I tu Cię mamy!

Oto pakiet webinarów, które pomogą Ci rozwinąć skrzydła w tym marketingowym świecie.
P.S to też okazja by poznać naszych ekspertów trochę lepiej – chociażby z tej wirtualnej perspektywy. 🙂

Zrealizowane

Jak przygotować e-commerce na Black Friday i święta

poziom: podstawowy

Najgorętszy okres dla e-sklepów zbliża się wielkimi krokami.Joanna i Klaudia z Verseo wraz z Anitą z digitalk wspólnie odpowiadają na pytania Mileny z Semstorm odnośnie tego, jak przygotować e-commerce na BF i Xmas.

Obejrzyj webinar

12 sposobów na skuteczną reklamę wideo na YouTube

poziom: podstawowy

Eksperci Google i Verseo połączyli swoją wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie i tak powstało wydarzenie, na którym trzeba być. Dowiedz się, dlaczego warto inwestować w YouTube i przede wszystkim, co zrobić, by kanał reklamowy YT był skuteczny.

Obejrzyj webinar

Jak dobrać słowa kluczowe, by zwiększyć ruch na stronie?

poziom: podstawowy

Jeżeli chcesz pozyskiwać klientów z organicznych wyników wyszukiwania, musisz wiedzieć, jakie znaczenie mają słowa kluczowe, które umieszczasz na swojej stronie internetowej. Właściwy dobór tych słów wyraźnie zwiększa liczbę osób odwiedzających witrynę. Jak dobierać słowa kluczowe? Dowiesz się od Joanny.

Obejrzyj webinar

Piksel Facebooka – co daje i jak go zaimplementować?

poziom: średnio zaawansowany

Chcesz zarabiać więcej i zwiększać konwersje z reklamy na FB? Jak wynika z naszych doświadczeń, nadal wiele firm – zarówno małych, jak i tych całkiem sporych, popełnia podstawowy błąd, jakim jest brak zainstalowanego Piksela FB. Na szczęście łatwo jest temu zaradzić 😃

Obejrzyj webinar

SEO – co zrobić samodzielnie, a za co zapłacić?

poziom: podstawowy

Chcesz zatrudnić agencję SEO do pozycjonowania swojej strony? A może są zadania, które możesz wykonać samodzielnie i tylko niektóre chciałbyś oddać w ręce specjalistów? W ramach projektu Senuto.Match, Basia i Asia z Verseo porozmawiają wraz z Marcinem z Senuto, z jakimi działaniami w SEO doskonale można sobie poradzić samemu, a co wymaga doświadczenia i specjalistycznej wiedzy.

Obejrzyj webinar

Jak sprzedawać więcej za pomocą Allegro Ads?

poziom: podstawowy

Jak potężnym marketplacem jest Allegro nie trzeba nikogo przekonywać. Niezależnie czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z Allegro czy już działasz na platformie od jakiegoś czasu, musisz wiedzieć jak skutecznie przebić się i wyróżnić na tle konkurencji.

Obejrzyj webinar

Jak zoptymalizować stronę pod wyniki w Google?

poziom: średnio zaawansowany

Posiadanie strony internetowej to jedno, jednak bez wykorzystania zasad skutecznej optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, nie będzie ona widoczna w zasadzie dla nikogo. Jak wynika z badań, aż 90% użytkowników wyszukiwarki Google sprawdza wyniki wyłącznie na 1. stronie. Dlatego tak ważne jest by Twoja witryna znalazła się w TOP10.

Obejrzyj webinar

Twój content ma znaczenie

poziom: podstawowy

Verseo i LH.pl łączą siły! Gościnnie, w ramach cyklu spotkań o pozycjonowaniu z ekspertami SEO, wystąpiła Joanna Michalska - Executive SEO Specialist w Verseo. Tym razem na warsztat wzięliśmy content. Asia przez ponad godzinę opowiadała: jak pisać, a jak nie pisać, gdzie pisać i dlaczego trzeba.

Obejrzyj webinar

6 elementów skutecznej kampanii Google Ads w sieci wyszukiwania

poziom: podstawowy

Naucz się pozyskiwać klientów w Internecie. Chcesz wiedzieć na jakich elementach należy należy się skupić projektując kampanię Google Ads? W trakcie webinaru przedstawimy kluczowe czynniki wpływające na efektywność kampanii w odniesieniu do przeznaczonego budżetu reklamowego.

Obejrzyj webinar

5 marketingowych wyzwań a biznes online w 2020 r.

poziom: zaawansowany

Rok 2020 wymusza na firmach dostosowanie się do nowych realiów biznesowych. Tradycyjne offline'owe metody budowania brandu, lojalności klientów i sprzedaży są mocno ograniczone.  Ale czy to dotyczy także online?

Obejrzyj webinar

Jak tanio wejść w biznes online?

poziom: podstawowy

Webinar dedykowany jest zarówno dla małych jak i dużych firm, które dotychczas prowadziły swój biznes wyłącznie offline, a teraz z dnia na dzień muszą przejść do online. Podpowiemy jak szybko i tanio odnaleźć się w realiach biznesowych w czasie epidemii.

Obejrzyj webinar

Reklama Google Ads. Piekielnie kaloryczne narzędzie reklamowe!

poziom: podstawowy

Obejrzyj webinar i dowiedz się więcej o systemie reklamowym Google Ads. Wyjaśnimy prosto i skutecznie jakie są różnice pomiędzy typami reklam w ramach kampanii Google Ads i omówimy najefektywniejsze formy prezentacji produktów i usług. Wszystko po to byś mógł zwiększyć swoje przychody i liczbę zamówień.

Obejrzyj webinar