Ten tekst przeczytasz w 1 minutę

Brak komentarzy

Verseo.pl w elitarnym programie Google Partners Rising Stars

Program Google Partners Rising Stars wspiera szczególnie agencje będące Partnerami Google i jednocześnie dysponujące największym potencjałem wyrażonym przez dynamiczny rozwój. Verseo.pl znalazło się w tym elitarnym gronie 10 agencji jako najszybciej rozwijająca się agencja cyfrowa w Polsce.

New call-to-action
New call-to-action

Program Google Partners Rising Stars to program wspierania rozwoju biznesowego liderów w ścisłej współpracy z Google. W jego skład wchodzą szkolenia z zakresu poszczególnych działów biznesu, prowadzone przez doświadczonych praktyków i trenerów, służące dalszemu rozwojowi agencji. Uzupełnia je cykl indywidualnych sesji z business coachami i hangouty z zagranicznymi agencjami będące okazją do wymiany doświadczeń oraz poznania dobrych i skutecznych praktyk. Do pierwszego etapu programu zaproszonych zostało 30 agencji, spośród których wybrano 10 najlepszych – w tym Verseo.pl.

New call-to-action
New call-to-action

Tegoroczna edycja programu Google Partners Rising Stars trwała od marca do października. W trakcie sesji szkoleniowych poruszane był tematy takie jak budowa i rola strategii sprzedaży, marka i pozycja agencji na rynku, finanse w agencji interaktywnej.

New call-to-action
Zarejestruj się w Akademii Verseo

Zaproszenie do programu Google Partners Rising Stars to potwierdzenie, że dana agencja prowadzi kampanie Google AdWords na najwyższym poziomie i jest oceniana przez Google jako wiarygodny i silny partner. Wyróżnienie logiem Programu Google Partners Rising Stars to najwyższy wyraz uznania dla agencji.

Oceń ten artykuł:

Średnia ocena: 0/5 ( na podstawie 0 ocen )

Autor artykułu

Nasz mały wulkan energii to czyste 5 lat doświadczenia w obszarze optymalizowania stron internetowych. Współtworzyła nasz poradnik z marketingu online - Verseo AdBook 2018. Przez kilka lat, w roli nauczyciela akademickiego przekazywała wiedzę i nieustająco próbuje odgrzać swój doktorat. Na blogu dzieli się z Wami wszystkim tym, co może pozwolić Wam polepszyć widoczność witryny w wyszukiwarce Google. Przepada za literaturą faktu oraz podróżami w ciepłe miejsca z historią w tle.

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Zaloguj się, lub wypełnij poniższe pola, aby dodać komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany