Ten tekst przeczytasz w 1 minutę

Brak komentarzy

Verseo i CallPage łączą siły!

Verseo i CallPage łączą siły! - zdjęcie nr 1

Verseo i CallPage łączą siły! - zdjęcie nr 2

CallPage i Verseo nawiązują współpracę!

Wybierając partnerów do współpracy zawsze kierujemy się dobrem naszych Klientów. Rekomendowaniem im narzędzi czy usług wspierających prowadzone przez nas kampanie, a także wspomagające ich sprzedaż i liczbę zamówień. Nasi partnerzy to zawsze liderzy w swojej dziedzinie. Dlatego ich rekomendacja jest dla nas czystą przyjemnością i gwarancją zadowolenia dla naszych Klientów, a także poprawą wyników naszych wspólnych działań. Od dzisiaj do tych partnerów zalicza się dostawca innowacyjnego produktu CallPage – czyli banerów dzwoniących.

(Dalszą część artykułu znajdziesz pod formularzem)

Wypełnij formularz i odbierz wycenę

Zapoznamy się z Twoim biznesem i przygotujemy indywidualną ofertę cenową na optymalny dla Ciebie mix marketingowy. Zupełnie za darmo.

Twoje dane są bezpieczne. Więcej o ochronie danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

Lider generowania telefonicznych leadów sprzedażowych.

Dlaczego zdecydowaliśmy się na nawiązanie współpracy i dlaczego uważamy to rozwiązanie za wartościowe? Dzięki widget-owi Callpage pojawiającemu się na Twojej stronie internetowej, możesz zwiększyć liczbę połączeń telefonicznych z potencjalnymi klientami i po 28 sekundach przybliżyć im szczegóły dotyczące Twojej oferty! Z systemu korzysta już ponad 3500 firm. Wśród nich są takie organizacje jak Orange, Volkswagen czy Raiffeisen Polbank.

Wspólne działania obu firm przyczynią się do zwiększenia leadów telefonicznych naszych klientów, co zwiększy ogólne wyniki naszych kampanii reklamowych, a także poprawi komunikację z potencjalnymi klientami odwiedzającymi ich strony internetowe. W dobie rosnącej konkurencji, każda nowa i świeża technologia służy wzrostowi i polepsza skuteczność naszych wspólnych działań marketingowych.

Misja, wizja i powody współpracy.

Jako CallPage, od samego początku naszej działalności szukaliśmy partnera, który będzie wspierał naszych klientów w zakresie integracji w tworzeniu połączonych rozwiązań z naszym narzędziem i sieciami reklamowymi, więc bardzo się cieszę, że tą rolę obecnie pełni firma Verseo.

Sergey Butko (CMO CallPage)

Wspólne działania naszych firm przyniosą obopólne korzyści dla nas i naszych Klientów. CallPage to nie tylko świetne narzędzie marketingowe, ale także zespół wspaniałych ludzi, nastawionych na sukces swój i swoich Klientów. Z takimi firmami jak CallPage, Verseo chce rozwijać rynek reklamy internetowej.

Krzysztof Masłowski (CEO Verseo)

W najbliższym czasie przedstawimy więcej szczegółów dotyczących działania systemu, a także zaprezentujemy najnowszy produkt reklamowy, który jest wynikiem wspólnych działań obu firm.

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany