Ten tekst przeczytasz w 1 minutę

Verseo członkiem Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska

  Z dumą możemy poinformować, że Verseo zostało członkiem Związku Pracodawców Branży Internetowej Interactive Advertising Bureau Polska (IAB Polska).

  iab_stempel-czlonkowski_nadzwyczajny

  Interactive Advertising Bureau (IAB) powstała w USA w 1996 roku jako organizacja zrzeszająca podmioty rynku interaktywnego. Obecnie działa w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. Głównym celem IAB jest wspieranie działalności uczestników rynku reklamy interaktywnej.

  IAB działa na polskim rynku od 2000 roku, a od 2007 roku pod nazwą Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Polski oddział zrzesza ponad 200 członków, wśród których są m.in. największe portale internetowe, sieci reklamowe, domy mediowe i agencje interaktywne. Tak duża liczba członków IAB Polska sprawia, że polski oddział jest czwartym pod względem wielkości IAB na świecie. Misją IAB jest wspieranie działalności uczestników rynku komunikacji interaktywnej oraz popularyzacja internetu jako efektywnego medium poprzez działania promocyjne, badawcze, edukacyjne i ochronę prawną. IAB Polska dba także o standardy polskiej reklamy.

  Audyt Google Ads

  Dołącz do załogi ponad 30 000 subskrybentów!

  Wyrusz w podróż do marketingowego świata pełnego ciekawostek o pozycjonowaniu stron, reklamie w Google, na Facebooku oraz YouTube!

  Administratorem danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu (60 – 122), przy ul. Węglowej 1/3.Zobacz więcej... Dane osobowe są przetwarzane przez Administratora zgodnie z przepisami prawa, w tym w szczególności z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych 2016/679 („RODO”) w celu związanym ze świadczeniem usługi newsletter. Administrator gwarantuje spełnienie praw osób, których dane dotyczą. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych zawartych jest w Polityce prywatności.

  Praktyczne porady i darmowe materiały otrzymasz w pakiecie.

  Udostępnij:

  0 osób uznało ten artykuł za przydatny

  Loading...

  Czy ten artykuł był przydatny?

  TAK NIE

  Autor artykułu

  Nasz mały wulkan energii to czyste 5 lat doświadczenia w obszarze optymalizowania stron internetowych. Współtworzyła nasz poradnik z marketingu online - Verseo AdBook 2018. Przez kilka lat, w roli nauczyciela akademickiego przekazywała wiedzę i nieustająco próbuje odgrzać swój doktorat. Na blogu dzieli się z Wami wszystkim tym, co może pozwolić Wam polepszyć widoczność witryny w wyszukiwarce Google. Przepada za literaturą faktu oraz podróżami w ciepłe miejsca z historią w tle.

  Bądź pierwszym który napisze komentarz.

  kompetencje przyszłości
  Kompetencje przyszłości – najważniejsze zmiany na rynku pracy
  Magdalena Walczak

  Filmy z gatunku science fiction sprzed kilkunastu czy kilkudziesięciu lat jednoznacznie pokazują, że nawet nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie […]

  Szczęśliwego Nowego Roku!
  Joanna Michalska

  Szczęśliwego Nowego Roku i wielu sukcesów w 2017 roku w życiu zawodowym i prywatnym życzy zespół Verseo!

  Życzymy Wesołych Świąt!
  Maciej Popiołek

  Życzymy Wesołych Świąt! Cały zespół Verseo życzy Wam spokojnych i zwiastujących wiosnę Świąt! Odpocznijcie, porozmawiajcie, delektujcie się smakami i obecnością […]

  Verseo.pl pomaga w pozyskaniu funduszy unijnych
  Joanna Michalska

  Warto sięgnąć po fundusze unijne na lata 2014-2020. Verseo.pl pomaga w uzyskaniu dofinansowania z funduszy unijnych dla projektów przedsiębiorców – […]

  Opinie o Verseo – co mówią o nas inni?
  Maciej Popiołek

  Jakie są opinie o Verseo? Co sądzą nasi klienci o relacjach, które budujemy? Jak oceniają naszą pracę? A co mówimy […]

  Verseo.pl strategicznym partnerem Wirecard na Europę Środkową i Wschodnią
  Joanna Michalska

  Wirecard uruchamia Checkout Portal oferujący rozwiązania w zakresie płatności przez Internet zintegrowanych z usługami Google. To w pełni zautomatyzowany system […]