Ten tekst przeczytasz w 1 minutę

Brak komentarzy

Verseo.pl strategicznym partnerem Wirecard na Europę Środkową i Wschodnią

Verseo.pl strategicznym partnerem Wirecard na Europę Środkową i Wschodnią - zdjęcie nr 1

Verseo.pl strategicznym partnerem Wirecard na Europę Środkową i Wschodnią - zdjęcie nr 2

Wirecard uruchamia Checkout Portal oferujący rozwiązania w zakresie płatności przez Internet zintegrowanych z usługami Google. To w pełni zautomatyzowany system pozwalający małym i średnim przedsiębiorcom na przetwarzanie płatności online. Verseo.pl to oficjalny partner projektu na Europę Środkową i Wschodnią.

Verseo.pl – certyfikowany partner MSP Google AdWords i główny partner Wirecard na polskim rynku – odpowiedzialny jest za planowanie i zarządzanie kampaniami reklamowymi realizowanymi dla e-handlowców zainteresowanych korzystaniem z Checkout Portal Wirecard. Z myślą o małych i średnich firmach prowadzących sklepy internetowe Verseo.pl przygotowało wspierającą ich działalność ofertę obejmującą kampanie AdWords.

Specjalna oferta Verseo.pl dla Klientów Wirecard Checkout Portal obejmuje między innymi:

  • 10% rabatu na obsługę kampanii,
  • banery do re-marketingu,
  • konfigurację kont Google Merchant Center i Google Analytics,
  • audyt strony pod kątem wyszukiwarek,
  • stałą optymalizację kampanii pod kątem ruchu na stronie, przychodu i kosztu sprzedaży.

Wirecard AG to jeden z najbardziej znanych globalnych dostawców usług finansowych i związanych z nimi technologiami. Kojarzony jest z usługą płatności internetowych Wirecard – konkurencyjnych wobec PayPal czy transferuj.pl (na polskim rynku). Jest notowany na giełdzie papierów wartościowych w Frankfurcie.

Wirecard na swoim stoisku razem z Verseo.pl zaprezentowały Wirecard Checkout Portal w trakcie IX. Targów eHandlu w Warszawie 14 października 2015 r. Targi eHandlu w Warszawie to największa impreza o tym profilu w Europie Środkowej i Wschodniej.

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany