Ten tekst przeczytasz w 5 minut

Jeden komentarz

Program partnerski Verseo

Program partnerski Verseo - zdjęcie nr 1

program partnerski verseo

Jesteśmy na rynku już 7 lat i w tym czasie udało nam się zbudować grono naszych stałych klientów i współpracowników. I jak to w biznesie bywa, każdy klient ma swoich kontrahentów i znajomych, z którymi dzieli się wiedzą, nowinkami i pomysłami, a także z czego jesteśmy najbardziej dumni, poleca im Verseo. Od dłuższego czasu zastanawialiśmy się jak moglibyśmy wynagrodzić zaufanie jakim nas obdarzają klienci. Wiadomo, w biznesie liczą się pieniądze, więc dodaliśmy 2 do 2 i tak powstał Program Partnerski Verseo 500 Plus dla Firm.

Czym właściwie są programy partnerskie i afiliacyjne?

Marketing afiliacyjny, sieć afiliacyjna, czy programy afiliacyjne jak różnie ten model promocji jest nazywany to współpraca między wydawcą a reklamodawcą. Wydawca promuje produkty reklamodawcy za pomocą linków afiliacyjnych, które umieszcza na swoich stronach internetowych w zamian za ustaloną prowizję. Linki afiliacyjne umożliwiają w ten sposób zliczanie wygenerowanego ruchu na stronie reklamodawcy bądź ilość sfinalizowanych transakcji. 

Program partnerski natomiast może przyjmować różne formy i modele współpracy. Co ciekawe, w sieci najczęstszą formą programu partnerskiego jest właśnie marketing efektywnościowy czyli po prostu afiliacyjny. Dlaczego? Ponieważ jest najłatwiejszą formą współpracy, choć aby zarobić trzeba się narobić – procent od “efektu” jest zwyczajnie niski. 

Model współpracy w ramach programu partnerskiego nie zawsze musi być żmudny i absorbujący, zasady wynagradzania mogą być proste i przejrzyste, a wynagrodzenie może być wysokie, co udowadnia Program Partnerski Verseo 500 Plus dla Firm.

Win – Win czy może Win – Win – Win

Kto zyskuje w programie partnerskim Verseo? Polecany partner czy polecający? W Verseo zyskują nie 2 strony a 3. Stworzyliśmy program, w którym po pierwsze zyskuje polecający poprzez wynagrodzenie – aż 500 zł za każde Skuteczne Polecenie, oczywiście my także zyskujemy poprzez zdobycie nowego klienta, ale w Verseo zwycięzców jest troje, zyskuje także polecony klient, który otrzymuje sprawdzone usługi oraz dodatkowo 10% rabat przez pierwsze 3 m-ce współpracy.

Cechy dobrego programu partnerskiego

Chcąc rozpocząć współpracę w ramach programu partnerskiego należy sprawdzić szczegóły, czyli za co dokładnie naliczana jest prowizja, czy jest próg wypłaty – jeżeli jest – to jaka jest jego wartość bądź ilość, opinie o polecanych produktach, usługach i partnerze. Zawsze przeczytaj regulamin i sprawdź czy nie zawiera on dodatkowych obostrzeń lub zasad, które musisz spełnić, o których nie informuje landing page programu partnerskiego. W przypadku prowizji od efektu zwróć także uwagę na kwoty produktów i usług, które masz reklamować, ponieważ na tej podstawie otrzymasz % prowizji. 

Dobry program partnerski powinien opierać się na:

Program partnerski Verseo - zdjęcie nr 4
 • prostych zasadach,
 • braku kruczków ukrytych w regulaminie,
 • transparentności w działaniach,
 • braku limitu ilości poleceń,
 • zaufanym partnerze.

Jak można zarobić poprzez Program Partnerski Verseo 500 plus dla firm?

To proste – polecając usługi Verseo. A każda firma, która dzięki poleceniu, skorzysta z oferty Verseo, napełni polecającemu kieszenie pieniędzmi i to niemałymi, bo aż 500 zł od każdego Skutecznego Polecenia. 

Jak to wygląda w praktyce?

 1. Poleć usługi Verseo. Pamiętaj, nie ma limitu poleceń, więc im większej ilości firm polecisz Verseo, tym więcej możesz zyskać!
 1. Następnie wypełnij formularz rejestracyjny na stronie programu partnerskiego i poprzez formularz, przekaż kontakt do klienta zainteresowanego usługami Verseo. Certyfikowani specjaliści Verseo skontaktują się z poleconą firmą, zaproponują dedykowaną dla niej ofertę, a po akceptacji i podpisaniu umowy rozpoczną współpracę. 
 1. Za każde Skuteczne Polecenie otrzymasz 500 zł. Każde skuteczne polecenie to sytuacja w której polecony Klient został Klientem Verseo oraz opłacił wynagrodzenie za świadczone usługi (a konkretnie obsługę) w łącznej wysokości co najmniej 2000 PLN netto (z wyłączeniem kosztów mediów reklamowych, takich jak budżet Google Ads, budżet YouTube, Budżet Facebook itp). 

A to nie wszystko.

 1. Nowy klient w ramach pierwszej umowy z Verseo otrzyma 10% rabat na start. Rabat w wysokości 10% będzie naliczany przez pierwsze 3 miesiące współpracy. 10% rabat naliczany jest od prowizji na wszystkie produkty (z wyłączeniem kosztów mediów reklamowych takich jak budżet Google Ads, budżet YouTube, Budżet Facebook itp.).

Ile można zarobić w programie partnerskim Verseo 

Łączna wysokość wypłat jest nieograniczona. Im większej ilości firm skutecznie polecisz Verseo, tym więcej otrzymasz pieniędzy. A uzyskane wynagrodzenie możesz wykorzystać na co tylko chcesz!

500 zł oraz jego wielokrotność wypłacane jest w formie pieniężnego wynagrodzenia za świadczenie usługi reklamowej na rzecz Verseo. Nie jesteś zobligowany do wykorzystania tych środków w z góry narzucony sposób lub określonej formie. Jeżeli chcesz to możesz wykorzystać je na usługi Verseo, dzięki którym z pewnością zwiększysz ruch na swojej stronie bądź przyciągniesz więcej potencjalnych klientów. Możliwości efektywnego wykorzystania 500 zł poprzez usługi Verseo jest sporo, więc wystarczy skontaktować się ze swoim opiekunem w Verseo lub napisać na kontakt@verseo.pl.

Czy tylko obecni klienci Verseo mogą zarobić na poleceniach?

Nie, na poleceniach może zarobić każdy. Program partnerski 500 plus dla firm to rozwiązanie dedykowane:

 • dla obecnych klientów Verseo, którzy chcą polecić nasze usługi zaprzyjaźnionym firmom, swoim kontrahentom, czy znajomym,
 • dla firm, które posiadają w swoim portfolio klientów działających on-line, lecz same nie oferują usług reklamowych Google Ads, pozycjonowania czy płatnej reklamy w social mediach,
 • dla wszystkich osób, w tym influencerów, youtuberów czy blogerów, którzy prowadzą blogi, strony, fora dyskusyjne lub po prostu posiadają społeczności np. na Facebooku czy Instagramie lub posiadają znajome firmy, którym chcą polecić usługi Verseo.

Partnerem Verseo w Programie Partnerskim 500 plus dla firm może zostać każda firma lub osoba pełnoletnia prowadząca działalność gospodarczą. 

Jednakże zgodnie z wartościami i zasadami którymi kieruje się Verseo w swojej działalności, może odmówić współpracy jeżeli firma polecająca lub firma której zostali poleceni prowadzi działalność lub zawiera na swojej stronie internetowej wątpliwy materiał, treści naruszające prawo, normy obyczajowe lub prawa autorskie, w tym nieodpowiedni język, zawartość lub wspierającej przemoc, dyskryminację lub treści naruszające dobra osobiste innych osób. 

Czym różni się Program Partnerski Verseo od programów partnerskich innych firm

Przeglądając oferty różnych firm w ramach programów partnerskich i afiliacyjnych, można zauważyć kilka różnic:

 • system prowizyjny oparty na % od wartości zakupu. Różnica: Verseo oferuje konkretną kwotę od każdego Skutecznego polecenia, aż 500 zł;
 • polecającemu proponuje się często określony comiesięczny % z prowizji poleconego klienta. Wynika z tego, że tak naprawdę to nowy klient płaci za system poleceń, który jest sprytnie ukryty w jego prowizji. Różnica: w Verseo są gotowe, transparentne cenniki usług, więc co za tym idzie prowizje są także jasno określone i transparentne. Verseo nie powiększa stawek nowym klientom, by móc wydzielić dodatkową część dla polecającego;
 • polecony nie jest wynagradzany, za skorzystanie z oferty bądź usługi. Różnica: w Verseo nowy klient przez pierwsze 3 miesiące współpracy otrzymuje rabat 10%. 

Współpraca z Verseo przynosi same korzyści. Jesteś zainteresowany? Więcej szczegółów i Regulamin Programu Partnerskiego Verseo 500 plus dla firm dostępny jest tutaj.

Komentarze (1)

Wymagany, ale nie będzie opublikowany