Poradnik SEO – 40 lekcji

Dodany 23 lutego 2021

97 stron

Pobierz teraz

Ogólna ocena czytelników poradnika:

( na podstawie 19 ocen )

Zobacz komentarze (9)

Przed Tobą Poradnik SEO, czyli aż 40 lekcji, dzięki którym zdobędziesz wiedzę na temat pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych.

Środowisko wyszukiwarki Google zmienia się bardzo dynamicznie. I chociaż pozycjonowanie ma swoje fundamenty, to trzeba pamiętać, że małe zmiany zdarzają się stosunkowo często, a duże – nawet jeżeli rzadziej – mogą mieć kapitalne znaczenie dla pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google.

Co znajdziesz w Poradniku SEO?

W tym poradniku zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje o tym, jak wygląda proces pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych. W środku znajdziesz aż 40 lekcji SEO! Każda lekcja jest dedykowana danemu zagadnieniu, od tych podstawowych, po te bardziej zaawansowane. Przed Tobą kompletny zbiór odpowiedzi na najczęściej nurtujące pytania właścicieli stron www, m.in: dlaczego pozycje Top 1 są tak trudno osiągalne, od czego w ogóle zależy pozycja strony w wyszukiwarce i jakie błędy wstrzymują stronę od osiągania coraz lepszych pozycji?

Kurs SEO to mnóstwo praktycznych wskazówek wraz z przykładami. Pobierając poradnik masz możliwość powrotu do interesujących Cię zagadnień kiedy tylko chcesz. Całość została specjalnie podzielona na 40 lekcji – jeżeli więc chcesz, możesz codziennie uczyć się tylko jednej, czy też podzielić sobie całość na moduły lub po prostu przeczytać wszystko na raz, a później wracać do danych kwestii w razie potrzeby!

Poznaj podstawowe założenia i zmienne, które mogą mieć wpływ na pozycję Twojej witryny w wyszukiwarce.

Dowiedz się na co należy zwrócić uwagę przy pozycjonowaniu stron oraz jak w pełni wykorzystać jej potencjał?

Poznaj dostępne na rynku narzędzia SEO (zarówno darmowe jak i płatne), które wspomogą optymalizację strony na co dzień.

Jakie zagadnienia poruszamy w Poradniku SEO?

Lekcje uporządkowane są w taki sposób, aby po kolei przejść przez najważniejsze zagadnienia związane z pozycjonowaniem i optymalizacją strony internetowej. W środku znajdziesz więc odpowiedzi na takie pytania jak:

 • Dlaczego pozycje w top 10 są trudne do osiągnięcia?
 • Jakie są podstawowe wytyczne SEO dla strony www?
 • Ile trwa pozycjonowanie? I dlaczego na pierwsze efekty trzeba dłużej poczekać?
 • Czy blog firmowy może wspomóc działania SEO? (o tym jak założyć i prowadzić firmowego bloga poczytasz tutaj)
 • Ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej?
 • i wiele innych 🙂

Kto stworzył poradnik?

Autorami tych 40 lekcji są najlepsi specjaliści SEO: Barbara Oleszek, Joanna Michalska, Jakub Szperkowski, Tomasz Kolera i Przemysław Krajniak. Możesz więc być pewny, że wszelka wiedza zawarta w środku pochodzi ze sprawdzonego i doświadczonego źródła!

Chodź działania SEO są w dużej mierze odgórnie ustalone i często wprowadzane zmiany są podobne na różnych witrynach, to jednak bywają różnice w zależności od branży, w której działa firma. I tak pewne kluczowe aspekty pozycjonowania i optymalizacji różnią się w przypadku strony usługowej a przy sklepie internetowym. Dlatego jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat pozycjonowania i optymalizacji, ściągnij poradnik:

Z tym Poradnikiem SEO Top10 w wyszukiwarce gwarantowane!

Pobierz teraz

Ogólna ocena czytelników poradnika:

( na podstawie 19 ocen )

Zobacz komentarze (9)

Autor

in

Joanna Michalska

Executive SEO Specialist

Nasz mały wulkan energii to czyste 5 lat doświadczenia w obszarze optymalizowania stron internetowych. Na blogu dzieli się z Wami wszystkim tym, co może pozwolić Wam polepszyć widoczność witryny w wyszukiwarce Google. Przepada za literaturą faktu oraz podróżami w ciepłe miejsca z historią w tle.

Komentarze

 1. Eve

  Świetne podsumowanie tematu pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych. Wszystko zebrane i przedstawione w bardzo klarowny i przejrzysty sposób z dużą ilością przykładów. Polecam.

 2. Henryk

  Zgadzam się poradnik jest super, obszerny, przejrzysty i intuicyjny.

 3. Użytkownik

  Bardzo mi się podoba podzielnie zagadnień na lekcje, bo łatwiej się zmotywować do przerobienia jednej dziennie niż całego materiału na raz.

 4. Anka

  Zainteresowałam się pozycją dzieki znajomemu, w firmie którego korzystano z poradnika. Mocno polecał, a nasza firma potrzebowała wsparcia technicznego.

 5. Adi

  Zgadzam się z przedmówcami materiał jest naprawdę dobrze opracowany i został stworzony w oparciu o najnowsze informację

 6. Zadowolona

  Prosty przekaz dla zwykłego człowieka, który nie za bardzo zna się na temacie. Najlepsza lekcja nr. 10 🙂

 7. Alicja

  Długo szukałam jakiegoś poradnika na ten temat. Dziękuję, że taki stworzyliście. Jest bardzo pomocny.

 8. bkonopka1986

  Jaka jest cena poradnika?