Ten tekst przeczytasz w 6 minut

Opinie o Verseo – co mówią o nas inni?

Jakie są opinie o Verseo? Co sądzą nasi klienci o relacjach, które budujemy? Jak oceniają naszą pracę? A co mówimy sami o sobie? I czy łącząc obie wizje – naszą i naszych klientów – widać spójność w tym skąd przychodzimy, kim jesteśmy i dokąd zmierzamy?

Miesięcznie 90 osób poszukuje opinii o Verseo w wyszukiwarce Google, więc czujemy się zobowiązani, by zaspokoić ciekawość wszystkich tych, którzy chcą wiedzieć więcej. Postaram się z tym rozprawić możliwie obiektywnie, chociaż oczywiście będzie to trudne. Dlaczego? Bo nie potrafię spojrzeć na tę firmę inaczej niż z uśmiechem! 🙂 Posłuchaj.

Opinie o Verseo od klientów

Nieważne, jak fajne masz środowisko pracy, jeżeli odbiorcy usług lub produktów Twojej firmy nie są zadowoleni z tego jak działacie. Idziesz po ulicy i ludzie zaczynają wytykać Cię palcami. Na imprezach siedzisz cicho, bo połowa ludzi hejtuje Twoją firmę za używanie słomek lub seksizm. Rozmowa o pracy jest dla Ciebie jak pole minowe. Osobiście możesz być pracownikiem krystalicznym jak woda źródlana, ale nie wygrasz z popsutą marką. Ludzie przepadają za stygmatyzowaniem.

Zatem, czy w takim miejscu może się dobrze pracować? Na dłuższą metę nie. To co robisz musi mieć sens. Chcesz dostrzegać w tym wartość nie tylko dla firmy, ale i Waszych klientów. Chcesz żeby Wasza praca broniła się sama sobą.

Na szczęście w Verseo nie mamy takich problemów. Nie tylko ze względu na naszą kulturę pracy, ale również specyfikę biznesu, w którym funkcjonujemy. Nasz rozwój, nasze zarobki i nasza satysfakcja są ściśle powiązane z sukcesem naszych klientów. Jeżeli śmiga u nich, to i u nas wszystko bajgla. Połączenie interesów sprawia, że nikt nie ma ochoty na odstawianie szopki. Jest to korzystna okoliczność, która sprawia, że opinie o Verseo – o naszej pracy i codziennych relacjach biznesowych – są zazwyczaj bardzo dobre. Oczywiście nie tylko to sprawia, że jest dobrze. Wówczas każda agencja SEO i SEM miałaby dobre noty. Tak się jednak nie dzieje. Ważne bowiem jest nie tylko uświadomienie sobie, że wszyscy jedziemy na tym samym wózku, ale umiejętne połączenie tego z wiedzą, etyką pracy, nieustannym dokształcaniem się oraz pracą z najnowszymi narzędziami optymalizacji prowadzonych działań i kampanii. A na tak pomyślne okoliczności mogą liczyć już tylko wybrani.

Tu znajdziecie modelowy przykład tego, w jak ścisłe partnerstwo potrafimy wejść:

Prawda, że fajnie? Serce rośnie!

Dysponujemy ponad setką referencji od naszych klientów i przedstawiamy je na życzenie. Pośród nich są zarówno usługodawcy, jak również sklepy internetowe o różnej wielkości i specyfice. Częściowo są one również dostępne na naszej stronie.

Opinie o Verseo – co można znaleźć w internecie?

Podstawowymi miejscami, gdzie wyszukujemy informacji na temat rekomendacji są znajomi oraz Google i Facebook. W momencie pisania tego artykułu w Google dysponowaliśmy 115 opiniami, które dały nam średnią oceny 4,7 gdzie maksymalną oceną jest 5.

To co w tych opiniach jest szczególnie interesujące, to nie tyle zwracanie faktu przez klientów na mocne elementy, jak skuteczność czy terminowość lub zaangażowanie – to znajdziemy nie tylko w przypadku opinii o Verseo, lecz wielokrotnie również u innych agencji (szczególnie, że zdarza się, że opinie w Google po prostu się kupuje, co jest wątpliwe etycznie).

Ale nie. Co innego jest ciekawe. Mianowicie to, że klienci wystawiając nam recenzję często odwołują się do swoich opiekunów, wymieniając ich z imienia. To rzecz, która w przypadku innych agencji nie zdarza się na masową skalę, jak u nas. Mój strzał jest taki, że wynika to każdorazowo z profesjonalnej relacji, która jednocześnie jest wolna od zadęcia i sztywności.

„Rzetelna, uczciwa firma. Polecam szczególnie Panią Patrycję Krawczyk. – rozwiązuje każdy problem w mgnieniu oka i jest najlepszym specjalistą google Ads z jakim miałem do czynienia.”

Kornel Kędzior

„Polecamy firmę VERSEO. ROAS ponad 2000% w ostatnich tygodniach. Naszą konsultantką jest Pani Monika, bardzo miły i serdeczny kontakt a przede wszystkim najwyższej klasy profesjonalizm i doświadczenie w prowadzeniu kampanii produktowych.”

Polysport

Wychodzimy z prostego założenia, że tak długo, jak po drugiej stronie jest człowiek, tak po prostu można się dogadać. Jesteśmy szczerzy w swoich zapewnieniach i nie obiecujemy złotych gór, jeżeli np. budżet w odniesieniu do branży na to nie pozwoli. Poza tym klienci czują w nas racjonalnego partnera, od którego jednak nie „wieje” nudą. Zwinnie połączyliśmy eleganckie obycie z odpowiednią dawką luzu. 🙂

verseo pracownik

Czy jednak zawsze jest różowo?

Negatywne opinie o Verseo również się zdarzają. Dzieje się to rzadko, dlatego bolą nas podwójnie i do każdej odnosimy się merytorycznie. Generalnie w przypadku kampanii Google Ads tylko 5% umów nie jest przedłużanych. W przypadków umów SEO są to 4%. Pamiętajmy, że mówimy o tym w kontekście ponad 2000 klientów. Odejścia zdarzają się z różnych przyczyn. Może być to nieopłacanie przez klienta faktur na czas. Może być to zamknięcie firmy. Winny może być również brak wprowadzania rekomendowanych przez nas zmian przez klientów SEO (jeżeli nie otrzymaliśmy zgody na samodzielne ich wdrażanie). Szczególnie ten ostatni powód potrafi rodzic niekiedy frustracje. Tylko 1% klientów odchodzi od nas po dłuższym czasie z powodu „braku efektów”. To się oczywiście zdarza, ponieważ szczególnie pozycjonowanie stron, nie jest nauką ścisłą i nie działamy w kontrolowanym środowisku. Jesteśmy w dużej mierze zależni od platform, na których działają nasi klienci, ale i od zmienności algorytmów Google. Tak czy inaczej – czy 1% to dużo w odniesieniu do ponad 2000 klientów na przestrzeni kilku lat? Nie sądzę. Dlatego udało nam się rozwinąć do jednej z największych agencji marketingu w wyszukiwarkach w Polsce:

rozwój agencji verseo

Opinie o pracy w Verseo

Teraz sprawdźmy jakie opinie o Verseo mają sami pracownicy. Niejednokrotnie bowiem, o jakości danej firmy, równie dobrze mogą zaświadczyć osoby w niej pracujące.

„W Verseo podoba mi się przyjazna atmosfera i otwarcie na innych. Z jednej strony, każdy z nas ma swoich klientów, o których dba, z którymi jest w kontakcie, a z drugiej zawsze dzielimy się nowinkami i poradami, jak i co można usprawnić. Tworzymy jeden team.”

Tak mówi ten oto Krzysiek:

krzysiek verseo

Krzysiek wygląda na gościa, który rzuca słowa na wiatr? Nie sądzę.

Ale mamy tego więcej! Jak pracujesz w fajnej firmie, to nie masz problemu z tym, żeby odsłonić swoje alter ego – nawet przed obiektywem!

asia m

Kto spotkał w swoim życiu jakąkolwiek Joannę, ten wie, że potrafią być bardzo charakterne i profesjonalne. Nasze Asie (bo mamy na pokładzie więcej niż jedną) są dokładnie takie! Ale nie One jedne!

Wiktor C

Takich utalentowanych i zdystansowych ludzi mamy już siedemdziesięciu.

Podsumowanie opinii o Verseo

Jeżeli udało Ci się dobrnąć do tego momentu, to znaczy, że naprawdę bierzesz nas pod uwagę. Bardzo się z tego cieszymy, dlatego na koniec przedstawiamy trzy kroki, które też podpowiedzą, kim w zasadzie jesteśmy.

Skąd przyszliśmy?

Mamy średnio po 28-30 lat. Przyszło nam żyć na przełomie rewolucji technologicznej. Nasze młode i chłonne umysły były jeszcze kształtowane przez analogowe wartości. Nauczyliśmy się zatem szlachetnej sztuki konwersacji i small talków, poszanowania zasad, graliśmy w piłkę i bawiliśmy się w piaskownicy. Komputery były ciekawostką i byliśmy przygnieceni możliwościami pierwszych procesorów Intela. Kto miał Celerona 266 Mhz ten był bóstwem podstawówki. Byliśmy pierwszymi biorcami internetu i pionierami.

Kim jesteśmy?

A dzisiaj już nie pamiętamy świata przed Internetem. W zasadzie zawsze tam kupowaliśmy, śmialiśmy się, rozmawialiśmy. Przeszliśmy przez całą ewolucję systemów i znamy je od podszewki. To my je napędzaliśmy. A dzisiaj zarabiamy na tej wiedzy nieustannie poszerzając swoje możliwości. Jesteśmy pasjonatami i wyciskamy z tych owoców maksymalnie dużo. Dlatego rozwinęliśmy też własne platformy optymalizacyjne, dostrzegając potencjał w automatyzacji pewnych procesów. Jeżeli szukasz przewodnika po tej krainie, to znalazłeś.

Dokąd zmierzamy?

Zabrzmi mocno, ale zmierzamy do hegemonii. Pod wieloma względami jesteśmy już pierwszą agencją SEM w Polsce. Np. mamy największą liczbę obsługiwanych kont, jak również największą liczbę specjalistów w Polsce. Oferujemy też naszym klientom największą dostępną na rynku liczbę algorytmów dostosowanych do konkretnych branż. Nic tylko działać. 🙂

Mimo że Polska – pod względem handlu internetowego i podejścia do performance marketingu – ma jeszcze sporo obszarów do rozwinięcia, to my coraz śmielej już zaglądamy do innych krajów. Dzieje się tak, ponieważ ważne jest nie tylko jutro, ale i pojutrze. Chcąc oferować swoim klientom w Polsce najlepsze rozwiązania, musimy i tak wielokrotnie testować narzędzia dostępne jedynie za granicą. To wszystko sprawia, że obecność na wielu rynkach zapewni nam większe doświadczenie, lepszą narzędziownie i ostatecznie zaprocentuje również dla klientów w Polsce.

dominika m

Mam nadzieję, że ten artykuł przekonał Cię do tego, że opinie o Verseo nie są przesadzone. Na koniec zostawiam Cię z filmem – wisienką na torcie. 🙂

Audyt Google Ads

Udostępnij:

0 osób uznało ten artykuł za przydatny

Loading...

Czy ten artykuł był przydatny?

TAK NIE

Autor artykułu

To już 8 lat, od kiedy postawił pierwsze kroki w świecie marketingu - szczególnie tego związanego z treściami. Dotychczas pracował dla polityków oraz branż b2b oraz b2c. Wyjątkowy fan content marketingu w strategii digital i tego jak wpływa na nawigowanie klientów oraz budowanie reputacji marek. Od 2 lat zainteresowany również kwestią Społecznej Odpowiedzialności Przedsiębiorstw i w tym upatrujący trampoliny dla rozwoju komunikacyjnego wielu firm. W Verseo odpowiedzialny za marketing. Prywatnie czyta reportaże ze świata i literaturę naukową + sci-fi. :)

Komentarze

Powiązane artykuły

kalendarz marketingowy 2021
Kalendarz marketingowy 2021
Dominika Słomka

Aby tradycji stało się zadość, i w tym roku przygotowaliśmy dla Ciebie Kalendarz marketingowy 2021! Oto lista świąt typowych, jak […]

Poradnik Facebook Ads – pobierz teraz!
Dominika Słomka

Prowadzisz fanpage na Facebooku lub profil na Instagramie i chcesz zwiększyć aktywność swoich odbiorców, pozyskać dodatkowy ruch na stronę internetową […]

marketing lateralny
Marketing Lateralny – co to jest?
Dominika Słomka

Kiedy tradycyjne podejście do marketingu i reklamy już nie wystarcza, pojawia się pomysł na marketing lateralny. W myśl jego koncepcji […]

Co oni śpiewają? Google Ci podpowie
Barbara Oleszek

„Ta piosenka… Co oni tam śpiewają?” – ile razy zadawaliście sobie to pytanie, pospiesznie wpisując tytuł zasłyszanej melodii (albo też […]

bezpieczeństwo strony internetowej
Bezpieczeństwo strony internetowej – jak zadbać?
Barbara Oleszek

Bezpieczeństwo w sieci – hasło, które obija się nam o uszy w kolejnych kampaniach informacyjnych, w notyfikacjach z naszych banków, […]

Wady i zalety reklamy internetowej
Redakcja

Kluczowe wady i zalety reklamy internetowej Reklama internetowa jest formą reklamy, która bardzo dynamicznie się rozwija, co jest związane z […]