji, zwięksać liczbę zapytań ofertowych oraz optymalizować doświadczenia użytkownika na stronie.

HS Gold Partner

Hubspot Partner

Wdrożenie platformy Hubspot w naszej firmie zdecydowanie wyniosło ją poziom wyżej, zarówno pod względem organizacyjnym, jak i stricte marketingowym. Przekonani do produktu postanowiliśmy jako jedni z pierwszych w Polsce oferować go w ramach systemu partnerskiego Hubspot, który przynależy do firm biegłych w jego używaniu a dysponujących jednocześnie dużą wiedzą z zakresu digital i inbound marketingu.

Gwarancja - zdjęcie nr 21

Microsoft Ads Partner

3-4% ruchu w wyszukiwarkach zgarnia BING. Ponieważ stanowi on coraz wyraźniejszy element w krajobrazie polskiego internetu, od 2023 zaczęliśmy rozwijać ten obszar w Verseo. W wielu przypadkach to niezwykle skuteczny kanał uzupełniający, charakteryzujący się niską konkurencją i niższymi stawkami dotarcia do klientów. Sukcesywny rozwój tej usługi pozwolił nam uzyskać partnerstwo z Microsoftem i cieszyć się lepszymi możliwościami w tym obszarze.

Gwarancja - zdjęcie nr 22

Gazele Biznesu

W 2018 i 2019 roku zostaliśmy uhonorowani w plebiscycie Pulsu Biznesu tytułem Gazela Biznesu. Jest to wyróżnienie dla firm, które hołdują transparentności i jednocześnie mogą pochwalić się dużą dynamiką wzrostu. 1

Gwarancja - zdjęcie nr 23

Poznański Lider Przedsiębiorczości

W 2019 roku cieszyliśmy się uzyskaniem tytułu Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości. Jest to tytuł przyznawany firmom z powiatu poznańskiego, które notują spektakularne wyniki i mają pozytywny wkład w rozwój poznańskiego etosu przedsiębiorcy.

Allegro Partner

Allegro Ads Partner

Jesteśmy partnerem Allegro i jego systemu reklamowego, co niejako wymusili na nas nasi klienci. Allegro jest dobrą platformą do pozyskiwania ruchu, aczkolwiek konkurowanie ceną jest tam na pierwszym miejscu. Oznacza to, że reklama musi być maksymalnie efektywna i skierowana do możliwie dobrze sprecyzowanej grupy docelowej. To wszystko sprawia, że posiadanie agencji ze statusem partnera Allegro Ads, jeżeli funkcjonuje się tam lub chce się funkcjonować sprzedażowo, ma z punktu widzenia optymalizacji kosztów duży sens.

Kenshoo Agency

Kenshoo Pro Agency

Korzystamy z VCM i Google Marketing Platform od kilku lat, a 2 lata temu rozszerzyliśmy nasze działania także o Kenshoo – to znana i używana na całym świecie platforma do osiągania najlepszych wyników prowadzonych kampanii. Żeby uzyskać status pro agency, należy zdać egzamin potwierdzający znajomość tego narzędzia przez co najmniej pięć osób z zespołu. Jesteśmy jedynym w Polsce, oficjalnym partnerem Kenshoo.