Ten tekst przeczytasz w 1 minutę

Brak komentarzy

Verseo.pl z „Google – narzędzia dla biznesu”

Verseo.pl z „Google – narzędzia dla biznesu” - zdjęcie nr 1

Verseo.pl z „Google – narzędzia dla biznesu” - zdjęcie nr 2

24 września 2015 roku w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się konferencja „Finansowanie i nowe technologie dla firm” adresowana do osób prowadzących własną firmę i startujących z nią. Jednym z prelegentów był Dariusz Cichocki z Verseo.pl, który zaprezentował „Google – narzędzia dla biznesu”.

Organizatorzy konferencji zorganizowali ją z myślą o osobach prowadzących własny biznes, osób które są pracownikami firm, ale także osób, które w najbliższej przyszłości planują otworzyć firmę. Tematy poruszane w trakcie konferencji to:

  1. Jak skutecznie rozwinąć własną firmę.
  2. Możliwości finansowania swojej działalności.
  3. Nowoczesne narzędzia wspierania biznesu.

W bloku tematycznym „Nowoczesne narzędzia wspierania biznesu” wystąpił Dariusz Cichocki – Certyfikowany Specjalista AdWords – z Verseo.pl, który przedstawił prezentację „Google – narzędzia dla biznesu”. Zaprezentował korzyści dla firm płynące z korzystania z takich narzędzi Google jak: Google Analytics, Google AdWords, Google Apps dla firm i Google Moja Firma.

Konferencja „Finansowanie i nowe technologie dla firm” odbyła się się w Samorządowej Instytucji Kultury Ostrowa Wielkopolskiego „Forum Synagoga” pod patronatem Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Beaty Klimek.

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany