Ten tekst przeczytasz w 4 minuty

Darmowy kurs SEO online – codziennie jedna lekcja na Twoim e-mailu!

Szukasz kursu SEO online?

Darmowy kurs SEO online – codziennie jedna lekcja pozycjonowania stron na Twoim e-mailu! 

Masz świetne produkty, ale w dobie rosnącej konkurencji coraz trudniej jest Ci z nimi dotrzeć do grupy docelowej? Być może zbyt małą wagę przywiązujesz do działań z obszaru SEO? Obecnie, jeśli „nie ma Cię w Google” (co oznacza tyle, że odbiorcy nie mogą Cię tam szybko znaleźć) – tracisz bardzo wiele. Zastanawiasz się, co zrobić, aby to zmienić? Dowiedz się, jak przeprowadzić efektywne pozycjonowanie strony w Google za darmo. Wszystkich niezbędnych informacji dostarczy Ci nasz kurs SEO. Zobacz, jak otrzymać go zupełnie bezpłatnie.

Kurs pozycjonowania – po co w ogóle jest Ci potrzebny?

Marketing internetowy to dziś nieodłączny element strategii promocyjnej – i to bez względu na branżę, w której działasz. Dlaczego? Ponieważ to właśnie w Sieci są Twoi klienci. To tutaj szukają informacji na temat produktów, które są im niezbędne. To w Google wpisują swoje pytania. A jeśli Twojej strony nie ma co najmniej na liście kilku pierwszych wyników, no cóż. Straciłeś swoją szansę – nawet, jeśli Twoje rozwiązania są o niebo lepsze niż te oferowane przez konkurencję.

Może znasz już podstawy SEO, albo tak Ci się wydaje. Przeszedłeś szkolenie z pozycjonowania i wdrożyłeś kilka podstawowych rozwiązań, dzięki którym „coś tam” się ruszyło. A może zauważyłeś, że po chwilowym zwrocie w dobrą stronę Twoje wyniki gwałtownie spadły i dopadł Cię filtr algorytmiczny Google? To historie, które w Verseo znamy bardzo dobrze. 

Skąd się biorą? Odpowiedź jest dość prosta: algorytm Google zmienia się nawet kilkaset razy w ciągu roku, podobnie jak trendy w świecie SEO. A skoro tak – liczy się każdy, nawet najdrobniejszy niuans.

Jak zapisać się na szkolenie z pozycjonowania?

Na pewno znalazłeś już dziesiątki ofert kursów SEO. Być może została Ci też przedstawiona oferta pozycjonowania. I rzeczywiście, czasem lepiej jest zawierzyć specjalistom i zostawić działania SEO w ich rękach. Jednak nawet jeżeli rozważasz taką opcję, zanim podejmiesz współpracę z agencją SEO – zdobądź sam szerszą wiedzę związaną z tym tematem.

Właśnie z tą myślą stworzyliśmy nasz, wyjaśniający krok po kroku, czym jest pozycjonowanie stron kurs. 

Tak, możesz sobie pomyśleć, że to „jeden z wielu” kursów SEO dostępnych na rynku. Różnica polega jednak na tym, że nasze szkolenie z pozycjonowania jest dostępne zupełnie za darmo. 

Szukasz kursu SEO online? Zapisz się za darmo!

Nie szukaj więcej! Najlepsi specjaliści z największej agencji SEO i SEM w Polsce stworzyli kurs SEO online, czyli 40 lekcji, które przybliżą Ci temat pozycjonowania stron. W jednym miejscu zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje o tym, jak wygląda pozycjonowanie stron. Kurs dostarczy Ci mnóstwa praktycznych wskazówek – także podpartych przykładami. Dzięki nim lepiej zrozumiesz:

 • jaką rolę pełni obecnie pozycjonowanie?
 • co możesz zrobić, żeby niewielkim kosztem poprawić swój page rank?
 • jakie narzędzia są najważniejsze podczas pozycjonowania w Google?
 • jak przygotowywać treści na stronę www i połączyć content marketing z działaniami o charakterze SEO,
 • jak rozmawiać z agencjami SEO, gdy jest Ci przedstawiana nowa oferta pozycjonowania.

Jednym słowem: przed Tobą kompletny zestaw informacji, dzięki którym lepiej zrozumiesz zasady SEO i dowiesz się, jak je wykorzystać w praktyce.

Dlaczego nasz kurs SEO ma akurat 40 lekcji?

Przed Tobą potężna dawka wiedzy. Kurs pozycjonowania obejmuje wszystkie kluczowe zagadnienia związane z nowoczesnym pozycjonowaniem. Właśnie dlatego postanowiliśmy podzielić ją na 40 e-maili. 

Doskonale bowiem wiemy, jak trudno jest usiąść do długiej i syntetycznej publikacji – zwłaszcza, gdy na co dzień pochłania Cię przytłaczająca ilość obowiązków. Natomiast 1 lekcja dziennie, której przeczytanie i zrozumienie zajmie Ci maksymalnie 3 minuty, to świetny sposób na chwilowy odpoczynek i zyskanie nowej wiedzy przy okazji kawki czy ciastka w pracy. Podoba Ci się ten pomysł? Jeśli tak, ZAPISZ SIĘ TERAZ ZA DARMO!

Co zawiera nasz darmowy kurs pozycjonowania stron?

Specjaliści Verseo przygotowali dla Ciebie komplet informacji dotyczących SEO. To wiedza, która poprowadzi Cię od podstaw aż po zaawansowane zagadnienia, takie jak zdjęcie filtra Google.  

Nasz SEO kurs pozwoli Ci zyskać i poszerzyć wiedzę m.in. o: 

 • podstawowych założeniach i zmiennych, które mogą mieć wpływ na pozycję Twojej strony w wyszukiwarce,
 • tym, na co trzeba zwrócić uwagę przy pozycjonowaniu stron,
 • tym, jak wykorzystać potencjał swojej strony w pełni – co zrobić, aby zoptymalizować jej treści i sposób działania,
 • dostępnych na rynku, również darmowych, narzędzi SEO, które wspomogą Cię na co dzień,
 • tym, jaką rolę odgrywa monitorowanie stron internetowych i jak korzystać z danych analitycznych,
 • typowych błędach popełnianych podczas pozycjonowania stron oraz tym, jak ich unikać. 

Nawet jeżeli nie zajmujesz się tą tematyką osobiście, ale pracujesz w dziale marketingu czy po prostu chcesz polepszyć widoczność swojej witryny w internecie lub mieć szersze pojęcie na temat tego, za co płacisz swojej agencji SEO – nie czekaj i ZAPISZ SIĘ TERAZ TUTAJ!  

Poruszamy tam kwestie:

 • tekstów – tego, jak je pisać i optymalizować,
 • zdjęć – ich odpowiedniego formatu i tagowania, 
 • tematów – i organizacji treści wokół nich (np. w formie klastrów tematycznych),
 • celów, dla jakich realizowane może być pozycjonowanie,
 • form pozycjonowania – zarówno gdy chodzi o pozycjonowanie Google darmowe, jak i z wykorzystaniem narzędzi wymagających inwestycji,
 • znaczników i mnóstwa innych detali. 

Jak widzisz, to kompletne szkolenie z pozycjonowanie, dzięki któremu zyskasz niezbędną wiedzę. To baza, na której możesz się oprzeć, działając samodzielnie lub korzystając z pomocy profesjonalnych agencji SEO.

Pamiętaj, że po każdej lekcji możesz się z nami skontaktować, jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości w danym temacie. Chętnie we wszystkim pomożemy i udzielimy dokładniejszych wyjaśnień! Nie wahaj się i śmiało pisz – eksperci Verseo są do Twojej dyspozycji.

Poradnik marketingu online – nie zapomnij pobrać za darmo! 

Interesuje Cię nie tylko oferta pozycjonowania i kurs SEO? Z Verseo możesz – również za darmo – poszerzyć swoją wiedzę z zakresu marketingu on-line. Te dwie dziedziny nieustannie przeplatają się ze sobą. Warto wykorzystać potencjał obu, aby wyprzedzić konkurencję. Przypominamy, że nadal masz okazję ściągnąć nasz darmowy poradnik marketingu internetowego! To 50 stron technik i kanałów dotarcia do potencjalnych klientów w sieci. Nasz zestaw porad jest obowiązkową lekturą dla wszystkich, którzy zajmują się szeroko pojętym marketingiem lub po prostu prowadzą działalność gospodarczą. Znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje, dzięki którym szybko dostrzeżesz różnicę w wynikach marketingowych swojej firmy. Pobierz go zupełnie za darmo i poznaj techniki, z których na co dzień korzystaj a eksperci od marketingu online.  Poradnik AdBook 2018 znajdziesz pod tym linkiem

Audyt Google Ads

Dołącz do załogi ponad 30 000 subskrybentów!

Wyrusz w podróż do marketingowego świata pełnego ciekawostek o pozycjonowaniu stron, reklamie w Google, na Facebooku oraz YouTube!

Administratorem danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu (60 – 122), przy ul. Węglowej 1/3.Zobacz więcej... Dane osobowe są przetwarzane przez Administratora zgodnie z przepisami prawa, w tym w szczególności z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych 2016/679 („RODO”) w celu związanym ze świadczeniem usługi newsletter. Administrator gwarantuje spełnienie praw osób, których dane dotyczą. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych zawartych jest w Polityce prywatności.

Praktyczne porady i darmowe materiały otrzymasz w pakiecie.

Komentarze

 1. Szymon

  Ciekawe szkolenie pozycjonowania w formie email 🙂

 2. Mirosław

  Mam nadzieję, że ten kurs pozwoli mi prawidłowo redagować stronę firmy.

 3. Agnieszka

  Witam. Zdobywanie nowej wiedzy i aktualizowanie już posiadanej to mój cel. Dlatego z niecierpliwością czekam na kurs. Pozdrawiam

 4. Natalia

  Witam chciałabym zdobyć nową wiedzę pozdrawiam

 5. Krzysztof

  trzeba sie rozwijac albo zawijac

statyczna strona internetowa
Statyczna strona internetowa
Magdalena Walczak

Decydując się na stworzenie strony internetowej, stajemy przed wyborem, który może nie dorównuje ważkością rozterkom Hamleta, ale jest istotny z […]

Pozycjonowanie stron samodzielnie – możliwe?
Joanna Michalska

Pozycjonowanie stron samodzielnie – warto? W Internecie bez większych problemów można znaleźć sporo stron internetowych, poradników, kursów, artykułów, blogów itp. […]

poprawne zliczanie konwersjii w google analytics
Poprawne zliczanie konwersji w Google Analytics
Barbara Oleszek

Cel – element niezbędny do wytyczania prawidłowej drogi dla twojego biznesu. Zdefiniowanie celu pozwala na ustalenie priorytetów, rozdysponowanie zasobów, a […]

Kary Google – widmo banicji krąży nad Twoją stroną internetową?
Joanna Michalska

Kary Google – widmo banicji krąży nad internetem! O karach dotykających strony internetowe, nakładanych na nie przez Google słyszała chyba […]

Festiwal SEO Katowice 2019 – relacja i wnioski
Jacek Smogur

Relacja z SEO Festiwal 2019 Festiwal SEO w Katowicach to już wydarzenie cykliczne. Po raz kolejny na sali konferencyjnej w […]

Czy emoji mają wpływ na SEO?
Maciej Popiołek

Nie ma wątpliwości, że emoji stały się istotnym elementem komunikacji internetowej. Co więcej, niektórzy twierdzą, że omawiana grupa piktogramów jest […]