Ten tekst przeczytasz w 1 minutę

Brak komentarzy

Verseo na XI Targach eHandlu – zapraszamy!

9 listopada 2016 w Warszawie odbędzie się XI edycja Targów eHandlu. Oczywiście nie może zabraknąć tam Verseo. Zapraszamy do odwiedzania naszego stoiska!

New call-to-action
New call-to-action

Targi eHandlu to okazja do poznania firm związanych z handlem w Sieci i oferowanych przez nich dedykowanych rozwiązań. Na targach nie brakuje dostawców oprogramowania dla sklepów internetowych, dostawców paczek, serwisów obsługujących płatności i agencji zajmujących się promocją sklepów online. Na takiej imprezie nie może nas po prostu nie być. Od początku działalności kładziemy nacisk na rozwój usług dedykowanych sklepom internetowym. Z myślą o ich efektywnej promocji powstawał także Verseo Campaign Manager VCM. Zapraszamy na nasze stoisko – poznajmy się lepiej!

New call-to-action
New call-to-action

Co, gdzie i kiedy?

New call-to-action
Zarejestruj się w Akademii Verseo

Centrum EXPO XXI Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14
9 Listopada 2016 10:00 – 17:00
Stoisko B15

Oceń ten artykuł:

Średnia ocena: 0/5 ( na podstawie 0 ocen )

Autor artykułu

Nasz mały wulkan energii to czyste 5 lat doświadczenia w obszarze optymalizowania stron internetowych. Współtworzyła nasz poradnik z marketingu online - Verseo AdBook 2018. Przez kilka lat, w roli nauczyciela akademickiego przekazywała wiedzę i nieustająco próbuje odgrzać swój doktorat. Na blogu dzieli się z Wami wszystkim tym, co może pozwolić Wam polepszyć widoczność witryny w wyszukiwarce Google. Przepada za literaturą faktu oraz podróżami w ciepłe miejsca z historią w tle.

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Zaloguj się, lub wypełnij poniższe pola, aby dodać komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany