Ten tekst przeczytasz w 1 minutę

Verseo.pl pomaga w pozyskaniu funduszy unijnych

  Warto sięgnąć po fundusze unijne na lata 2014-2020. Verseo.pl pomaga w uzyskaniu dofinansowania z funduszy unijnych dla projektów przedsiębiorców – nie tylko z branży informatycznych.

  Polska wkroczyła w nowy okres funduszy unijnych na lata 2014-2020, które posłużą do rozwoju polskich przedsiębiorstw. W nowej propozycji budżetowej UE przewidziane dla Polski środki wynoszą 82,5 mld euro. Finansowe wsparcie dotyczyć będzie takich obszarów działania jak między innymi:

  • inwestycje w nowe maszyny;
  • odnawialne źródła energii;
  • technologie informacyjne (tworzenie i rozwój tzw. e-usług, cyfrowych rozwiązań, pozwalając na dostęp do szerokopasmowego internetu oraz wielu innych nowoczesnych rozwiązań informatycznych ułatwiających funkcjonowanie firm w wielu obszarach);
  • badania i rozwój oraz współpraca z nauką.

  Analizy dokonane na podstawie obserwacji dotyczących projektów dofinansowanych w latach 2007-2013 oraz kierunków rozwoju polskiej gospodarki wskazują jakie branże będą szczególnie wspierane. Za najważniejsze branże, które będą rozwijane w ramach inwestycji podejmowanych w latach 2014-2020, uznać można:

  • Automotive,
  • Elektronika (HI-TEC),
  • Informatyka,
  • Outsourcing/Centra Usług Wspólnych,
  • Branża Spożywcza itd.

  Nie jest to zamknięta lista – z pewnością każda firma i przedsiębiorca znajdą obszar wsparcia dla swojej działalności. Do ich dyspozycji jest 16 Regionalnych Programów Operacyjnych i 6 Krajowych Programów Operacyjnych.

  Z pomocą Verseo.pl każdy projekt może mieć szanse na dofinansowanie. Wystarczy przedstawić nam swój pomysł, a my znajdziemy sposób, aby doszło do jego realizacji. W przypadku zainteresowania uzyskaniem dofinansowania z funduszy unijnych prosimy o kontakt: kontakt@verseo.pl

  Audyt Google Ads

  Dołącz do załogi ponad 30 000 subskrybentów!

  Wyrusz w podróż do marketingowego świata pełnego ciekawostek o pozycjonowaniu stron, reklamie w Google, na Facebooku oraz YouTube!

  Administratorem danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu (60 – 122), przy ul. Węglowej 1/3.Zobacz więcej... Dane osobowe są przetwarzane przez Administratora zgodnie z przepisami prawa, w tym w szczególności z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych 2016/679 („RODO”) w celu związanym ze świadczeniem usługi newsletter. Administrator gwarantuje spełnienie praw osób, których dane dotyczą. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych zawartych jest w Polityce prywatności.

  Praktyczne porady i darmowe materiały otrzymasz w pakiecie.

  Udostępnij:

  0 osób uznało ten artykuł za przydatny

  Loading...

  Czy ten artykuł był przydatny?

  TAK NIE

  Autor artykułu

  Nasz mały wulkan energii to czyste 5 lat doświadczenia w obszarze optymalizowania stron internetowych. Współtworzyła nasz poradnik z marketingu online - Verseo AdBook 2018. Przez kilka lat, w roli nauczyciela akademickiego przekazywała wiedzę i nieustająco próbuje odgrzać swój doktorat. Na blogu dzieli się z Wami wszystkim tym, co może pozwolić Wam polepszyć widoczność witryny w wyszukiwarce Google. Przepada za literaturą faktu oraz podróżami w ciepłe miejsca z historią w tle.

  Komentarze

  1. Vez

   Głupie pytanie, ale czy można pozyskać fundusze na rozwój portalu internetowego?

  Poznaj nas lepiej! Zapraszamy na seans
  Joanna Michalska

  Przedstawiamy najnowszy film promocyjny Verseo. Bez zbędnych słów wstępu czy komentarzy: zapraszamy do oglądania go, polubienia i udostępniania 🙂

  Radosnych Świąt Bożego Narodzenia życzy Verseo!
  Joanna Michalska

  Niech czas Świąt Bożego Narodzenia będzie dla wszystkich pełen atmosfery radości i spokoju. Zdrowych i wesołych Świąt życzy zespół Verseo!

  Wszystkiego najlepszego dla męskiej części Verseo Team
  Joanna Michalska

  Coś słodkiego na Dzień Chłopaka! Choć Dzień Chłopaka przypada 30.09, to już dziś na naszych kolegów czekała słodka niespodzianka! Martyna […]

  wynagrodzenia new sales customer success
  Wynagrodzenia w działach New Sales & Customer Success
  Maciej Popiołek

  Minął rok od ostatniego artykułu związanego z wynagrodzeniami w Verseo w ramach Parku Technologicznego Verseo, o którego formule Krzysztof Masłowski […]

  Wesołych Świąt Wielkanocnych!
  Joanna Michalska

  Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składamy życzenia radości, zdrowia i pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym. Wesołego Alleluja!

  Radosnych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku!
  Joanna Michalska