Ten tekst przeczytasz w 1 minutę

Brak komentarzy

Certyfikat Autoryzowanego Partnera MSP Google

Certyfikat Autoryzowanego Partnera MSP Google - zdjęcie nr 1

Verseo.pl – wielkopolska agencja interaktywna, autoryzowany Partner Google. Specjalizuje się w kampaniach dla małych i średnich firm. Prowadzi kampanie adresowane na rynki: polski, europejskie, amerykańskie, bliskowschodnie i dalekowschodnie, południowoamerykańskie. Verseo.pl kładzie nacisk na wykorzystywanie w kampaniach nowych narzędzi i skutecznych sposobów docierania do klientów.

Kampanie klientów Verseo.pl prowadzą certyfikowani specjaliści (Google AdWords, Google Analytics) z ukończonymi szkoleniami z zakresu reklamy na YouTube, w Google Zakupy, w aplikacjach mobilnych i z potwierdzającymi to dyplomami.

Certyfikat Autoryzowanego Partnera MSP Google - zdjęcie nr 2

Od czerwca 2015 roku Verseo.pl jest uczestnikiem programu dla Autoryzowanych Partnerów MSP Google AdWords. Oznacza to ścisłą współpracę ze specjalistami Google w konfigurowaniu kampanii dla Klientów oraz priorytetowe wdrażanie nowych produktów i usług Google. Autoryzowani Partnerzy MSP Google AdWords biorą udział w dedykowanych im szkoleniach, uzyskują certyfikaty zaświadczające o znajomości produktów i usług Google oraz korzystają z ekspertów z działu pomocy Google.

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany