Allegro Ads

Allegro Ads

od 1000 PLN

(koszt obsługi miesięcznie)


Posiadamy najwyższy status partnera Allegro, dlatego chętnie pomożemy Ci zwiększyć wolumen sprzedaży i testować nowe wdrożenia produktowe.

Audyt Google Ads

Audyt Google Ads

od 1000 PLN

(jednorazowo)


Audyt Google Ads jest przeznaczony dla wszystkich reklamodawców, którzy znają już zalety systemu reklamowego Google Ads i chcą przyspieszyć lub polepszyć swoje działania tamże.

Audyt SEO i WWW

Audyt SEO i WWW

od 500 PLN

(jednorazowo)


Chcesz wiedzieć czy Twoja strona jest dobrze zoptymalizowana i jakie działania przyniosą jej lepszą widoczność? Zacznij od Audytu SEO z doświadczonymi pozycjonerami Verseo!

Copywriting

Copywriting

od 1000 PLN

(jednorazowo)


Treści pomagają w pozycjonowaniu strony, wpływają na reputację i percepcję firmy w świadomości odbiorcy. Dostarczamy 50 mln znaków rocznie – piszemy dla klientów i w ramach zleceń zewnętrznych.

Szkolenia stacjonarne

Szkolenia stacjonarne

od 3 000 PLN

(za dzień)


Verseo to nie tylko ponad 100 specjalistów. To również kampanie prowadzone dla 3 000 klientów, strategiczne partnerstwa z Google, Facebookiem czy Allegro. Jeżeli szukasz dedykowanego szkolenia dla siebie lub pracowników Twojej firmy, zgłoś się do nas!

Hubspot Software

Hubspot Software

od 2 000 PLN

(miesięcznie)


Hubspot to platforma online, która pomaga firmom zarządzać ścieżką klienta na każdym jej etapie. Pomożemy Ci ją wdrożyć i umiejętnie zarządzać.

Content dla portali WWW

SEO dla portali contentowych

od 1 600 PLN

(miesięcznie)


Rozwiązania dla serwisów prasowych, portali newsowych, blogów i innych witryn, zbierających lub mających w zamyśle zbieranie dużego ruchu organicznego.

Porównywarki

Porównywarki

od 1000 PLN

(miesięcznie)


Korzystaj z szerokiego dotarcia porównywarek cenowych jak Ceneo, Skąpiec czy Nokaut. Rozszerz swoje kanały marketingowe o nowe miejsca!

Zaawansowane raportowanie

Zaawansowane raportowanie

od 1000 PLN


Poznaj moc swoich danych i podejmuj mądrzejsze decyzje biznesowe. Połącz metryki z wielu narzędzi, m.in. Google Analytics, Google Sheets, Google Ads, BigQuery, YouTube, Facebook Ads w jednym raporcie generowanym w czasie rzeczywistym.

Witold Chęciński
Strategic Business Development Manager

Wiktor Checinski E1581064441803

Nie wiesz, który plan jest dla Ciebie? Napisz do nas

Darmowa wycena

Na skalę światową

Oto dowody na to, że nasze kampanie reklamowe pomagają rozwijać się i łatwiej zdobywać międzynarodowe rynki.

Mateusz Fatek
Prezes zarządu