Ten tekst przeczytasz w 1 minutę

Brak komentarzy

Verseo oficjalnym resellerem usług WIHP Meta I/O na terenie Polski

Verseo oficjalnym resellerem usług WIHP Meta I/O na terenie Polski - zdjęcie nr 1

Verseo oficjalnym resellerem usług WIHP Meta I/O na terenie Polski - zdjęcie nr 2

Miło nam poinformować, że Agencja Verseo i WIHP rozpoczęły oficjalną współpracę.

WIHP is excited to partner with Verseo due to the wide range of custom quality services we can provide to the Polish market. Together we aim to boost the online presence of hotels and increase their direct reservations.

Julio Selva
Director of Sales & Business Development at WIHP

WIHP to światowy lider w zakresie rozwiązań internetowych dla hoteli, w tym w szczególności reklamy w meta-wyszukiwarkach. Ich flagowy produkt META I/O obsługuje obecnie ponad 1600 hoteli na całym świecie.

Verseo jako jeden ze strategicznych Partnerów Google w tym rejonie w ramach swojej platformy VCM do optymalizacji kampanii w wyszukiwarkach internetowych przygotowało specjalne algorytmy optymalizujące internetowe kampanie hotelowe biorąc pod uwagę między innymi informacje o liczbie i przychodach z rezerwacji.

To unikatowe połączenie na rynku sprawia, że hotele mogą otrzymać jeszcze lepsze możliwości zwiększania widoczności swoich ofert w standardowych wyszukiwarkach oraz metawyszukiwarkach, a w połączeniu z kampaniami wizerunkowymi w sieciach reklamowej wykorzystującymi m. in. YouTube, Facebook czy Gmail mamy do czynienia z niezwykle wszechstronnym i potężnym narzędziem marketingowym dla hoteli.

Obecnie posiadamy ponad 40 gotowych integracji META I/O z systemami Booking Engine. Jesteśmy także w trakcie podłączania kolejnych systemów.

Z usługi META I/O może skorzystać każdy hotel, niezależnie od posiadanego systemu Booking Engine i swobodnie wybierać dostawcę swoich usług reklamowych. Dostępna jest już także opcja rozliczeń tylko za rezerwacje!

Już wkrótce więcej szczegółowych informacji o usłudze. Już teraz sprawdź w jakich dostępnych aktualnie możemy promować Twój hotel.
Verseo oficjalnym resellerem usług WIHP Meta I/O na terenie Polski - zdjęcie nr 3

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany