Ten tekst przeczytasz w 1 minutę

Brak komentarzy

Verseo członkiem Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska

Z dumą możemy poinformować, że Verseo zostało członkiem Związku Pracodawców Branży Internetowej Interactive Advertising Bureau Polska (IAB Polska).

Pozycjonuj stronę skutecznie z Verseo
Zaufaj doświadczonej agencji!

iab_stempel-czlonkowski_nadzwyczajny

Pozycjonuj stronę skutecznie z Verseo
Zaufaj doświadczonej i nagradzanej agencji

Interactive Advertising Bureau (IAB) powstała w USA w 1996 roku jako organizacja zrzeszająca podmioty rynku interaktywnego. Obecnie działa w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. Głównym celem IAB jest wspieranie działalności uczestników rynku reklamy interaktywnej.

Pozycjonuj stronę skutecznie z Verseo
Zaufaj doświadczonej i nagradzanej agencji

IAB działa na polskim rynku od 2000 roku, a od 2007 roku pod nazwą Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Polski oddział zrzesza ponad 200 członków, wśród których są m.in. największe portale internetowe, sieci reklamowe, domy mediowe i agencje interaktywne. Tak duża liczba członków IAB Polska sprawia, że polski oddział jest czwartym pod względem wielkości IAB na świecie. Misją IAB jest wspieranie działalności uczestników rynku komunikacji interaktywnej oraz popularyzacja internetu jako efektywnego medium poprzez działania promocyjne, badawcze, edukacyjne i ochronę prawną. IAB Polska dba także o standardy polskiej reklamy.

Oceń ten artukuł:

Średnia ocena: 0/5 ( na podstawie 0 ocen )

Autor artykułu

Nasz mały wulkan energii to czyste 5 lat doświadczenia w obszarze optymalizowania stron internetowych. Współtworzyła nasz poradnik z marketingu online - Verseo AdBook 2018. Przez kilka lat, w roli nauczyciela akademickiego przekazywała wiedzę i nieustająco próbuje odgrzać swój doktorat. Na blogu dzieli się z Wami wszystkim tym, co może pozwolić Wam polepszyć widoczność witryny w wyszukiwarce Google. Przepada za literaturą faktu oraz podróżami w ciepłe miejsca z historią w tle.

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Zaloguj się, lub wypełnij poniższe pola, aby dodać komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany