Ten tekst przeczytasz w 1 minutę

Brak komentarzy

VCM Verseo Campaign Manager – platforma numer 1 w Polsce do optymalizacji kampanii!

VCM Verseo Campaign Manager – platforma numer 1 w Polsce do optymalizacji kampanii! - zdjęcie nr 1

VCM Verseo Campaign Manager – platforma numer 1 w Polsce do optymalizacji kampanii! - zdjęcie nr 2

VCM Verseo Campaign Manager – platforma numer 1 w Polsce do optymalizacji kampanii! - zdjęcie nr 3

Spis treści

Czytasz teraz:

VCM Verseo Campaign Manager – platforma numer 1 w Polsce do optymalizacji kampanii!

Zamknij

Optymalizuj kampanię AdWords razem z platformą VCM!

15.12.2016 – bez cienia przesady możemy ogłosić, że dziś rozpoczęła się rewolucja! Jest to rewolucja w zarządzaniu kampaniami. Panie i Panowie, przedstawiamy Verseo Campaign Manager!

(Dalszą część artykułu znajdziesz pod formularzem)

Wypełnij formularz i odbierz wycenę

Zapoznamy się z Twoim biznesem i przygotujemy indywidualną ofertę cenową na optymalny dla Ciebie mix marketingowy. Zupełnie za darmo.

Twoje dane są bezpieczne. Więcej o ochronie danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

Verseo Campaign Manager (VCM) to pierwsza w Polsce platforma do zarządzania kampaniami i ich optymalizacji. Potrzebowaliśmy narzędzia usprawniającego prowadzenie kampanii lokalnych, krajowych i zagranicznych, elastycznego – sprawdzającego się zarówno w przypadku kampanii liczącej 5 słów kluczowych, jak i tej obejmującej ponad 1 000 000 haseł. Mamy je! Miesiące testów, wdrażania upewniły nas w tym, że Verseo Campaign Manager to rewolucja w prowadzeniu i optymalizacji kampanii.

Algorytmy samouczące się, możliwość wyboru strategii zarządzania kampanią odpowiadającej celom klienta (maksymalizacja zamówień, przychodu, zwiększenie ruchu na stronie itp.), optymalizacja kampanii 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – przekłada się to na wzrost skuteczności kampanii, obniżenie kosztów pojedynczych kliknięć i zwiększenie ilości konwersji. Nie piszemy o tym dlatego, że to nasza platforma. Przetestowaliśmy ją i wiemy jak potrafi podkręcić wyniki, także tych dobrze prowadzonych kampanii.

OFICJALNA STRONA VCM: https://verseocampaignmanager.pl/
Chcesz dowiedzieć się więcej o Verseo Campaign Manager? Zajrzyj na https://verseo.pl/verseo-campaign-manager-vcm/
Chcesz sprawdzić jak VCM ulepszy Twoją kampanię? Skontaktuj się z nami kontakt@verseo.pl

Już wkrótce więcej informacji na blogu o Verseo Campaign Manager!

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany