Dodatkowe produkty i usługi

Pozycjonowanie, Google Ads, Facebook - nie tylko tym biznesy żyją!
Sprawdź jakie jeszcze kanały i usługi marketingowe oferujemy, by uczynić zadość Twoim potrzebom! Umiejętny dobór miejsc, gdzie pojawia się Twoja reklama i gdzie wchodzisz w interakcję z konsumentami jest kluczowy dla powodzenia całego procesu marketingowego firmy. Dlatego służymy Ci tak szerokim wachlarzem usług!

Allegro Ads

Allegro Ads

od 1000 PLN

(koszt obsługi miesięcznie)


Posiadamy najwyższy status partnera Allegro, dlatego chętnie pomożemy Ci zwiększyć wolumen sprzedaży i testować nowe wdrożenia produktowe.

Audyt Google Ads

Audyt Google Ads

od 1000 PLN

(jednorazowo)


Audyt Google Ads jest przeznaczony dla wszystkich reklamodawców, którzy znają już zalety systemu reklamowego Google Ads i chcą przyspieszyć lub polepszyć swoje działania tamże.

Audyt SEO i WWW

Audyt SEO i WWW

od 500 PLN

(jednorazowo)


Chcesz wiedzieć czy Twoja strona jest dobrze zoptymalizowana i jakie działania przyniosą jej lepszą widoczność? Zacznij od Audytu SEO z doświadczonymi pozycjonerami Verseo!

LinkedIn Ads

LinkedIn Ads

od 1000 PLN

(miesięcznie)


LinkedIn to szczególnie cenny kanał reklamowy dla branż B2B. Jesteśmy w stanie dotrzeć do konkretnych stanowisk z różnymi formatami reklamowymi!

Amazon Ads

Amazon Ads

od 1 000 PLN

(koszt obsługi miesięcznie)


Dzięki Amazon Ads możesz dotrzeć do nieograniczonej liczby użytkowników również zza granicy. Jeżeli chcesz sprawdzić czy Twój produkt ma szansę na innych rynkach, zacznij działać razem z nami na Amazon!

Analityka i GTM

Analityka i GTM

od 1450 PLN

(jednorazowo)


Nie wiesz, które wskaźniki są istotne dla Twojego biznesu? Masz problem z zaprojektowaniem i wdrożeniem przejrzystych narzędzi analitycznych? Jesteś w dobrym miejscu – napisz do nas!

Copywriting

Copywriting

od 1000 PLN

(jednorazowo)


Treści to obok formy najważniejszy komponent strony internetowej. Mają znaczenie nie tylko w kontekście pozycjonowania strony w wynikach organicznych wyszukiwarki, ale również wpływają na reputację i percepcję danej firmy w świadomości klienta. A my? My dostarczamy klientom 50 mln znaków rocznie!

Szkolenia stacjonarne

Szkolenia stacjonarne

od 3 000 PLN

(za dzień)


Verseo to nie tylko ponad 100 specjalistów. To również kampanie prowadzone dla 3 000 klientów, strategiczne partnerstwa z Google, Facebookiem czy Allegro. Jeżeli szukasz dedykowanego szkolenia dla siebie lub pracowników Twojej firmy, zgłoś się do nas!

Hubspot Software

Hubspot Software

od 2 000 PLN

(miesięcznie)


Hubspot to platforma online, która pomaga firmom zarządzać ścieżką klienta na każdym jej etapie. Pomożemy Ci ją wdrożyć i umiejętnie zarządzać.

Content dla portali WWW

SEO dla portali contentowych

od 1 600 PLN

(miesięcznie)


Rozwiązania dla serwisów prasowych, portali newsowych, blogów i innych witryn, zbierających lub mających w zamyśle zbieranie dużego ruchu organicznego.

Porównywarki

Porównywarki

od 1000 PLN

(miesięcznie)


Korzystaj z szerokiego dotarcia porównywarek cenowych jak Ceneo, Skąpiec czy Nokaut. Rozszerz swoje kanały marketingowe o nowe miejsca!

Witold Chęciński
Strategic Business Development Manager

Nie wiesz, który plan jest dla Ciebie? Napisz do nas

Darmowa wycena

Tysiące mikrozmian w optymalizacji

Człowiek + Maszyna to połączenie doskonałe! Budżet kampanii pod kontrolą i optymalizacja stawek 24h na dobę 7 dni w tygodniu.

Radosław Bartosik
Dyrektor ds. e-commerce