Ten tekst przeczytasz w 1 minutę

Brak komentarzy

Verseo.pl w elitarnym programie Google Partners Rising Stars

Verseo.pl w elitarnym programie Google Partners Rising Stars - zdjęcie nr 1

Verseo.pl w elitarnym programie Google Partners Rising Stars - zdjęcie nr 2

Program Google Partners Rising Stars wspiera szczególnie agencje będące Partnerami Google i jednocześnie dysponujące największym potencjałem wyrażonym przez dynamiczny rozwój. Verseo.pl znalazło się w tym elitarnym gronie 10 agencji jako najszybciej rozwijająca się agencja cyfrowa w Polsce.

Program Google Partners Rising Stars to program wspierania rozwoju biznesowego liderów w ścisłej współpracy z Google. W jego skład wchodzą szkolenia z zakresu poszczególnych działów biznesu, prowadzone przez doświadczonych praktyków i trenerów, służące dalszemu rozwojowi agencji. Uzupełnia je cykl indywidualnych sesji z business coachami i hangouty z zagranicznymi agencjami będące okazją do wymiany doświadczeń oraz poznania dobrych i skutecznych praktyk. Do pierwszego etapu programu zaproszonych zostało 30 agencji, spośród których wybrano 10 najlepszych – w tym Verseo.pl.

Tegoroczna edycja programu Google Partners Rising Stars trwała od marca do października. W trakcie sesji szkoleniowych poruszane był tematy takie jak budowa i rola strategii sprzedaży, marka i pozycja agencji na rynku, finanse w agencji interaktywnej.

Zaproszenie do programu Google Partners Rising Stars to potwierdzenie, że dana agencja prowadzi kampanie Google AdWords na najwyższym poziomie i jest oceniana przez Google jako wiarygodny i silny partner. Wyróżnienie logiem Programu Google Partners Rising Stars to najwyższy wyraz uznania dla agencji.

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany