Ten tekst przeczytasz w 1 minutę

Brak komentarzy

Generator połączeń – jak to działa?

Generator połączeń – jak to działa? - zdjęcie nr 1

Generator połączeń – jak to działa? - zdjęcie nr 2

Generator połączeń – nowość w marketingu internetowym i customer relations!

Generator połączeń CallPage to system umożliwiający kontakt z potencjalnym klientem w 28 sekund. Jest wsparciem tradycyjnego modelu komunikacji pomiędzy firmą a klientem. W zależności od modelu biznesowego, może być zastosowany jako narzędzie sprzedażowe, informacyjne lub serwisowe. Dzięki CallPage klienci mogą w łatwy i szybki sposób uzyskać informacje niezbędne do podjęcia decyzji zakupowej, otrzymać wsparcie posprzedażne lub poprosić o pomoc w sytuacjach awaryjnych. Generator połączeń działa w następujący sposób: jeśli osoba odwiedzająca naszą stronę internetową jest zainteresowana ofertą i ma dodatkowe pytania, zostawia swoje dane kontaktowe w widgecie, który automatycznie łączy go z konsultantem Twojej firmy. CallPage dodatkowo oferuje system CRM do zarządzania kontaktami, personalizacji widget-u, mierzenia statystyk i integracji z zewnętrznymi narzędziami np. Google Analytics.

(Dalszą część artykułu znajdziesz pod formularzem)

Wypełnij formularz i odbierz wycenę

Zapoznamy się z Twoim biznesem i przygotujemy indywidualną ofertę cenową na optymalny dla Ciebie mix marketingowy. Zupełnie za darmo.

Twoje dane są bezpieczne. Więcej o ochronie danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

Generator połączeń krok po kroku:

KROK 1: Potencjalny klient klika przycisk CallPage na twojej stronie lub sklepie internetowym. baner dzwoniący widget

KROK 2: Następnie, wpisuje swój numer telefonu w okienko, które pojawiło się na ekranie.      baner dzwoniący

KROK 3: System automatycznie łączy dyspozycyjnego pracownika z potencjalnym klientem.   baner dzwoniący

KROK 4: Konsultant lub sprzedawca prowadzi rozmowę przez komórkę lub telefon stacjonarny.  baner dzwoniący

W Verseo zajmujemy się pełnym wdrożeniem banerów dzwoniących i ich integracją np. z kontem Google Analytics lub AdWords. Poproś o darmową wycenę już dzisiaj! 

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany