Ten tekst przeczytasz w 2 minuty

Brak komentarzy

Co to jest Google Doubleclick

Co to jest Google Doubleclick - zdjęcie nr 1

Co to jest Google Doubleclick - zdjęcie nr 2

Praca przy kampaniach AdWords to ogrom pracy związanej z m.in. tworzeniem kampanii, jej optymalizacją, ustaleniem stawek i wprowadzaniem zmian. Ilość tej pracy wzrasta, gdy każda zmiana musi być wprowadzana ręcznie i z osobna. DoubleClick to sposób na ułatwienie sobie pracy. Verseo.pl już prowadzi kampanie wykorzystując DoubleClick.

doubleclickDoubleClick Digital Manager to platforma ułatwiająca prowadzenie kampanii AdWords i analitykę jej rezultatów. Dzięki temu pozwala na strategiczne zarządzanie kampaniami reklamowymi – we wszystkich kanałach. Analiza wykonana przy wykorzystaniu tej platformy może obejmować wszystkie zdarzenia z kampanii, dzięki czemu uzyskujemy pełny obraz efektywności naszej kampanii i prowadzonych działań.
DoubleClick Digital Manager wykorzystuje dane pochodzące z kampanii AdWords, Facebooka, displaya, kampanii mobilnych – dzięki czemu żadne istotne dane dotyczące kampanii nie zostaną niezauważone.

Co wchodzi w skład DoubleClick Digital Marketing?

DoubleClick Bid Manager

Jego wyróżnikiem jest dostęp do danych raportowanych w czasie rzeczywistym. Wiedząc jak wygląda i jak zachowuje się kampania w danym momencie, można podejmować bardziej trafne decyzje, często o kluczowym znaczeniu i reagować na bieżąco. Dostęp do danych i możliwość wprowadzania zmian odbywa się za pośrednictwem komputera i urządzeń mobilnych. Ta łatwość dostępu oraz wgląd w rzeczywiste, zawsze aktualne dane, sprzyjają trafieniu do grupy docelowej kampanii.

DoubleClick Campaign Manager

To uzupełnienie dla zebranych danych – pakiet narzędzi raportowania i atrybucji. Wszystkie raporty użytkownik znajdzie w jednym miejscu i jednego miejsca zarządza kampaniami. Do raportów ma dostęp także za pośrednictwem komputera i urządzeń mobilnych.

DoubleClick Search

(Dalszą część artykułu znajdziesz pod formularzem)

Wypełnij formularz i odbierz wycenę

Zapoznamy się z Twoim biznesem i przygotujemy indywidualną ofertę cenową na optymalny dla Ciebie mix marketingowy. Zupełnie za darmo.

Twoje dane są bezpieczne. Więcej o ochronie danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

To sposób na ułatwienie sobie pracy poprzez jej automatyzację. W tym przypadku automatyzacja oznacza wprowadzanie zmian za pomocą strategii lub reguł, które determinują zachowanie kampanii w przypadku pojawienia się określonego czynnika. Zamiast ręcznej zmiany każdej stawki wystarczy utworzyć regułę, która automatycznie podniesie je w przypadku, gdy dotychczasowa np. nie wystarcza już do widoczności na pierwszej stronie. W tym miejscu możliwe jest także tworzenie kampanii dla innych niż Google wyszukiwarek.

Korzyści płynące z korzystania z DoubleClick według Google to: oszczędność czasu, uproszczenie działań, podejmowanie bardziej trafnych decyzji na podstawie dostępnych danych i wzrost zwrotu z inwestycji (ROI) w marketing w wyszukiwarce. DoubleClick szczególnie sprawdza się w kampaniach, które wytwarzają dużą ilość danych i wymagają korzystania w nich w trakcie prowadzenia kampanii. Chcesz wiedzieć więcej o możliwości poprowadzenia kampanii dla Twojej firmy z wykorzystaniem DoubleClick? Skontaktuj się z Krzysztofem Borzymowskim – Dyrektorem Działu Sprzedaży Verseo.pl pod numerem 531 208 001 lub sprawdź ofertę na stronie https://verseo.pl/double-click-digital-marketing/

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany