Co nas wyróżnia

Największa liczba
certyfikowanych specjalistów w kraju.

Verseo 01 Ads Wyszukiwanie
Verseo 02 Seo

Pozycjonuj stronę w oparciu o skumulowane doświadczenie 30 specjalistów SEO.

Ponad 400 prowadzonych
kampanii produktowych.

Verseo 03 Zakupy
Verseo 04 Video

Zaawansowane reklamy programatyczne
pozwalające na doskonale zoptymalizowane kampanie świadomościowe.

Czytelne i regularne
raporty dla klientów.

Verseo 05 Tag Manager
Verseo 06 Programmatic

Podnosimy skuteczność sprzedaży naszych
klientów średnio o 30%.

Wykorzystywanie machine learning
w kampaniach Google.

Verseo 06 Programmatic 1
Verseo 08 Ads Reklamowa

Łączymy kanały
tworząc skuteczne ścieżki klienta.

Skuteczna synteza
Facebook Ads z Google Ads

Verseo 09 Paid Social
Verseo 10 Brak Granic

25% kampanii
prowadzimy poza terytorium Polski

Zespół

Verseo to certyfikowani specjaliści z zakresu Google Ads, Strategii i Optymalizacji kampanii Google AdsPaid Social, specjaliści Organic Social, doświadczeni Pozycjonerzy, biegli w słowie specjaliści Content Marketing, kreatywni graficy, skrupulatni i pomysłowi programiści, ambitni technolodzy, komunikatywni analitycy i profesjonalni trenerzy.

Ponadto na stałe współpracujemy ze sprawdzonymi tłumaczami, copywriterami i redaktorami.

Zobacz nasz zespół

Wykres

Historia

2013

Nie mieliśmy garażu, by podążyć drogą wielkich amerykańskich start-upów, ale mieliśmy pokój w akademiku. Wówczas zakup laptopa i telefonu był potężną inwestycją, a przejście z łóżka do biura zajmowało nam 2 kroki. Mieliśmy 10 metrów kwadratowych na pomieszczenie wszystkich naszych planów, wizji i chęci. Zespół stanowi Krzysztof i Mateusz.

2014

Po kilku miesiącach okazało się, że zdobywanie wiedzy i edukowanie klientów zaczyna przynosić efekty. Zyski rzędu kilkuset złotych miesięcznie, przeistoczyły się w 3-4 tysiące. Do dziś też pamiętamy pierwszą umowę na SEO, podpisaną na kwotę 80 zł. Było to dla nas ważne wydarzenie. Ten klient jest z nami do dzisiaj. I do dzisiaj nie podnieśliśmy tej opłaty. Zespół stanowi nadal Krzysztof i Mateusz.

2015

Kwalifikacja do programu Google Rising Stars przeznaczonego dla najdynamiczniej rozwijających się agencji SEO SEM na świecie. Wynajęcie pierwszego – 40 metrowego biura. Ciasne, ale własne. Powoli zaczynamy szukać kogoś do pomocy.

2016

Zakończenie prac nad własną platformą optymalizacyjną VCM korzystającą z algorytmów samouczących się. Uzyskanie najwyższego możliwego partnerstwa z Google. Liczba współpracowników w naszej agencji SEO SEM pierwszy raz przekracza wynik dwucyfrowy.

2017

Ukonstytuowanie podziału – Krzysztof, odpowiedzialny za technologię i rozwój; Mateusz – zarządzający handlem i sprawami prozaicznymi. Przeprowadzka do 300 metrowego biura. Skład rozrósł się do 50 osób. Od 2017 roku możemy już chwalić się największych zespołem certyfikowanych specjalistów Google w Polsce.

2018

Nawiązanie i rozwój partnerstw technologicznych. Wyodrębnienie działu Strategii i Optymalizacji w celu zapewnienia jak najwyższej jakości usług. Rozwój wewnętrznego działu marketingu i poszerzenie składu certyfikowanych specjalistów Google Ads. Jest już nas 70 na pokładzie!

2019

Rozszerzenie działu SEO oraz stworzenie zupełnie nowego działu Facebook Ads, który uzupełnił ofertę Verseo o działania w social mediach – zarówno organiczne, jak i płatne. W ten sposób możemy obsługiwać klientów w zasadzie każdym przejawie reklamy internetowej. 2019 jest również rekordowy pod względem nowo pozyskanych klientów – zaufało nam 459 nowych firm!

2020

Kolejna przeprowadzka i tym razem – mamy nadzieję – na dłużej. ? 850 metrów, kolory, sale konferencyjne, 5 kilometrów kabli, setki litrów farby – słowem: jest pięknie! Wychodzimy też na nowe rynki, a to wszystko przyprawiliśmy nową stroną internetową – na której aktualnie przebywasz.

2021

Wbrew wcześniejszym przewidywaniom rozszerzamy przestrzeń o kolejne pomieszczenia. 1300 metrów kwadratowych to wystarczająca powierzchnia, by stworzyć komfortowe warunki pracy (i relaksu!) dla blisko 120 profesjonalistów. Na ścianach nie brakuje też miejsca na laurki – między innymi najważniejsze partnerstwo Google, kolejne certyfikaty potwierdzające kompetencje oraz nagrody zdobyte w najważniejszych konkursach branżowych.

2022

Nowy rok… nowe przestrzenie biurowe (to powoli nasza tradycja :)) i zaszczytne tytuły – w tym między innymi Microsoft Advertising Partner. Zajmujemy łącznie 1650 metrów kwadratowych, które mieszczą nasze nieustająco rosnące ambicje. By sięgać tam, gdzie wzrok nie sięga i celebrować sukcesy na szczycie, razem z naszymi klientami. Wprowadzamy do sprzedaży ekskluzywny materiał poradnikowy Verseo AdBook 2022. Całkowity dochód – 30 tysięcy złotych, przekazujemy na cele charytatywne. Rok zamykamy z przychodami na poziomie ponad 43 mln.

Misja

01

Pracujemy z najlepszymi,

codziennie nasza agencja seo sem dostarcza unikalne rozwiązania w zakresie zarządzania kampaniami reklamowymi online w każdej skali.

02

Stawiamy na efektywność,

dynamiczny rozwój oraz wysoki poziom obsługi Klienta. Nasze umiejętności i wiedza poświadczone są m.in. statusem Google Partner Premier, czy Microsoft Advertising Partner.

03

Cel jest jeden:

nasi Klienci mają otrzymać więcej, lepiej i taniej z każdym dniem.

Wizja

Wizja 01 Swiatowy Poziom

Światowy poziom

Wizja 02 Perfekcjonizm

Maniakalny perfekcjonizm

Wizja 03 Innowacja

Innowacja to codzienność

Wizja 04 Konkurencja

Konkurencja? Jaka konkurencja?!

Wartości

Aktywność

Analizujemy, wyciągamy wnioski, szukamy dziury w całym, nieustannie i bezkompromisowo.

Wartosci Aktywnosc
Wartosci Rozwoj

Rozwój

Nasze środowisko, klienci, narzędzia i możliwości technologiczne ogromnie stymulują, dzieje się przyszłość, chcemy nadal ją tworzyć

Optymizm

Droga i rozwiązanie zawsze się znajdą, to tylko kwestia cierpliwości, wytrwałości, wiedzy … no i czasem budżetu.

Wartosci Optymizm
Wartosci Oszczednosc

Oszczędność czasu i pieniędzy

10 tys. fraz, tysiące reklam w różnych formatach a Ty… odpoczywasz i Cię na to stać, coraz bardziej i bardziej… bo kiedyś się spotkaliśmy.

Empatia

Bo problem naszego klienta, może być naszym wyzwaniem, a to już lubimy… bardzo.

Wartosci Empatia
Wartosci Elastycznosc

Elastyczność

Znamy więcej modeli współpracy niż jest gatunków mrówek na naszej planecie. Poważnie!

Centrum szkoleniowo – wdrożeniowe

Dysponujemy własnym nowoczesnym centrum szkoleniowo -wdrożeniowym. Prowadzimy regularne szkolenia otwarte, zamknięte i wewnętrzne. W naszych szkoleniach biorą udział przedstawiciele naszych Partnerów oraz Google.

Poznajmy się