Ten tekst przeczytasz w 2 minuty

Meta I/O: zarządzanie metawyszukiwarkami jeszcze nigdy nie było tak proste

Reklamy w metawyszukiwarkach

Verseo łączy siły z Wihphotels wprowadzając na polski rynek platformę Meta I/O. Dla hotelarzy oznacza to szerszą ekspansję swojej placówki w kraju i na świecie. Już od dziś istnieje możliwość reklamowania się w najpopularniejszych metawyszukiwarkach czyli Google Hotel Ads, Trivago, Kayak, Hotelscombined i wielu innych. Łatwa integracja z wiodącymi na świecie CRS-ami, channel managerami, zawsze aktualne ceny i dostępność pokoi, proste zarządzanie stawkami w TripAdvisor- to tylko jedne z wielu cech Meta I/O opowiadające się za wyborem naszej platformy.

Przegląd możliwości platformy Meta I/O

Prosty i intuicyjny interfejs pozwala zarządzać stawkami oraz tym jak wydawane są środki na reklamy. Dzięki panelowi możesz zarządzać równie efektywnie jednym jak i setką hoteli. Główną zaletą Meta I/O jest wyświetlanie cen bezpośrednio ze strony hotelu w metawyszukiwarkach pomijając tym samym wysokie prowizje za rezerwacje.

Reklamy w metawyszukiwarkach

 

Meta I/O daje możliwość reklamowania się Google Hotel Ads. GHA to sposób na szybsze i łatwiejsze dotarcie do najbardziej odpowiadającego potrzebom klienta hotelu i dokonanie w nim rezerwacji. To jednocześnie narzędzie stworzone z myślą o branży turystycznej, które pozwala na reklamowanie się bezpośrednio w usługach Google. Reklama Google Hotel Ads będzie widoczna m.in. wśród wyników organicznych, na mapach i wizytówkach Google czy na urządzeniach mobilnych.
Reklamy w metawyszukiwarkach i google

Jak działa Wihp i Verseo?

Połącz – Meta I/O łączy się z wiodącymi CRS-ami, Channel Managerami i autorskimi systemami rezerwacji.
Reklamuj się – Oceny i dostępność pokoi dostarczane do metawyszukiwarki dla każdego hotelu są wyświetlane w czasie rzeczywistym.
Zarządzaj – dostosuj stawki oraz wydatki za pomocą jednego prostego interfejsu. Możesz kontrolować jeden hotel lub sto, decyzja należy do Ciebie. Proste w użyciu jednak bardzo potężne narzędzie pracy.

Korzyści z użytkowania metawyszukiwarek

Metawyszukiwarka to portal internetowy przeszukujący wiele źródeł, który wyświetla informacje za pomocą jednego interfejsu dając klientowi możliwość porównania cen pokoi oraz opinii o obiekcie. W czasach, gdy większość decyzji podejmowana jest za pośrednictwem Internetu, metawyszukiwarki dają olbrzymią wygodę podczas poszukiwań, ponieważ w jednym miejscu zestawiają najważniejsze informacje dla klienta- czyli dostępność pokoi, cenę i lokalizację. Reklamy w metawyszukiwarkach to must have dla wielu usługodawców.

Możliwość szybkiego porównania cen z kilku hoteli dostępnych w Twojej lokalizacji jest niewątpliwie największą zaletą dla klienta. Porównanie cen z różnych kanałów sprzedaży, daje pewność iż klient rezerwuje pokój w najlepszej możliwej cenie. Wyświetlanie reklamy z oficjalnej strony hotelu wzmacnia wiarygodność Twojej jednostki tym samym dając możliwość rezerwacji pobytu bezpośrednio na oficjalnej stronie hotelu.

Wygodne zarządzanie budżetem reklamowym daje możliwość ustawienia maksymalnego budżetu, kierowania go na najbardziej potrzebujące kanały dystrybucji (nie reklamujemy kanału, który nie potrzebuje promocji, kierujemy środki tam, gdzie są potrzebne w danym momencie), możliwość kierowania reklamy pod kątem kryteriów geograficznych itp.

Reklamy w metawyszukiwarkach to także możliwość wymiany opinii między podróżnymi. Potencjalny klient w łatwy sposób może przeczytać doświadczenia innych wczasowiczów, wyrabiając sobie zdanie na temat Twojego obiektu.

Technologicznie zaawansowane metawyszukiwarki zawdzięczają swój sukces algorytmom dopasowującym. Przeszukiwanie i porównywanie ofert hoteli w każdym zakątku świata daje przejrzystość rynku. Pozwala to konsumentowi na znalezienie najlepszej dla niego oferty,a sprzedający zachęcani są do konkurowania pod względem jakości obsługi i wartości swojego hotelu. Mniejsze hotele nie pozostają w cieniu dużych obiektów z ogromnymi budżetami reklamowymi, co pozwala zachować zdrową konkurencję na rynku. Wszystkie te cechy pozwalają na znalezienie najlepszego miejsca docelowego podróży bez opuszczania metawyszukiwarki.

Audyt Google Ads

Dołącz do załogi ponad 30 000 subskrybentów!

Wyrusz w podróż do marketingowego świata pełnego ciekawostek o pozycjonowaniu stron, reklamie w Google, na Facebooku oraz YouTube!

Administratorem danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu (60 – 122), przy ul. Węglowej 1/3.Zobacz więcej... Dane osobowe są przetwarzane przez Administratora zgodnie z przepisami prawa, w tym w szczególności z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych 2016/679 („RODO”) w celu związanym ze świadczeniem usługi newsletter. Administrator gwarantuje spełnienie praw osób, których dane dotyczą. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych zawartych jest w Polityce prywatności.

Praktyczne porady i darmowe materiały otrzymasz w pakiecie.

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

kalendarz marketingowy 2021
Kalendarz marketingowy 2021
Dominika Słomka

Aby tradycji stało się zadość, i w tym roku przygotowaliśmy dla Ciebie Kalendarz marketingowy 2021! Oto lista świąt typowych, jak […]

Marketing referencyjny – jak wykorzystać?
Artykuł gościnny

Marketing referencyjny – wykorzystaj potęgę rekomendacji Tradycyjne metody marketingowe, polegające na bombardowaniu klienta perswazyjnymi przekazami, już nie zawsze się sprawdzają. […]

case study seo + google ads
Case Study SEO + Google Ads
Izabela Pirańska

Ludzi czy firmy, poznaje się po owocach ich pracy. Słowa, papier, internet – wszystkie są cierpliwie i pojemne, a my […]

LinkedIn – co to jest? 42 strony darmowej wiedzy!
Dominika Słomka

Linkedin – co to jest?  Linkedin to medium społecznościowe, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem, szczególnie ze strony osób na […]

reklama piekarni
Reklama piekarni
Izabela Pirańska

Mogłoby się wydawać, że obietnica pysznego bochenka świeżego chleba czy chrupiącej bułki wystarczy, by przyciągnąć klientów do piekarni. Tymczasem konkurencja […]

poradniki z marketingu
Poradniki z marketingu – baza sprawdzonej wiedzy
Maciej Popiołek

Regularnie publikowane przez nas artykuły eksperckie cieszą się popularnością wśród menedżerów firm powiązanych nie tylko z branżą marketingową. Niemal każde […]