Allegro Ads

Allegro Ads

od 1000 PLN

(koszt obsługi miesięcznie)


Posiadamy najwyższy status partnera Allegro, dlatego chętnie pomożemy Ci zwiększyć wolumen sprzedaży i testować nowe wdrożenia produktowe.

Audyt Google Ads

Audyt Google Ads

od 1000 PLN

(jednorazowo)


Audyt Google Ads jest przeznaczony dla wszystkich reklamodawców, którzy znają już zalety systemu reklamowego Google Ads i chcą przyspieszyć lub polepszyć swoje działania tamże.

Audyt SEO i WWW

Audyt SEO i WWW

od 500 PLN

(jednorazowo)


Chcesz wiedzieć czy Twoja strona jest dobrze zoptymalizowana i jakie działania przyniosą jej lepszą widoczność? Zacznij od Audytu SEO z doświadczonymi pozycjonerami Verseo!

Analityka i GTM

Analityka i GTM

od 1500 PLN


Nie wiesz, które wskaźniki są istotne dla Twojego biznesu? Masz problem z zaprojektowaniem i wdrożeniem przejrzystych narzędzi analitycznych? Jesteś w dobrym miejscu – napisz do nas!

Copywriting

Copywriting

od 1000 PLN

(jednorazowo)


Treści to obok formy najważniejszy komponent strony internetowej. Mają znaczenie nie tylko w kontekście pozycjonowania strony w wynikach organicznych wyszukiwarki, ale również wpływają na reputację i percepcję danej firmy w świadomości klienta. A my? My dostarczamy klientom 50 mln znaków rocznie!

Szkolenia stacjonarne

Szkolenia stacjonarne

od 3 000 PLN

(za dzień)


Verseo to nie tylko ponad 100 specjalistów. To również kampanie prowadzone dla 3 000 klientów, strategiczne partnerstwa z Google, Facebookiem czy Allegro. Jeżeli szukasz dedykowanego szkolenia dla siebie lub pracowników Twojej firmy, zgłoś się do nas!

Hubspot Software

Hubspot Software

od 2 000 PLN

(miesięcznie)


Hubspot to platforma online, która pomaga firmom zarządzać ścieżką klienta na każdym jej etapie. Pomożemy Ci ją wdrożyć i umiejętnie zarządzać.

Content dla portali WWW

SEO dla portali contentowych

od 1 600 PLN

(miesięcznie)


Rozwiązania dla serwisów prasowych, portali newsowych, blogów i innych witryn, zbierających lub mających w zamyśle zbieranie dużego ruchu organicznego.

Porównywarki

Porównywarki

od 1000 PLN

(miesięcznie)


Korzystaj z szerokiego dotarcia porównywarek cenowych jak Ceneo, Skąpiec czy Nokaut. Rozszerz swoje kanały marketingowe o nowe miejsca!

Audyt UX

Audyt User Experience

od 6200 PLN

(jednorazowo)


Dowiedz się jakie czynniki wpływają na skuteczność Twojej strony. Audyt UX dostarcza informacji w jaki sposób klienci poruszają się na Twojej stronie, na jakich etapach rezygnują z zakupu oraz jakie elementy na stronie są dla nich niezrozumiałe. Wystarczy, że wdrożysz proponowane zmiany, a od razu zwiększysz efektywnośc swojej strony!

UX

User Experience Optimize & Rise

od 5500 PLN

(miesięcznie)


Zwiększ skuteczność swojej sprzedaży poprzez stronę www, dzięki comiesięcznym rozbudowanym raportom UX oraz testom A/B weryfikującym rekomendowane rozwiązania. Otrzymaj wsparcie i doradztwo jednego z naszych ekspertów analityki i UX.

Zaawansowane raportowanie

Zaawansowane raportowanie

od 1000 PLN


Poznaj moc swoich danych i podejmuj mądrzejsze decyzje biznesowe. Połącz metryki z wielu narzędzi, m.in. Google Analytics, Google Sheets, Google Ads, BigQuery, YouTube, Facebook Ads w jednym raporcie generowanym w czasie rzeczywistym.

Audyt analityki

Audyt
analityki

od 1000 PLN


Sprawdzimy poprawność implementacji narzędzi analitycznych i konfiguracji konta Google Analytics. Ocenimy jakość zbieranych danych, zweryfikujemy czy analizowane metryki oddają rzeczywistość i zarekomendujemy stosowne zmiany.

Witold Chęciński
Strategic Business Development Manager

Nie wiesz, który plan jest dla Ciebie? Napisz do nas

Darmowa wycena

Otwieramy nowe możliwości.

Docieramy nie tylko do klientów, których masz na myśli. Znajdziemy Ci również takich, o których mogłeś zapomnieć.

Joanna Tobiaszowska
Executive Marketing Manager