Ten tekst przeczytasz w 2 minuty

Brak komentarzy

Współpraca partnerska z wykorzystaniem technologii VCM

Współpraca partnerska z wykorzystaniem technologii VCM - zdjęcie nr 1

Współpraca partnerska z wykorzystaniem technologii VCM - zdjęcie nr 2

Współpraca partnerska z wykorzystaniem technologii VCM - zdjęcie nr 3

Spis treści

Czytasz teraz:

Współpraca partnerska z wykorzystaniem technologii VCM

Zamknij

Uczenie maszynowe -zostań beneficjentem naszego rozwoju!

Agencja Verseo każdego roku wyznacza sobie nowe szczyty do zdobycia. W roku 2015 dokonaliśmy czegoś, czego nie dokonała żadna inna agencja SEM na naszym rynku.

(Dalszą część artykułu znajdziesz pod formularzem)

Wypełnij formularz i odbierz wycenę

Zapoznamy się z Twoim biznesem i przygotujemy indywidualną ofertę cenową na optymalny dla Ciebie mix marketingowy. Zupełnie za darmo.

Twoje dane są bezpieczne. Więcej o ochronie danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

Będąc firmą rozwijającą się w zawrotnym tempie, zrozumieliśmy, że obsługa setek czy nawet tysięcy Klientów będzie wymagała od nas wdrożenia nowych rozwiązań technologicznych umożliwiających zachowanie dotychczasowej jakości obsługi, przy szybko zwiększającym się portfelu Klientów. Mając na względzie doświadczenia największych agencji SEM zza oceanu i współpracując z programistami z Mountain Viev, dokonaliśmy wdrożenia rozwiązań technologicznych, usprawniających system pracy naszych specjalistów Google AdWords.

Chodzi o technologię, która sprawia, że możemy obsługiwać coraz większą ilość Klientów, a przy tym jeszcze lepiej optymalizować kampanie Google AdWords. Z pomocą przyszły zaawansowane modele statystyczne, które są przeliczane w czasie rzeczywistym przez algorytmy samouczące się (machine learning). Narzędzia te pozwalają przetwarzać miliony danych i wyciągać z nich najważniejsze informacje, a także inteligentnie dokonywać zmian w kampaniach online – przejawia ona cechy sztucznej inteligencji.

Po prawie dwóch latach wdrażania platformy VCM, jesteśmy gotowi na kolejny krok. Automatyzacja prowadzonych przez nas kampanii, największy w Polsce zespół certyfikowanych specjalistów Google AdWords, na czele z Trenerem Google AdWords pozwala stać się niemal „Producentem Kampanii Google AdWords”.

Program partnerski VCM

Oficjalnie wprowadzamy Program Partnerski z wykorzystaniem technologii VCM, do którego zapraszamy firmy z branży IT, takie jak agencje social media, domy mediowe, producentów sklepów internetowych, serwerownie, czy rozwijające się agencje Google AdWords. Trzy poziomy współpracy z Verseo dają korzyści firmom z różnych obszarów internetu, które chcą poszerzyć swoją ofertę o Kampanie Google AdWords, szukają przy tym zaufanego i godnego polecania Partnera, bądź chcą „outsourcingować” nam prowadzenie i optymalizację kampanii online.

Poziom 1 – Partner Verseo
Współpraca oparta na polecaniu usług Verseo, jako oficjalnego partnera w zakresie kampanii Google AdWords i pozycjonowania.

Poziom 2 – Partner Verseo Campaign Support
Oficjalna współpraca bądź White Label w zakresie tworzenia, prowadzenia i optymalizacji kampanii Google AdWords. Możliwość tworzenia wspólnej oferty produktowej pomiędzy Partnerem i Verseo.

Poziom 3 – Partner Verseo Campaign Pro
Wykorzystanie technologii VCM przez zespół SEM Partnera. Poziom dostępny tylko dla agencji z certyfikatem Google Partner i Google Partner Premier.

Z nami do CELU!

Zapraszam do kontaktu

Michał Nowak

Business Development Manager

tel. 533 491 789

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany