Ten tekst przeczytasz w 1 minutę

Brak komentarzy

Google Partner Premium – najlepsi wśród najlepszych

Google Partner Premium – najlepsi wśród najlepszych - zdjęcie nr 1

Google Partner Premium – najlepsi wśród najlepszych - zdjęcie nr 2

Google zdecydowało się w szczególny sposób oznaczyć najlepsze agencje przyznając im status Google Partner Premium. Verseo znalazło się w tym elitarnym gronie najlepszych z najlepszych.

Rok temu informowaliśmy, że Verseo uzyskało status Autoryzowanego Partnera MSP Google AdWords. Oznaczało to potwierdzenie, że korzystamy z najnowszych rozwiązań z rodziny Google AdWords, prowadzimy kampanie na najwyższym poziomie wedle standardów Google, a nasi specjaliści systematycznie podnoszą poziom swoich umiejętności. Logo Autoryzowanego Partnera MSP Google AdWords stało się znakiem jakości.

Program MSP Google AdWords staje się teraz częścią programu Google Partner Premium. Logo Autoryzowanego Partnera MSP Google AdWords zostaje zastąpione przez nowy logotyp Google Partner Premium. Verseo z dumą zamieszcza je na swojej stronie i materiałach jako jedna z pierwszych agencji Google Partner Premium.

Co oznacza ta zmiana?

Nowy program ma nazwę nawiązującą do rozpoznawalnego projektu Google Partner, sugerującą, że mamy do czynienia z najlepszymi i największymi agencjami. Ze względu na to Verseo będzie posługiwać się tylko nazwą i logotypem Google Partner Premium. Nie oznacza to utraty poprzedniego statusu Google Partner tylko jego rozszerzenie.

Atutem nowego programu jest precyzyjne wskazanie obszarów, w jakich specjalizuje się dana agencja. Specjalizacja ta nie jest określania na podstawie deklaracji – opiera się na ocenie budżetów kampanii określonego typu, które prowadzi dana agencja.
Program Autoryzowanego Partnera MSP Google AdWords wskazywało ogólnie na najwyższą jakość usług, bez określenia obszarów specjalizacji.

Verseo jako Google Partner Premium specjalizuje się w kampaniach z zakresu:

  • reklama w sieci wyszukiwania,
  • reklama mobilna,
  • reklama w sieci reklamowej,
  • reklama w zakupach Google.

Google Partner Premium – czyli kto?

Nazwa ta zarezerwowana jest dla wąskiego grona agencji, dysponujących zespołem certyfikowanych specjalistów, systematycznie biorących udział w szkoleniach Google. Logo programu to znak, że dana agencja prowadzi kampanie na najwyższym poziomie jakości.

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany