Ten tekst przeczytasz w 2 minuty

Meta I/O: zarządzanie metawyszukiwarkami jeszcze nigdy nie było tak proste

Reklamy w metawyszukiwarkach

Verseo łączy siły z Wihphotels wprowadzając na polski rynek platformę Meta I/O. Dla hotelarzy oznacza to szerszą ekspansję swojej placówki w kraju i na świecie. Już od dziś istnieje możliwość reklamowania się w najpopularniejszych metawyszukiwarkach czyli Google Hotel Ads, Trivago, Kayak, Hotelscombined i wielu innych. Łatwa integracja z wiodącymi na świecie CRS-ami, channel managerami, zawsze aktualne ceny i dostępność pokoi, proste zarządzanie stawkami w TripAdvisor- to tylko jedne z wielu cech Meta I/O opowiadające się za wyborem naszej platformy.

Przegląd możliwości platformy Meta I/O

Prosty i intuicyjny interfejs pozwala zarządzać stawkami oraz tym jak wydawane są środki na reklamy. Dzięki panelowi możesz zarządzać równie efektywnie jednym jak i setką hoteli. Główną zaletą Meta I/O jest wyświetlanie cen bezpośrednio ze strony hotelu w metawyszukiwarkach pomijając tym samym wysokie prowizje za rezerwacje.

Reklamy w metawyszukiwarkach

 

Meta I/O daje możliwość reklamowania się Google Hotel Ads. GHA to sposób na szybsze i łatwiejsze dotarcie do najbardziej odpowiadającego potrzebom klienta hotelu i dokonanie w nim rezerwacji. To jednocześnie narzędzie stworzone z myślą o branży turystycznej, które pozwala na reklamowanie się bezpośrednio w usługach Google. Reklama Google Hotel Ads będzie widoczna m.in. wśród wyników organicznych, na mapach i wizytówkach Google czy na urządzeniach mobilnych.
Reklamy w metawyszukiwarkach i google

Jak działa Wihp i Verseo?

Połącz – Meta I/O łączy się z wiodącymi CRS-ami, Channel Managerami i autorskimi systemami rezerwacji.
Reklamuj się – Oceny i dostępność pokoi dostarczane do metawyszukiwarki dla każdego hotelu są wyświetlane w czasie rzeczywistym.
Zarządzaj – dostosuj stawki oraz wydatki za pomocą jednego prostego interfejsu. Możesz kontrolować jeden hotel lub sto, decyzja należy do Ciebie. Proste w użyciu jednak bardzo potężne narzędzie pracy.

Korzyści z użytkowania metawyszukiwarek

Metawyszukiwarka to portal internetowy przeszukujący wiele źródeł, który wyświetla informacje za pomocą jednego interfejsu dając klientowi możliwość porównania cen pokoi oraz opinii o obiekcie. W czasach, gdy większość decyzji podejmowana jest za pośrednictwem Internetu, metawyszukiwarki dają olbrzymią wygodę podczas poszukiwań, ponieważ w jednym miejscu zestawiają najważniejsze informacje dla klienta- czyli dostępność pokoi, cenę i lokalizację. Reklamy w metawyszukiwarkach to must have dla wielu usługodawców.

Możliwość szybkiego porównania cen z kilku hoteli dostępnych w Twojej lokalizacji jest niewątpliwie największą zaletą dla klienta. Porównanie cen z różnych kanałów sprzedaży, daje pewność iż klient rezerwuje pokój w najlepszej możliwej cenie. Wyświetlanie reklamy z oficjalnej strony hotelu wzmacnia wiarygodność Twojej jednostki tym samym dając możliwość rezerwacji pobytu bezpośrednio na oficjalnej stronie hotelu.

Wygodne zarządzanie budżetem reklamowym daje możliwość ustawienia maksymalnego budżetu, kierowania go na najbardziej potrzebujące kanały dystrybucji (nie reklamujemy kanału, który nie potrzebuje promocji, kierujemy środki tam, gdzie są potrzebne w danym momencie), możliwość kierowania reklamy pod kątem kryteriów geograficznych itp.

Reklamy w metawyszukiwarkach to także możliwość wymiany opinii między podróżnymi. Potencjalny klient w łatwy sposób może przeczytać doświadczenia innych wczasowiczów, wyrabiając sobie zdanie na temat Twojego obiektu.

Technologicznie zaawansowane metawyszukiwarki zawdzięczają swój sukces algorytmom dopasowującym. Przeszukiwanie i porównywanie ofert hoteli w każdym zakątku świata daje przejrzystość rynku. Pozwala to konsumentowi na znalezienie najlepszej dla niego oferty,a sprzedający zachęcani są do konkurowania pod względem jakości obsługi i wartości swojego hotelu. Mniejsze hotele nie pozostają w cieniu dużych obiektów z ogromnymi budżetami reklamowymi, co pozwala zachować zdrową konkurencję na rynku. Wszystkie te cechy pozwalają na znalezienie najlepszego miejsca docelowego podróży bez opuszczania metawyszukiwarki.

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Powiązane artykuły

Reklama sklepu internetowego na Facebooku – czy warto?
Jakub Michalak

Czy wiesz, że Facebook w tym roku skończył okrągłe 15 lat? Być może to właśnie dlatego coraz większej grupie osób […]

bezpieczeństwo strony internetowej
Bezpieczeństwo strony internetowej – jak zadbać?
Barbara Oleszek

Bezpieczeństwo w sieci – hasło, które obija się nam o uszy w kolejnych kampaniach informacyjnych, w notyfikacjach z naszych banków, […]

Wirus a handel czyli krajobraz po bitwie
Maciej Popiołek

COVID – 19. Już sama nazwa, owiana nimbem tajemnicy, sprawia, że trochę zaczynamy panikować. Narodzony w Chinach, początkowo traktowany z […]

reklama sklepu rtv agd
Reklama sklepu rtv agd
Maciej Popiołek

Branża RTV/AGD była jedną z pierwszych, które rozwinęły się w zakresie e-commerce. Do dziś Polacy w sieci najchętniej kupują właśnie […]

5 darmowych narzędzi do komunikacji w dziale marketingu
Maciej Popiołek

Darmowe narzędzia do komunikacji w marketingu Efektywna komunikacja w zespole ma ogromne znaczenie w funkcjonowaniu firmy. Wszelkie nieporozumienia i nieścisłości […]

Marketing dla fotografa
Maciej Popiołek

Czym jest dziś marketing dla fotografa i jaką formę promocji wybrać? Marketing dla fotografa może przełożyć się na zwiększenie popularności […]