Ten tekst przeczytasz w 1 minutę

Brak komentarzy

Darmowy poradnik – TOP 24 narzędzia Google dla biznesu!

Darmowy poradnik – TOP 24 narzędzia Google dla biznesu! - zdjęcie nr 1

Darmowy poradnik – TOP 24 narzędzia Google dla biznesu! - zdjęcie nr 2

Darmowy poradnik – TOP 24 narzędzia Google dla biznesu! - zdjęcie nr 3

Spis treści

Czytasz teraz:

Darmowy poradnik – TOP 24 narzędzia Google dla biznesu!

Zamknij

Poznaj najlepsze narzędzia Google na biznesu!

Mamy to! Długo wyczekiwany poradnik opisujący funkcjonalności najlepszych – 24 narzędzi Google dla biznesu. Dlaczego był długo wyczekiwany? Posłuchajcie!

(Dalszą część artykułu znajdziesz pod formularzem)

Wypełnij formularz i odbierz wycenę

Zapoznamy się z Twoim biznesem i przygotujemy indywidualną ofertę cenową na optymalny dla Ciebie mix marketingowy. Zupełnie za darmo.

Twoje dane są bezpieczne. Więcej o ochronie danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

Narzędzia Google są ze swojej natury intuicyjne w wykorzystywaniu, skuteczne w swoich obszarach i… darmowe. Nie ma zatem żadnego powodu, który hamowałby Cię przed ich wykorzystaniem! Ale nie zawsze wiadomo o co w tym wszystkim chodzi prawda? Dlatego stworzyliśmy poradnik, który opisuje te z nich, które są najpopularniejsze i najwartościowsze z punktu widzenia wykorzystania biznesowego. Nasi klienci często pytają nas o rekomendacje związane z rozwiązaniami jakie oferuje Google poza Google Ads, więc uznaliśmy, że pora zebrać nasze odpowiedzi w jedno – całkiem przyjemnie dla oka kompendium wiedzy.

Poradnik – top 24 narzędzia Google – co zawiera?

Oto spis treści naszego darmowego poradnika z top 24 narzędzi Google:

narzędzia google

Wymienione w spisie treści narzędzia oferują świetne sposoby na wdrażanie, jak również mierzenie i analizę naszych aktywności marketingowych i sprzedażowych. Część z nich oferuje świetną analitykę rynku i mnóstwo inspiracji dla Twoich działań – tak teraźniejszych, jak i przyszłych! A zatem – na co czekasz? Pobierz teraz!

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany