Poszukujemy Wybrańców, co technologii i świata digital się nie boją!

Jesteś jednym z nich?

kariera

Dlaczego My?

Jesteśmy tutaj, by zmieniać sposób myślenia o świecie reklamy, wprowadzać innowacje, ulepszać komunikację i – co najważniejsze – generować dochody naszym klientom.
Aby to zrobić, potrzebujemy przebojowych, różnorodnych i otwartych osób.

Pozostań ciekawy.

Cenimy doświadczenie, ale dla nas liczą się także konkretne umiejętności i obiecująca osobowość. Jeżeli lubisz poszerzać swoją wiedzę, u nas znajdziesz swoje miejsce.

Korzyści

Wiedza

Wiedza do zdobycia

Doszkalamy się na każdym etapie – od juniora, po seniora. Na stałe korzystamy z kursów on-line, konferencji branżowych i podręczników. Uczymy się od siebie i innych.
Wsparcie

Wsparcie

Poproś, a uzyskasz pomoc. Już na wstępie nowe osoby w teamie otrzymują dedykowanego opiekuna, więc czytaj, sprawdzaj i pytaj.
Wsparcie

Niezależność i kreatywność

Wyznaczanie sztywnych ram i oczekiwanie kreatywnych rozwiązań kompletnie mija się z celem. U nas każdy samodzielnie dobiera metody i narzędzia pracy. Liczy się efekt.
Jasna ścieżka rozwoju

Jasna ścieżka rozwoju

Na każdym etapie masz możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego, a Twoje wynagrodzenie za świadczone usługi jest adekwatne do poziomu wiedzy i doświadczenia.
Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Dostosuj plan dnia do wydajnej pracy. Wizyta u lekarza, Dzień Mamy w przedszkolu, mechanik – nieważne, po prostu organizujesz pracę tak, by mieć czas na niespodziewane wydarzenia. 8-16? 6-14? czy 11-19? Liczy się jak, a nie kiedy.
Elastyczne godziny pracy

Nowiutkie, świeżutkie biuro

Jesteśmy prężnie rozwijającą się agencją interaktywną – rośniemy w takim tempie, że aż zabrakło nam miejsca. Nasze nowe biuro jest nowoczesne, przestronne i funkcjonalnie.

Co powiesz na to, żeby mieć to wszystko u nas?

Wierzymy, że niesamowite projekty wykonują spełnieni ludzie.

Zobacz aktualne oferty

Nice

Pracuj i bądź sobą!

Posłuchaj naszych specjalistów SEO i sprawdź, jacy jesteśmy.