I tu Cię mamy!

Oto pakiet webinarów, które pomogą Ci rozwinąć skrzydła w tym marketingowym świecie.
P.S to też okazja by poznać naszych ekspertów trochę lepiej – chociażby z tej wirtualnej perspektywy. 🙂

Zrealizowane

5 marketingowych wyzwań a biznes online w 2020 r.

poziom: trudny

Rok 2020 wymusza na firmach dostosowanie się do nowych realiów biznesowych. Tradycyjne offline'owe metody budowania brandu, lojalności klientów i sprzedaży są mocno ograniczone.  Ale czy to dotyczy także online?

Zobacz webinar

Jak tanio wejść w biznes online?

poziom: łatwy

Webinar dedykowany jest zarówno dla małych jak i dużych firm, które dotychczas prowadziły swój biznes wyłącznie offline, a teraz z dnia na dzień muszą przejść do online. Podpowiemy jak szybko i tanio odnaleźć się w realiach biznesowych w czasie epidemii.

Zobacz webinar

Reklama Google Ads. Piekielnie kaloryczne narzędzie reklamowe!

poziom: łatwy

Obejrzyj webinar i dowiedz się więcej o systemie reklamowym Google Ads. Wyjaśnimy prosto i skutecznie jakie są różnice pomiędzy typami reklam w ramach kampanii Google Ads i omówimy najefektywniejsze formy prezentacji produktów i usług. Wszystko po to byś mógł zwiększyć swoje przychody i liczbę zamówień.

Zobacz webinar

Intro to Google Shopping: Merchant and Manufacturer Center

poziom: średni

Streamline your Google Shopping Experience. Join this free webinar to learn directly from Google experts on how to get your products in front of more shoppers on the world’s most popular search engine.

Zobacz webinar

Rozkręć promocję sklepu online za pomocą Google Ads!

poziom: łatwy

Otwierasz sklep internetowy i szukasz sposobów promocji, a może już działasz na rynku od pewnego czasu ale czujesz, że mógłbyś efektywniej zarządzać swoim budżetem? Sprawdź, co w przypadku e-sklepów przynosi najlepsze efekty, a co się po prostu nie sprawdza.

Zobacz webinar

[CSS Verseo] Kampania produktowa bez prowizji Google – aż 20% taniej!

poziom: średni

Masz sklep internetowy? Chcesz się reklamować efektywniej a zarazem taniej? Jeżeli Twoja odpowiedź brzmi TAK, weź udział w bezpłatnym webinarze Verseo, a dowiesz się jak to zrobić.

Zobacz webinar

Jak wystartować z pierwszą kampanią Google Ads dla Twojej firmy?

poziom: łatwy

Dowiedz się, jak sprawnie uruchomić kampanię Google oraz jak efektywnie wyświetlać się na kluczowe frazy dla Twojej firmy. Sprawdź, jak zarabiać więcej, nie tracąc milionów.

Zobacz webinar

Chcesz skutecznie wypromować swoje usługi?

poziom: łatwy

Skieruj ofertę do grupy docelowej, zadbaj o widoczność oferty w wyszukiwarce, bądź aktywny w socialach, pokaż swoją firmę na forach i portalach branżowych. Nie wiesz jak to zrobić? Podpowiemy!

Zobacz webinar

Jak przygotować firmę na nadejście sezonu sprzedażowego?

poziom: średni

15 praktycznych porad na BTS, Black Friday i Xmas. Dowiedz się, co zrobić, by w najgorętszym okresie w roku zostać zauważonym w sieci i jak uwagę odbiorców przełożyć na sprzedaż.

Zobacz webinar

Facebook Ads czyli reklama na Facebooku – krok po kroku

poziom: łatwy

Jak stworzyć kampanię reklamową na Facebooku, Instagramie lub Messangerze? Jak wybrac odpowiedni cel reklamowy, grupę odbiorców oraz format reklamy? Na te pytania znajdziesz odpowiedź na tym webinarze.

Zobacz webinar

Możliwości reklamowe na Facebooku

poziom: łatwy

Zabierasz się do reklamy na FB jak pies do jeża? Chcesz promować lokalną firmę lub ecommerce? Coś dzwoni, ale nie wiesz, w którym kościele? Boisz się przepalania budżetu? I jaką formę wybrać? Dowiesz się z webinaru z ekspertami Facebook Ads!

Zobacz webinar