Ten tekst przeczytasz w 1 minutę

Brak komentarzy

Case Study Verseo x Fotoforma. VIDEO

Case Study Verseo x Fotoforma. VIDEO - zdjęcie nr 1

Case study Verseo Fotoforma
Case Study Verseo x Fotoforma. VIDEO - zdjęcie nr 3

Spis treści

Czytasz teraz:

Case Study Verseo x Fotoforma. VIDEO

Zamknij

Ludzie pamiętają pierwszy pocałunek, czy pierwsze auto. Specjaliści i klienci Fotoformy wspominają swoje pierwsze ujęcie! My natomiast zapamiętaliśmy pierwsze spotkanie  z przedstawicielami tej marki, która od 2002 roku konsekwentnie umacnia swoją pozycję na rynku twórców fotografii i materiałów video. 

Było to już parę lat temu, ale wspomnienia dobrej atmosfery, otwartości do rozmów i zaufania w odniesieniu do zaproponowanych przez nas rozwiązań są ciągle żywe! I trudno się dziwić — każdego dnia razem dbamy o właściwą promocję tej firmy w wirtualnej przestrzeni. Jej sukces jest również naszym sukcesem.

Fotoforma – sklep, który oferuje więcej niż profesjonalny sprzęt 

Fotoforma powstała w 2002 roku. Obecnie prowadzi dwa punkty stacjonarne, zlokalizowane w Warszawie i we Wrocławiu. Profesjonalny sprzęt najpopularniejszych marek — Sony, Canon, Nikon, czy Leica można kupić również za pośrednictwem strony internetowej fotoforma.pl. Przede wszystkim jednak marka pomaga zatrzymywać żywe emocje!

Wiemy, że nie wystarczy wysokiej jakości aparat, by zrobić wyjątkową fotografię lub video, dlatego edukujemy, organizując szkolenia i warsztaty. Jesteśmy blisko trendów, wspieramy twórców w ich pasji — niezależnie od tego, czy łapią w kadrze momenty amatorsko, czy profesjonalnie. Chcemy, by wiedzieli, że z naszym sprzętem nie stracą okazji na dobre ujęcie — wyjaśnia Michał Tobiasz, CEO & Co-owner firmy Fotoforma.

Fotoforma x Verseo

Fotoforma od paru lat intensywnie rozwija swoją działalność w wirtualnej przestrzeni. Pomagają jej w tym eksperci Verseo.

Szukaliśmy zaufanego partnera, który pomoże nam skalować biznes, w sposób kompleksowy. Zrozumie specyfikę branży, zaproponuje gotowe rozwiązania, które potem wdroży i będzie na bieżąco monitorować efekty — tłumaczy Michał Tobiasz.

Codziennie optymalizujemy działania promocyjne realizowane w świecie online. Trzymamy rękę na pulsie, jesteśmy transparentni i dajemy się lubić. 🙂 Dzięki temu możemy osiągać cele biznesowe, ustalone wcześniej z klientem. Co to oznacza w praktyce? Na to pytanie odpowiadamy w VIDEO, za którego produkcję opowiada Emelfis production. 

Możesz też przekonać się o tym na własnej firmie – umów się na darmową wycenę!

Sprawdź też Case Study firmy Okularnicy.pl!

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany