Ten tekst przeczytasz w 1 minutę

Brak komentarzy

Verseo oficjalnym resellerem usług WIHP Meta I/O na terenie Polski

Verseo oficjalnym resellerem usług WIHP Meta I/O na terenie Polski - zdjęcie nr 1

Verseo oficjalnym resellerem usług WIHP Meta I/O na terenie Polski - zdjęcie nr 2

Miło nam poinformować, że Agencja Verseo i WIHP rozpoczęły oficjalną współpracę.

WIHP is excited to partner with Verseo due to the wide range of custom quality services we can provide to the Polish market. Together we aim to boost the online presence of hotels and increase their direct reservations.

Julio Selva
Director of Sales & Business Development at WIHP

WIHP to światowy lider w zakresie rozwiązań internetowych dla hoteli, w tym w szczególności reklamy w meta-wyszukiwarkach. Ich flagowy produkt META I/O obsługuje obecnie ponad 1600 hoteli na całym świecie.

Verseo jako jeden ze strategicznych Partnerów Google w tym rejonie w ramach swojej platformy VCM do optymalizacji kampanii w wyszukiwarkach internetowych przygotowało specjalne algorytmy optymalizujące internetowe kampanie hotelowe biorąc pod uwagę między innymi informacje o liczbie i przychodach z rezerwacji.

To unikatowe połączenie na rynku sprawia, że hotele mogą otrzymać jeszcze lepsze możliwości zwiększania widoczności swoich ofert w standardowych wyszukiwarkach oraz metawyszukiwarkach, a w połączeniu z kampaniami wizerunkowymi w sieciach reklamowej wykorzystującymi m. in. YouTube, Facebook czy Gmail mamy do czynienia z niezwykle wszechstronnym i potężnym narzędziem marketingowym dla hoteli.

Obecnie posiadamy ponad 40 gotowych integracji META I/O z systemami Booking Engine. Jesteśmy także w trakcie podłączania kolejnych systemów.

Z usługi META I/O może skorzystać każdy hotel, niezależnie od posiadanego systemu Booking Engine i swobodnie wybierać dostawcę swoich usług reklamowych. Dostępna jest już także opcja rozliczeń tylko za rezerwacje!

(Dalszą część artykułu znajdziesz pod formularzem)

Wypełnij formularz i odbierz wycenę

Zapoznamy się z Twoim biznesem i przygotujemy indywidualną ofertę cenową na optymalny dla Ciebie mix marketingowy. Zupełnie za darmo.

Twoje dane są bezpieczne. Więcej o ochronie danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

Już wkrótce więcej szczegółowych informacji o usłudze. Już teraz sprawdź w jakich dostępnych aktualnie możemy promować Twój hotel.
Verseo oficjalnym resellerem usług WIHP Meta I/O na terenie Polski - zdjęcie nr 3

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany