Co nas wyróżnia

Największa liczba
certyfikowanych specjalistów w kraju.

Pierwsza Agencja Marketingu 5.0 - zdjęcie nr 2
Pierwsza Agencja Marketingu 5.0 - zdjęcie nr 3

Pozycjonuj stronę w oparciu o skumulowane doświadczenie 30 specjalistów SEO.

Ponad 400 prowadzonych
kampanii produktowych.

Pierwsza Agencja Marketingu 5.0 - zdjęcie nr 4
Pierwsza Agencja Marketingu 5.0 - zdjęcie nr 5

Zaawansowane reklamy programatyczne
pozwalające na doskonale zoptymalizowane kampanie świadomościowe.

Czytelne i regularne
raporty dla klientów.

Pierwsza Agencja Marketingu 5.0 - zdjęcie nr 6
Pierwsza Agencja Marketingu 5.0 - zdjęcie nr 7

Podnosimy skuteczność sprzedaży naszych
klientów średnio o 30%.

Wykorzystywanie machine learning
w kampaniach Google.

Pierwsza Agencja Marketingu 5.0 - zdjęcie nr 8
Pierwsza Agencja Marketingu 5.0 - zdjęcie nr 9

Łączymy kanały
tworząc skuteczne ścieżki klienta.

Skuteczna synteza
Facebook Ads z Google Ads

Pierwsza Agencja Marketingu 5.0 - zdjęcie nr 10
Pierwsza Agencja Marketingu 5.0 - zdjęcie nr 11

25% kampanii
prowadzimy poza terytorium Polski

Zespół

Verseo to certyfikowani specjaliści z zakresu Google Ads, Strategii i Optymalizacji kampanii Google AdsPaid Social, specjaliści Organic Social, doświadczeni Pozycjonerzy, biegli w słowie specjaliści Content Marketing, kreatywni graficy, skrupulatni i pomysłowi programiści, ambitni technolodzy, komunikatywni analitycy i profesjonalni trenerzy.

Ponadto na stałe współpracujemy ze sprawdzonymi tłumaczami, copywriterami i redaktorami.

Zobacz nasz zespół

Wykres

Historia

2013

Nie mieliśmy garażu, by podążyć drogą wielkich amerykańskich start-upów, ale mieliśmy pokój w akademiku. Wówczas zakup laptopa i telefonu był potężną inwestycją, a przejście z łóżka do biura zajmowało nam 2 kroki. Mieliśmy 10 metrów kwadratowych na pomieszczenie wszystkich naszych planów, wizji i chęci. Zespół stanowi Krzysztof i Mateusz.

2014

Po kilku miesiącach okazało się, że zdobywanie wiedzy i edukowanie klientów zaczyna przynosić efekty. Zyski rzędu kilkuset złotych miesięcznie, przeistoczyły się w 3-4 tysiące. Do dziś też pamiętamy pierwszą umowę na SEO, podpisaną na kwotę 80 zł. Było to dla nas ważne wydarzenie. Ten klient jest z nami do dzisiaj. I do dzisiaj nie podnieśliśmy tej opłaty. Zespół stanowi nadal Krzysztof i Mateusz.

2015

Kwalifikacja do programu Google Rising Stars przeznaczonego dla najdynamiczniej rozwijających się agencji SEO SEM na świecie. Wynajęcie pierwszego – 40 metrowego biura. Ciasne, ale własne. Powoli zaczynamy szukać kogoś do pomocy.

2016

Zakończenie prac nad własną platformą optymalizacyjną VCM korzystającą z algorytmów samouczących się. Uzyskanie najwyższego możliwego partnerstwa z Google. Liczba współpracowników w naszej agencji SEO SEM pierwszy raz przekracza wynik dwucyfrowy.

2017

Ukonstytuowanie podziału – Krzysztof, odpowiedzialny za technologię i rozwój; Mateusz – zarządzający handlem i sprawami prozaicznymi. Przeprowadzka do 300 metrowego biura. Skład rozrósł się do 50 osób. Od 2017 roku możemy już chwalić się największych zespołem certyfikowanych specjalistów Google w Polsce.

2018

Nawiązanie i rozwój partnerstw technologicznych. Wyodrębnienie działu Strategii i Optymalizacji w celu zapewnienia jak najwyższej jakości usług. Rozwój wewnętrznego działu marketingu i poszerzenie składu certyfikowanych specjalistów Google Ads. Jest już nas 70 na pokładzie!

2019

Rozszerzenie działu SEO oraz stworzenie zupełnie nowego działu Facebook Ads, który uzupełnił ofertę Verseo o działania w social mediach – zarówno organiczne, jak i płatne. W ten sposób możemy obsługiwać klientów w zasadzie każdym przejawie reklamy internetowej. 2019 jest również rekordowy pod względem nowo pozyskanych klientów – zaufało nam 459 nowych firm!

2020

Kolejna przeprowadzka i tym razem – mamy nadzieję – na dłużej. ? 850 metrów, kolory, sale konferencyjne, 5 kilometrów kabli, setki litrów farby – słowem: jest pięknie! Wychodzimy też na nowe rynki, a to wszystko przyprawiliśmy nową stroną internetową – na której aktualnie przebywasz.

2021

Wbrew wcześniejszym przewidywaniom rozszerzamy przestrzeń o kolejne pomieszczenia. 1300 metrów kwadratowych to wystarczająca powierzchnia, by stworzyć komfortowe warunki pracy (i relaksu!) dla blisko 120 profesjonalistów. Na ścianach nie brakuje też miejsca na laurki – między innymi najważniejsze partnerstwo Google, kolejne certyfikaty potwierdzające kompetencje oraz nagrody zdobyte w najważniejszych konkursach branżowych.

2022

Nowy rok… nowe przestrzenie biurowe (to powoli nasza tradycja :)) i zaszczytne tytuły – w tym między innymi Microsoft Advertising Partner. Zajmujemy łącznie 1650 metrów kwadratowych, które mieszczą nasze nieustająco rosnące ambicje. By sięgać tam, gdzie wzrok nie sięga i celebrować sukcesy na szczycie, razem z naszymi klientami. Wprowadzamy do sprzedaży ekskluzywny materiał poradnikowy Verseo AdBook 2022. Całkowity dochód – 30 tysięcy złotych, przekazujemy na cele charytatywne. Rok zamykamy z przychodami na poziomie ponad 43 mln.

Misja

01

Pracujemy z najlepszymi,

codziennie nasza agencja seo sem dostarcza unikalne rozwiązania w zakresie zarządzania kampaniami reklamowymi online w każdej skali.

02

Stawiamy na efektywność,

dynamiczny rozwój oraz wysoki poziom obsługi Klienta. Nasze umiejętności i wiedza poświadczone są m.in. statusem Google Partner Premier, czy Microsoft Advertising Partner.

03

Cel jest jeden:

nasi Klienci mają otrzymać więcej, lepiej i taniej z każdym dniem.

Wizja

Pierwsza Agencja Marketingu 5.0 - zdjęcie nr 13

Światowy poziom

Pierwsza Agencja Marketingu 5.0 - zdjęcie nr 14

Maniakalny perfekcjonizm

Pierwsza Agencja Marketingu 5.0 - zdjęcie nr 15

Innowacja to codzienność

Pierwsza Agencja Marketingu 5.0 - zdjęcie nr 16

Konkurencja? Jaka konkurencja?!

Wartości

Aktywność

Analizujemy, wyciągamy wnioski, szukamy dziury w całym, nieustannie i bezkompromisowo.

Pierwsza Agencja Marketingu 5.0 - zdjęcie nr 17
Pierwsza Agencja Marketingu 5.0 - zdjęcie nr 18

Rozwój

Nasze środowisko, klienci, narzędzia i możliwości technologiczne ogromnie stymulują, dzieje się przyszłość, chcemy nadal ją tworzyć

Optymizm

Droga i rozwiązanie zawsze się znajdą, to tylko kwestia cierpliwości, wytrwałości, wiedzy … no i czasem budżetu.

Pierwsza Agencja Marketingu 5.0 - zdjęcie nr 19
Pierwsza Agencja Marketingu 5.0 - zdjęcie nr 20

Oszczędność czasu i pieniędzy

10 tys. fraz, tysiące reklam w różnych formatach a Ty… odpoczywasz i Cię na to stać, coraz bardziej i bardziej… bo kiedyś się spotkaliśmy.

Empatia

Bo problem naszego klienta, może być naszym wyzwaniem, a to już lubimy… bardzo.

Pierwsza Agencja Marketingu 5.0 - zdjęcie nr 21
Pierwsza Agencja Marketingu 5.0 - zdjęcie nr 22

Elastyczność

Znamy więcej modeli współpracy niż jest gatunków mrówek na naszej planecie. Poważnie!