Ten tekst przeczytasz w 6 minut

9 komentarzy

Darmowy kurs SEO online: 30 lekcji za free!

Darmowy kurs SEO online: 30 lekcji za free! - zdjęcie nr 1

Poradnik SEO - darmowy kurs pozycjonowania

Szukasz kursu SEO online?

Darmowy kurs SEO online od Verseo to aż 30 lekcji, dzięki którym poznasz temat od przysłowiowej podszewki. To niezbędna wiedza o pozycjonowaniu, podana w prostej i łatwej do przyswojenia formie. Niezależnie od tego, czy chcesz zlecić usługę SEO sprawdzonej agencji, czy samodzielnie zawalczyć o TOP10 wyników wyszukiwania – ten darmowy kurs pomoże Ci zrozumieć zagadnienie. Możesz pobrać go absolutnie bezpłatnie TUTAJ:

>> Poradnik SEO – 30 lekcji. Pobierz i wzmocnij pozycję swojej marki w sieci! <<

SEO kurs darmowy – dlaczego warto?

Masz świetne produkty, ale w dobie rosnącej konkurencji coraz trudniej jest Ci z nimi dotrzeć do grupy docelowej? Być może zbyt małą wagę przywiązujesz do działań z obszaru SEO? Obecnie, jeśli „nie ma Cię w Google” (co oznacza tyle, że odbiorcy nie mogą Cię tam szybko znaleźć) – tracisz bardzo wiele.

Czy wiesz, że…

Aż 95% polskich użytkowników Internetu korzysta z wyszukiwarki Google? To właśnie tu szukamy odpowiedzi na nurtujące nas pytania, ocen poszczególnych produktów lub dobrych rad i porad.

Zastanawiasz się, co zrobić, aby zapewnić sobie wysoką pozycję w TOP10? Nasz darmowy kurs SEO online podpowie Ci, jak przeprowadzić efektywne pozycjonowanie strony w Google za darmo. 

Kurs pozycjonowania – po co w ogóle jest Ci potrzebny?

Marketing internetowy to dziś nieodłączny element strategii promocyjnej – i to bez względu na branżę, w której działasz. Dlaczego? Ponieważ to właśnie w Sieci są Twoi klienci. To tutaj szukają informacji na temat produktów, które są im niezbędne. To w Google wpisują swoje pytania. A jeśli Twojej strony nie ma co najmniej na liście kilku pierwszych wyników, no cóż. Straciłeś swoją szansę na konwersję – nawet jeśli Twoje rozwiązania są o niebo lepsze niż te oferowane przez konkurencję.

Może znasz już podstawy SEO, albo tak Ci się wydaje. Przeszedłeś szkolenie z pozycjonowania i wdrożyłeś kilka podstawowych rozwiązań, dzięki którym „coś tam” się ruszyło. A może zauważyłeś, że po chwilowym zwrocie w dobrą stronę Twoje wyniki gwałtownie spadły i dopadł Cię filtr algorytmiczny Google? To historie, które w Verseo znamy bardzo dobrze. 

Skąd się biorą? Odpowiedź jest dość prosta: algorytm Google zmienia się nawet kilkaset razy w ciągu roku, podobnie jak trendy w świecie SEO. A skoro tak – liczy się każdy, nawet najdrobniejszy niuans. Jeśli nie chcesz wypaść ze sprzedażowej gry, musisz trzymać rękę na wirtualnym pulsie. Jak to zrobić? Przydatny może okazać się na przykład blog Verseo. Udostępniamy tam sporo ciekawych treści, które pozwolą Ci być na bieżąco. Świetnym rozwiązaniem są także kursy online. 

Jak zapisać się na szkolenie z pozycjonowania Verseo?

Na pewno znalazłeś już dziesiątki ofert kursów SEO. Być może została Ci też przedstawiona oferta pozycjonowania. I rzeczywiście, czasem lepiej jest zawierzyć specjalistom i zostawić działania SEO w ich rękach. Jednak nawet jeżeli rozważasz taką opcję, zanim podejmiesz współpracę z agencją SEO – zdobądź sam szerszą wiedzę związaną z tym tematem.

Właśnie z tą myślą stworzyliśmy nasz, wyjaśniający krok po kroku, czym jest pozycjonowanie stron kurs. 

Tak, możesz sobie pomyśleć, że to „jeden z wielu” kursów SEO dostępnych na rynku. Różnica polega jednak na tym, że nasze szkolenie z pozycjonowania jest dostępne zupełnie za darmo, a jego wysoką jakość potwierdzają sami twórcy – specjaliści Verseo, którzy każdego dnia dziarsko podbijają świat digital marketingu i dbają o wirtualne portfele klientów.

Czy wiesz, że…

Współpraca z Verseo się opłaca! Podnosimy rentowność biznesów naszych klientów średnio o 24% rocznie! To najlepsze potwierdzenie, że wiemy, co robić. I robimy to dobrze 🙂

Szukasz kursu SEO online? Zapisz się za darmo!

Najlepsi specjaliści z największej agencji SEO i SEM w Polsce stworzyli kurs SEO online, czyli 30 lekcji, które przybliżą Ci temat pozycjonowania stron. W jednym miejscu zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje o tym, jak wygląda pozycjonowanie stron. Kurs dostarczy Ci mnóstwa praktycznych wskazówek – także podpartych przykładami. Dzięki nim lepiej zrozumiesz:

 • Jaką rolę pełni obecnie pozycjonowanie?
 • Co możesz zrobić, żeby niewielkim kosztem poprawić swój page rank?
 • Jakie narzędzia są najważniejsze podczas pozycjonowania w Google?
 • Jak przygotowywać treści na stronę www i połączyć content marketing z działaniami o charakterze SEO?
 • Jak rozmawiać z agencjami SEO, gdy jest Ci przedstawiana nowa oferta pozycjonowania?

Jednym słowem, otrzymasz kompletny zestaw informacji, dzięki którym lepiej zrozumiesz zasady SEO i dowiesz się, jak je wykorzystać w praktyce.

Dlaczego nasz kurs SEO ma akurat 30 lekcji?

Przed Tobą potężna dawka wiedzy. Kurs pozycjonowania obejmuje wszystkie kluczowe zagadnienia związane z nowoczesnym pozycjonowaniem. 

Wiemy, jak trudno jest usiąść do długiej i syntetycznej publikacji – zwłaszcza gdy na co dzień pochłania Cię przytłaczająca ilość obowiązków. Natomiast 1 lekcja dziennie, której przeczytanie i zrozumienie zajmie Ci maksymalnie 3 minuty, to świetny sposób na chwilowy odpoczynek i zyskanie nowej wiedzy przy okazji kawki czy ciastka w pracy. Podoba Ci się ten pomysł? Jeśli tak, ZAPISZ SIĘ DO AKADEMII VERSEO TERAZ. ZA DARMO!

Znajdziesz tam nie tylko kurs SEO darmowy, ale także inne poradniki, webinary, podcasty i inne materiały (bezpłatne i płatne), które pomogą Twojej firmie zaistnieć w wirtualnej przestrzeni, wzmocnić pozycję marki i zwiększyć konwersję.

Co zawiera nasz darmowy kurs pozycjonowania stron?

Specjaliści Verseo przygotowali dla Ciebie komplet informacji dotyczących SEO. To wiedza, która poprowadzi Cię od podstaw aż po zaawansowane zagadnienia, takie jak zdjęcie filtra Google.  

Nasz SEO kurs pozwoli Ci zyskać i poszerzyć wiedzę m.in. o: 

 • podstawowych założeniach i zmiennych, które mogą mieć wpływ na pozycję Twojej strony w wyszukiwarce,
 • tym, na co trzeba zwrócić uwagę przy pozycjonowaniu stron,
 • tym, jak wykorzystać potencjał swojej strony w pełni – co zrobić, aby zoptymalizować jej treści i sposób działania,
 • dostępnych na rynku, również darmowych, narzędzi SEO, które wspomogą Cię na co dzień,
 • tym, jaką rolę odgrywa monitorowanie stron internetowych i jak korzystać z danych analitycznych,
 • typowych błędach popełnianych podczas pozycjonowania stron oraz tym, jak ich unikać. 

Nawet jeżeli nie zajmujesz się tą tematyką osobiście, ale pracujesz w dziale marketingu czy po prostu chcesz polepszyć widoczność swojej witryny w internecie lub mieć szersze pojęcie na temat tego, za co płacisz swojej agencji SEO – nie czekaj i ZAPISZ SIĘ TERAZ TUTAJ!  

Poruszamy tam kwestie:

 • tekstów – tego, jak je pisać i optymalizować,
 • zdjęć – ich odpowiedniego formatu i tagowania, 
 • tematów – i organizacji treści wokół nich (np. w formie klastrów tematycznych),
 • celów, dla jakich realizowane może być pozycjonowanie,
 • form pozycjonowania – zarówno gdy chodzi o pozycjonowanie Google darmowe, jak i z wykorzystaniem narzędzi wymagających inwestycji,
 • znaczników i mnóstwa innych detali. 

Jak widzisz, to kompletne szkolenie z pozycjonowanie, dzięki któremu zyskasz niezbędną wiedzę. To baza, na której możesz się oprzeć, działając samodzielnie lub korzystając z pomocy profesjonalnych agencji SEO.

Pamiętaj, że zawsze możesz się z nami skontaktować, jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości w danym temacie. Chętnie we wszystkim pomożemy i udzielimy dokładniejszych wyjaśnień! Nie wahaj się i śmiało pisz – eksperci Verseo są do Twojej dyspozycji.

Poradnik marketingu online – dla tych, którzy chcą więcej! 

Interesuje Cię nie tylko oferta pozycjonowania i kurs SEO? Z Verseo możesz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu marketingu on-line. Te dwie dziedziny nieustannie przeplatają się ze sobą. Warto wykorzystać potencjał obu, aby wyprzedzić konkurencję.

Przypominamy, że nadal jest dostępny nasz poradnik marketingu internetowego Adbook 2022! To ponad 100 stron technik i kanałów dotarcia do potencjalnych klientów w sieci i rad, jak efektywniej walczyć o zwiększenie konwersji. Nasz zestaw porad jest obowiązkową lekturą dla wszystkich, którzy zajmują się szeroko pojętym marketingiem lub po prostu prowadzą działalność gospodarczą. Znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje, dzięki którym szybko dostrzeżesz różnicę w wynikach marketingowych swojej firmy.

Adbook 2022 od Verseo dostępny jest w wersji cyfrowej i drukowanej. Możesz zamówić go TUTAJ:

>> ZAMÓW Marketing internetowy w pigułce – Adbook 2022 <<

Poznaj metody, z których na co dzień korzystają eksperci od marketingu online, a przy okazji pomóż nam pomagać! Środki pozyskane ze sprzedaży Adbooka przeznaczamy w całości na wspieranie podopiecznych domów dziecka z Wielkopolski.

Komentarze (9)

Wymagany, ale nie będzie opublikowany