Allegro Ads

Allegro Ads

od 1000 PLN

(koszt obsługi miesięcznie)


Posiadamy najwyższy status partnera Allegro, dlatego chętnie pomożemy Ci zwiększyć wolumen sprzedaży i testować nowe wdrożenia produktowe.

Audyt Google Ads

Audyt Google Ads

od 1000 PLN

(jednorazowo)


Audyt Google Ads jest przeznaczony dla wszystkich reklamodawców, którzy znają już zalety systemu reklamowego Google Ads i chcą przyspieszyć lub polepszyć swoje działania tamże.

Audyt SEO i WWW

Audyt SEO i WWW

od 500 PLN

(jednorazowo)


Chcesz wiedzieć czy Twoja strona jest dobrze zoptymalizowana i jakie działania przyniosą jej lepszą widoczność? Zacznij od Audytu SEO z doświadczonymi pozycjonerami Verseo!

Copywriting

Copywriting

od 1000 PLN

(jednorazowo)


Treści to obok formy najważniejszy komponent strony internetowej. Mają znaczenie nie tylko w kontekście pozycjonowania strony w wynikach organicznych wyszukiwarki, ale również wpływają na reputację i percepcję danej firmy w świadomości klienta. A my? My dostarczamy klientom 50 mln znaków rocznie!

Szkolenia stacjonarne

Szkolenia stacjonarne

od 3 000 PLN

(za dzień)


Verseo to nie tylko ponad 100 specjalistów. To również kampanie prowadzone dla 3 000 klientów, strategiczne partnerstwa z Google, Facebookiem czy Allegro. Jeżeli szukasz dedykowanego szkolenia dla siebie lub pracowników Twojej firmy, zgłoś się do nas!

Hubspot Software

Hubspot Software

od 2 000 PLN

(miesięcznie)


Hubspot to platforma online, która pomaga firmom zarządzać ścieżką klienta na każdym jej etapie. Pomożemy Ci ją wdrożyć i umiejętnie zarządzać.

Content dla portali WWW

SEO dla portali contentowych

od 1 600 PLN

(miesięcznie)


Rozwiązania dla serwisów prasowych, portali newsowych, blogów i innych witryn, zbierających lub mających w zamyśle zbieranie dużego ruchu organicznego.

Porównywarki

Porównywarki

od 1000 PLN

(miesięcznie)


Korzystaj z szerokiego dotarcia porównywarek cenowych jak Ceneo, Skąpiec czy Nokaut. Rozszerz swoje kanały marketingowe o nowe miejsca!

Zaawansowane raportowanie

Zaawansowane raportowanie

od 1000 PLN


Poznaj moc swoich danych i podejmuj mądrzejsze decyzje biznesowe. Połącz metryki z wielu narzędzi, m.in. Google Analytics, Google Sheets, Google Ads, BigQuery, YouTube, Facebook Ads w jednym raporcie generowanym w czasie rzeczywistym.

Witold Chęciński
Strategic Business Development Manager

Nie wiesz, który plan jest dla Ciebie? Napisz do nas

Darmowa wycena

Skuteczna optymalizacja kosztów.

Z nami optymalizujesz koszty. Dzięki naszym specjalistom i technologii uczenia maszynowego wydasz zdecydowanie mniej na obsługę i dopieszczanie reklam.

Jarosław Kłakowicz
Member of the Board