Ten tekst przeczytasz w 2 minuty

Brak komentarzy

Współpraca partnerska z wykorzystaniem technologii VCM

Współpraca partnerska z wykorzystaniem technologii VCM - zdjęcie nr 1

Współpraca partnerska z wykorzystaniem technologii VCM - zdjęcie nr 2

Współpraca partnerska z wykorzystaniem technologii VCM - zdjęcie nr 3

Spis treści

Czytasz teraz:

Współpraca partnerska z wykorzystaniem technologii VCM

Zamknij

Uczenie maszynowe -zostań beneficjentem naszego rozwoju!

Agencja Verseo każdego roku wyznacza sobie nowe szczyty do zdobycia. W roku 2015 dokonaliśmy czegoś, czego nie dokonała żadna inna agencja SEM na naszym rynku.

Będąc firmą rozwijającą się w zawrotnym tempie, zrozumieliśmy, że obsługa setek czy nawet tysięcy Klientów będzie wymagała od nas wdrożenia nowych rozwiązań technologicznych umożliwiających zachowanie dotychczasowej jakości obsługi, przy szybko zwiększającym się portfelu Klientów. Mając na względzie doświadczenia największych agencji SEM zza oceanu i współpracując z programistami z Mountain Viev, dokonaliśmy wdrożenia rozwiązań technologicznych, usprawniających system pracy naszych specjalistów Google AdWords.

Chodzi o technologię, która sprawia, że możemy obsługiwać coraz większą ilość Klientów, a przy tym jeszcze lepiej optymalizować kampanie Google AdWords. Z pomocą przyszły zaawansowane modele statystyczne, które są przeliczane w czasie rzeczywistym przez algorytmy samouczące się (machine learning). Narzędzia te pozwalają przetwarzać miliony danych i wyciągać z nich najważniejsze informacje, a także inteligentnie dokonywać zmian w kampaniach online – przejawia ona cechy sztucznej inteligencji.

Po prawie dwóch latach wdrażania platformy VCM, jesteśmy gotowi na kolejny krok. Automatyzacja prowadzonych przez nas kampanii, największy w Polsce zespół certyfikowanych specjalistów Google AdWords, na czele z Trenerem Google AdWords pozwala stać się niemal „Producentem Kampanii Google AdWords”.

Program partnerski VCM

Oficjalnie wprowadzamy Program Partnerski z wykorzystaniem technologii VCM, do którego zapraszamy firmy z branży IT, takie jak agencje social media, domy mediowe, producentów sklepów internetowych, serwerownie, czy rozwijające się agencje Google AdWords. Trzy poziomy współpracy z Verseo dają korzyści firmom z różnych obszarów internetu, które chcą poszerzyć swoją ofertę o Kampanie Google AdWords, szukają przy tym zaufanego i godnego polecania Partnera, bądź chcą „outsourcingować” nam prowadzenie i optymalizację kampanii online.

Poziom 1 – Partner Verseo
Współpraca oparta na polecaniu usług Verseo, jako oficjalnego partnera w zakresie kampanii Google AdWords i pozycjonowania.

Poziom 2 – Partner Verseo Campaign Support
Oficjalna współpraca bądź White Label w zakresie tworzenia, prowadzenia i optymalizacji kampanii Google AdWords. Możliwość tworzenia wspólnej oferty produktowej pomiędzy Partnerem i Verseo.

Poziom 3 – Partner Verseo Campaign Pro
Wykorzystanie technologii VCM przez zespół SEM Partnera. Poziom dostępny tylko dla agencji z certyfikatem Google Partner i Google Partner Premier.

Z nami do CELU!

Zapraszam do kontaktu

Michał Nowak

Business Development Manager

tel. 533 491 789

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany