Ten tekst przeczytasz w 1 minutę

8 komentarzy

Nowy certyfikat „Sprzedaż rozwiązań cyfrowych” – mamy go!

Do możliwych do uzyskania certyfikatów Google AdWords i Google Analytics dołączył dziś certyfikat „Sprzedaż rozwiązań cyfrowych”. Nasz New Business Manager Artur Kwieciński już może się nim pochwalić – prawdopodobnie jako pierwszy w Polsce zdał dziś ten egzamin!

New call-to-action
New call-to-action

Egzamin ze sprzedaży rozwiązań cyfrowych obejmuje podstawowe zagadnienia związane z reklamą internetową i umiejętnościami sprzedażowymi. Egzamin można zdawać po angielsku (polskiej wersji językowej jeszcze nie ma), a na rozwiązanie 55 zadań ma się 90 minut. By egzamin został zaliczony, należy zdobyć 80% punktów. Certyfikat ważny jest przez 24 miesiące od dnia zdania go.

New call-to-action
New call-to-action

Już od pół roku Verseo wdrażało u siebie program Zaufanego Doradcy ds. Mediów Cyfrowych. Jego częścią były m.in. szkolenia, do których Verseo miało dostęp dzięki statusowi Partnera Google i Partnera MSP. Szkolenia z zakresu sprzedaży i marketingu prowadził najpierw Paweł Prokopczuk, a później Krzysztof Masłowski – certyfikowany trener Google.

New call-to-action
Zarejestruj się w Akademii Verseo

Gratulujemy Arturowi i czekamy na kolejnych zdobywców certyfikatów!

Oceń ten artykuł:

Średnia ocena: 0/5 ( na podstawie 0 ocen )

Autor artykułu

Nasz mały wulkan energii to czyste 5 lat doświadczenia w obszarze optymalizowania stron internetowych. Współtworzyła nasz poradnik z marketingu online - Verseo AdBook 2018. Przez kilka lat, w roli nauczyciela akademickiego przekazywała wiedzę i nieustająco próbuje odgrzać swój doktorat. Na blogu dzieli się z Wami wszystkim tym, co może pozwolić Wam polepszyć widoczność witryny w wyszukiwarce Google. Przepada za literaturą faktu oraz podróżami w ciepłe miejsca z historią w tle.

Komentarze (8)

Wymagany, ale nie będzie opublikowany
 • Łukasz

  11 mar 2016, 16:51

  w jaki sposób mogę przystąpić do egzaminu? W Google Partners nic nie ma.

 • AlanSEO

  11 mar 2016, 20:50

  Zastanawiam sie kiedy beda szkolenia z obslugi przegladarki. Litosci jedyne szkolenia ktore maja jakas wartosc i znaczenie to AMA i DMA.

  • Krzysztof Masłowski

   14 mar 2016, 11:28

   Witam,
   Kolego nieświadomie obrażasz cały nasz zespół, jak napisaliśmy we wpisie, znacznie wcześniej przeprowadziliśmy wiele szkoleń we firmie, a to szkolenie to symboliczne zakończenie całego procesu. Co do znaczenia danego szkolenia itd. trudno tutaj dyskutować bo to dyskusja na zasadzie ” Nie czytałem książki, ale uważam, że jest głupia”
   pozdrawiam,

 • Seobiektywny

  21 mar 2016, 14:43

  ALANSEO coś w tym jest. Najlepszym przykładem jest certyfikat GTM który można zdać metodą „prób i błędów” w ciągu 15 minut 😉

 • Kasia

  25 sie 2017, 15:12

  Gdzie można znaleźć informacje na temat tego certyfikatu? Jaka jest jego angielska nazwa?