Ten tekst przeczytasz w 1 minutę

Brak komentarzy

Google Partner Premium – najlepsi wśród najlepszych

Google zdecydowało się w szczególny sposób oznaczyć najlepsze agencje przyznając im status Google Partner Premium. Verseo znalazło się w tym elitarnym gronie najlepszych z najlepszych.

Rok temu informowaliśmy, że Verseo uzyskało status Autoryzowanego Partnera MSP Google AdWords. Oznaczało to potwierdzenie, że korzystamy z najnowszych rozwiązań z rodziny Google AdWords, prowadzimy kampanie na najwyższym poziomie wedle standardów Google, a nasi specjaliści systematycznie podnoszą poziom swoich umiejętności. Logo Autoryzowanego Partnera MSP Google AdWords stało się znakiem jakości.

New call-to-action
New call-to-action

Program MSP Google AdWords staje się teraz częścią programu Google Partner Premium. Logo Autoryzowanego Partnera MSP Google AdWords zostaje zastąpione przez nowy logotyp Google Partner Premium. Verseo z dumą zamieszcza je na swojej stronie i materiałach jako jedna z pierwszych agencji Google Partner Premium.

Co oznacza ta zmiana?

Nowy program ma nazwę nawiązującą do rozpoznawalnego projektu Google Partner, sugerującą, że mamy do czynienia z najlepszymi i największymi agencjami. Ze względu na to Verseo będzie posługiwać się tylko nazwą i logotypem Google Partner Premium. Nie oznacza to utraty poprzedniego statusu Google Partner tylko jego rozszerzenie.

New call-to-action
New call-to-action

Atutem nowego programu jest precyzyjne wskazanie obszarów, w jakich specjalizuje się dana agencja. Specjalizacja ta nie jest określania na podstawie deklaracji – opiera się na ocenie budżetów kampanii określonego typu, które prowadzi dana agencja.
Program Autoryzowanego Partnera MSP Google AdWords wskazywało ogólnie na najwyższą jakość usług, bez określenia obszarów specjalizacji.

Verseo jako Google Partner Premium specjalizuje się w kampaniach z zakresu:

  • reklama w sieci wyszukiwania,
  • reklama mobilna,
  • reklama w sieci reklamowej,
  • reklama w zakupach Google.

Google Partner Premium – czyli kto?

New call-to-action
Zarejestruj się w Akademii Verseo

Nazwa ta zarezerwowana jest dla wąskiego grona agencji, dysponujących zespołem certyfikowanych specjalistów, systematycznie biorących udział w szkoleniach Google. Logo programu to znak, że dana agencja prowadzi kampanie na najwyższym poziomie jakości.

Oceń ten artykuł:

Średnia ocena: 0/5 ( na podstawie 0 ocen )

Autor artykułu

Nasz mały wulkan energii to czyste 5 lat doświadczenia w obszarze optymalizowania stron internetowych. Współtworzyła nasz poradnik z marketingu online - Verseo AdBook 2018. Przez kilka lat, w roli nauczyciela akademickiego przekazywała wiedzę i nieustająco próbuje odgrzać swój doktorat. Na blogu dzieli się z Wami wszystkim tym, co może pozwolić Wam polepszyć widoczność witryny w wyszukiwarce Google. Przepada za literaturą faktu oraz podróżami w ciepłe miejsca z historią w tle.

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Zaloguj się, lub wypełnij poniższe pola, aby dodać komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany