I tu Cię mamy!

Oto pakiet webinarów, które pomogą Ci rozwinąć skrzydła w tym marketingowym świecie.
P.S to też okazja by poznać naszych ekspertów trochę lepiej – chociażby z tej wirtualnej perspektywy. 🙂

Zrealizowane

Nowe wymogi w zakresie cookie bannera. Pilnie dostosuj stronę i nie trać danych.

poziom: podstawowy

Jeżeli prowadzisz sprzedaż internetową produktów lub usług albo posiadasz stronę internetową o charakterze brandowym, to Ty również gromadzisz i przechowujesz pliki cookie na temat użytkowników odwiedzających Twoją stronę internetową. Czemu zmieniły się wymagania, co dokładnie się zmieniło i jak te zmiany poprawnie wdrożyć na swojej stronie internetowej? O tym wszystkim dowiesz się na webinarze.

Obejrzyj webinar

SEO + UX = SXO? Obalamy mity i serwujemy fakty, by pomóc Ci zwiększyć sprzedaż!

poziom: podstawowy

Mimo, że SXO znane jest już od prawie dekady, to jeszcze dzisiaj budzi wiele emocji. Termin ten w ostatnich latach obrósł w wiele mitów i niedomówień, a nawet nadinterpretacji, z którymi postanowiliśmy się rozprawić. Sprawdź, co naprawdę pomoże Ci zwiększyć sprzedaż na stronie www.

Obejrzyj webinar

Najważniejsze zmiany w Google Analytics 4

poziom: podstawowy

Już wkrótce Google Analytics 4 zastąpi Universal Analytics. Co to oznacza dla osób, które korzystały z dotychczasowej wersji? Z jakimi zmianami to się wiąże? Jak się dobrze przygotować do tych zmian i zadbać o dane? Na wszystkie te pytania odpowiedzi udzieli ekspertka od Analityki Internetowej - Klaudia Zielke.

Obejrzyj webinar

Jak przygotować e-commerce na Black Friday i święta

poziom: podstawowy

Najgorętszy okres dla e-sklepów zbliża się wielkimi krokami.Joanna i Klaudia z Verseo wraz z Anitą z digitalk wspólnie odpowiadają na pytania Mileny z Semstorm odnośnie tego, jak przygotować e-commerce na BF i Xmas.

Obejrzyj webinar

12 sposobów na skuteczną reklamę wideo na YouTube

poziom: podstawowy

Eksperci Google i Verseo połączyli swoją wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie i tak powstało wydarzenie, na którym trzeba być. Dowiedz się, dlaczego warto inwestować w YouTube i przede wszystkim, co zrobić, by kanał reklamowy YT był skuteczny.

Obejrzyj webinar

Jak dobrać słowa kluczowe, by zwiększyć ruch na stronie?

poziom: podstawowy

Jeżeli chcesz pozyskiwać klientów z organicznych wyników wyszukiwania, musisz wiedzieć, jakie znaczenie mają słowa kluczowe, które umieszczasz na swojej stronie internetowej. Właściwy dobór tych słów wyraźnie zwiększa liczbę osób odwiedzających witrynę. Jak dobierać słowa kluczowe? Dowiesz się od Joanny.

Obejrzyj webinar

Piksel Facebooka – co daje i jak go zaimplementować?

poziom: średnio zaawansowany

Chcesz zarabiać więcej i zwiększać konwersje z reklamy na FB? Jak wynika z naszych doświadczeń, nadal wiele firm – zarówno małych, jak i tych całkiem sporych, popełnia podstawowy błąd, jakim jest brak zainstalowanego Piksela FB. Na szczęście łatwo jest temu zaradzić 😃

Obejrzyj webinar

SEO – co zrobić samodzielnie, a za co zapłacić?

poziom: podstawowy

Chcesz zatrudnić agencję SEO do pozycjonowania swojej strony? A może są zadania, które możesz wykonać samodzielnie i tylko niektóre chciałbyś oddać w ręce specjalistów? W ramach projektu Senuto.Match, Basia i Asia z Verseo porozmawiają wraz z Marcinem z Senuto, z jakimi działaniami w SEO doskonale można sobie poradzić samemu, a co wymaga doświadczenia i specjalistycznej wiedzy.

Obejrzyj webinar

Jak sprzedawać więcej za pomocą Allegro Ads?

poziom: podstawowy

Jak potężnym marketplacem jest Allegro nie trzeba nikogo przekonywać. Niezależnie czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z Allegro czy już działasz na platformie od jakiegoś czasu, musisz wiedzieć jak skutecznie przebić się i wyróżnić na tle konkurencji.

Obejrzyj webinar

Jak zoptymalizować stronę pod wyniki w Google?

poziom: średnio zaawansowany

Posiadanie strony internetowej to jedno, jednak bez wykorzystania zasad skutecznej optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, nie będzie ona widoczna w zasadzie dla nikogo. Jak wynika z badań, aż 90% użytkowników wyszukiwarki Google sprawdza wyniki wyłącznie na 1. stronie. Dlatego tak ważne jest by Twoja witryna znalazła się w TOP10.

Obejrzyj webinar

Twój content ma znaczenie

poziom: podstawowy

Verseo i LH.pl łączą siły! Gościnnie, w ramach cyklu spotkań o pozycjonowaniu z ekspertami SEO, wystąpiła Joanna Michalska - Executive SEO Specialist w Verseo. Tym razem na warsztat wzięliśmy content. Asia przez ponad godzinę opowiadała: jak pisać, a jak nie pisać, gdzie pisać i dlaczego trzeba.

Obejrzyj webinar

6 elementów skutecznej kampanii Google Ads w sieci wyszukiwania

poziom: podstawowy

Naucz się pozyskiwać klientów w Internecie. Chcesz wiedzieć na jakich elementach należy należy się skupić projektując kampanię Google Ads? W trakcie webinaru przedstawimy kluczowe czynniki wpływające na efektywność kampanii w odniesieniu do przeznaczonego budżetu reklamowego.

Obejrzyj webinar