Ten tekst przeczytasz w 1 minutę

Brak komentarzy

Co oni śpiewają? Google Ci podpowie

„Ta piosenka… Co oni tam śpiewają?” – ile razy zadawaliście sobie to pytanie, pospiesznie wpisując tytuł zasłyszanej melodii (albo też fragment tekstu, który udało się „wyłapać”) w okienko naszej ulubionej przeglądarki? Z pewnością więcej razy, niż chcielibyście się przyznać… Google zna nasze potrzeby i już wkrótce ułatwi nam wyszukiwanie słów piosenek naszych ulubionych wykonawców.

New call-to-action
New call-to-action

27 czerwca LyricFind ogłosił szczegóły wieloletniego porozumienia z Google, dzięki któremu użytkownicy znajdą słowa ulubionych piosenek bezpośrednio w wynikach wyszukiwarki. Skróci to znacznie proces zaspokajania naszej muzycznej ciekawości, a artystom pozwoli na dorzucenie kilku groszy do kapelusza. Dla Google będzie to z pewnością kolejna możliwość na promowanie muzycznego działu Google Play.

New call-to-action
New call-to-action

Wspólne działanie LyricFind i Google to spory cios dla serwisów oferujących teksty piosenek, zarówno tych działających legalnie, jak i nie zważających na prawa autorskie. Polskie serwisy z tekstami mają jeszcze chwilę na przygotowanie się na „Lyric Armageddon” – funkcja dostępna jest na razie tylko w Google.com.

New call-to-action
Zarejestruj się w Akademii Verseo

Oceń ten artykuł:

Średnia ocena: 0/5 ( na podstawie 0 ocen )

Autor artykułu

Pamiętacie coś takiego jak mieszarki tekstu? Basia pamięta bo zaczynała swoją przygodę z SEO właśnie wtedy, kiedy była to bardzo modna metoda "tworzenia" treści na stronę. Od 3 lat pracuje z klientami Verseo i wie, że diabeł SEO tkwi w szczegółach. Aha - mieszarki są złe! Tylko oryginalny content! Na naszym blogu Basia wyjaśnia Wam kwestie związane z pozycjonowaniem stron, poruszając mniej popularne kwestie - jak znaczniki schema. Oprócz topów w wyszukiwarce przepada również za tymi górskimi. Jak tylko może - wybywa i wędruje!

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Zaloguj się, lub wypełnij poniższe pola, aby dodać komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany