Ten tekst przeczytasz w 6 minut

2 komentarze

Opinie o Verseo – co mówią o nas inni?

Opinie o Verseo – co mówią o nas inni? - zdjęcie nr 1

Opinie o Verseo

Jakie są opinie o Verseo? Co sądzą nasi klienci o relacjach, które budujemy? Jak oceniają naszą pracę? A co mówimy sami o sobie? I czy łącząc obie wizje – naszą i naszych klientów – widać spójność w tym skąd przychodzimy, kim jesteśmy i dokąd zmierzamy?

Miesięcznie ponad 90 osób poszukuje opinii o Verseo w wyszukiwarce Google, więc czujemy się zobowiązani, by zaspokoić ciekawość wszystkich tych, którzy chcą wiedzieć więcej. Postaram się z tym rozprawić możliwie obiektywnie, chociaż oczywiście będzie to trudne. Dlaczego? Bo nie potrafię spojrzeć na tę firmę inaczej niż z uśmiechem! 🙂 Posłuchaj.

Opinie o Verseo od klientów

Nieważne, jak fajne masz środowisko pracy, jeżeli odbiorcy usług lub produktów Twojej firmy nie są zadowoleni z tego jak działacie. Idziesz po ulicy i ludzie zaczynają wytykać Cię palcami. Na imprezach siedzisz cicho, bo połowa ludzi hejtuje Twoją firmę za używanie słomek lub seksizm. Rozmowa o pracy jest dla Ciebie jak pole minowe. Osobiście możesz być pracownikiem krystalicznym jak woda źródlana, ale nie wygrasz z popsutą marką. Ludzie przepadają za stygmatyzowaniem.

Zatem, czy w takim miejscu może się dobrze pracować? Na dłuższą metę nie. To co robisz musi mieć sens. Chcesz dostrzegać w tym wartość nie tylko dla firmy, ale i Waszych klientów. Chcesz żeby Wasza praca broniła się sama sobą.

(Dalszą część artykułu znajdziesz pod formularzem)

Wypełnij formularz i odbierz wycenę

Zapoznamy się z Twoim biznesem i przygotujemy indywidualną ofertę cenową na optymalny dla Ciebie mix marketingowy. Zupełnie za darmo.

Twoje dane są bezpieczne. Więcej o ochronie danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

Na szczęście w Verseo nie mamy takich problemów. Nie tylko ze względu na naszą kulturę pracy, ale również specyfikę biznesu, w którym funkcjonujemy. Nasz rozwój, zarobki i satysfakcja są ściśle powiązane z sukcesem naszych klientów. Jeżeli śmiga u nich, to i u nas wszystko bajgla. Połączenie interesów sprawia, że nikt nie ma ochoty na odstawianie szopki. Jest to korzystna okoliczność, która sprawia, że opinie o Verseo – o naszej pracy i codziennych relacjach biznesowych – są zazwyczaj bardzo dobre. Oczywiście nie tylko to sprawia, że jest pozytywnie. Wówczas każda agencja SEO i SEM miałaby odpowiednie noty. Tak się jednak nie dzieje. Ważne bowiem jest nie tylko uświadomienie sobie, że wszyscy jedziemy na tym samym wózku, ale umiejętne połączenie tego z wiedzą, etyką pracy, nieustannym dokształcaniem się oraz pracą z najnowszymi narzędziami optymalizacji prowadzonych działań i kampanii. A na tak pomyślne okoliczności mogą liczyć już tylko wybrani.

Tu znajdziecie modelowy przykład tego, w jak ścisłe partnerstwo potrafimy wejść:

Prawda, że fajnie? Serce rośnie!

Dysponujemy ponad setką referencji od naszych klientów i przedstawiamy je na życzenie. Pośród nich są zarówno usługodawcy, jak również sklepy internetowe o różnej wielkości i specyfice. Częściowo są one również dostępne na naszej stronie.

Opinie o Verseo – co można znaleźć w internecie?

Podstawowymi miejscami, gdzie wyszukujemy informacji na temat rekomendacji, są znajomi oraz Google i Facebook. W momencie pisania tego artykułu w Google dysponowaliśmy 234 opiniami, które dały nam średnią oceny 4,6, gdzie maksymalną oceną jest 5.

To co w tych opiniach jest szczególnie interesujące, to nie tyle zwracanie faktu przez klientów na mocne elementy, jak skuteczność czy terminowość lub zaangażowanie – to znajdziemy nie tylko w przypadku opinii o Verseo, ile wielokrotnie również u innych agencji (szczególnie że zdarza się, że opinie w Google po prostu się kupuje, co jest wątpliwe etycznie).

Ale nie. Co innego jest ciekawe. Mianowicie to, że klienci, wystawiając nam recenzję, często odwołują się do swoich opiekunów, wymieniając ich z imienia. To rzecz, która w przypadku innych agencji nie zdarza się na masową skalę, jak u nas. Mój strzał jest taki, że wynika to każdorazowo z profesjonalnej relacji, która jednocześnie jest wolna od zadęcia i sztywności.

„Polecam agencję Verseo, ze szczególnym uwzględnieniem współpracy z Panem Jakubem Łakomym. Dzięki Panu mam sporo zleceń w niskim budżecie. Kontakt na bieżąco i wszystko zgodnie z umową. Produkt Automated polecam w 100 %. Płacę co miesiąc niewielką kwotę, a reklama cały czas aktywna i najważniejsze, że jest sporo zleceń. Wszystkie zmiany na bieżąco ustalane, jeżeli ktokolwiek szuka agencji do reklamy google Ads to rekomenduję Agencję Verseo.”

Agnieszka Bielska

„Polecamy firmę VERSEO. ROAS ponad 2000% w ostatnich tygodniach. Naszą konsultantką jest Pani Monika, bardzo miły i serdeczny kontakt a przede wszystkim najwyższej klasy profesjonalizm i doświadczenie w prowadzeniu kampanii produktowych.”

Polysport

Wychodzimy z prostego założenia, że tak długo, jak po drugiej stronie jest człowiek, tak po prostu można się dogadać. Jesteśmy szczerzy w swoich zapewnieniach i nie obiecujemy złotych gór, jeżeli np. budżet w odniesieniu do branży na to nie pozwoli. Poza tym klienci czują w nas racjonalnego partnera, od którego jednak nie „wieje” nudą. Zwinnie połączyliśmy eleganckie obycie z odpowiednią dawką luzu. 🙂

Czy jednak zawsze jest różowo?

Negatywne opinie o Verseo również się zdarzają. Dzieje się to rzadko, dlatego bolą nas podwójnie i do każdej odnosimy się merytorycznie. Generalnie w przypadku kampanii Google Ads tylko 5% umów nie jest przedłużanych. W przypadku umów SEO są to 4%. Pamiętajmy, że mówimy o tym w kontekście ponad 3000 klientów. Odejścia zdarzają się z różnych przyczyn. Może być to nieopłacanie przez klienta faktur na czas. Może być to zamknięcie firmy. Winny może być również brak wprowadzania rekomendowanych przez nas zmian przez klientów SEO (jeżeli nie otrzymaliśmy zgody na samodzielne ich wdrażanie). Szczególnie ten ostatni powód potrafi rodzic niekiedy frustracje. Tylko 1% klientów odchodzi od nas po dłuższym czasie z powodu „braku efektów”. To się oczywiście zdarza, ponieważ szczególnie pozycjonowanie stron, nie jest nauką ścisłą i nie działamy w kontrolowanym środowisku. Jesteśmy w dużej mierze zależni od platform, na których działają nasi klienci, ale i od zmienności algorytmów Google. Tak czy inaczej – czy 1% to dużo w odniesieniu do ponad 3000 klientów na przestrzeni kilku lat? Nie sądzę. Dlatego udało nam się rozwinąć do jednej z największych agencji marketingu w wyszukiwarkach w Polsce:

Opinie o Verseo – co mówią o nas inni? - zdjęcie nr 4

Opinie o pracy w Verseo

Teraz sprawdźmy jakie opinie o Verseo mają sami pracownicy. Niejednokrotnie bowiem, o jakości danej firmy, równie dobrze mogą zaświadczyć osoby w niej pracujące.

Opinie o Verseo – co mówią o nas inni? - zdjęcie nr 5

„W Verseo podoba mi się przyjazna atmosfera i otwarcie na innych. Każdy z nas ma swoje zadania, ale nikt nie narzuca sposobu ich wykonywania. Zawsze dzielimy się nowinkami i poradami, jak i co można usprawnić. Tworzymy jeden team”– Sylwia Śmigielska.

Mamy tego więcej! Jak pracujesz w fajnej firmie, to nie masz problemu z tym, żeby odsłonić swoje alter ego – nawet przed obiektywem!

asia m

Kto spotkał w swoim życiu jakąkolwiek Joannę, ten wie, że potrafią być bardzo charakterne i profesjonalne. Nasze Asie (bo mamy na pokładzie więcej niż jedną) są dokładnie takie! Ale nie one jedne!

Takich utalentowanych i zdystansowych ludzi mamy już ponad 100.

Opinie o Verseo – co mówią o nas inni? - zdjęcie nr 7

Podsumowanie opinii o Verseo

Jeżeli udało Ci się dobrnąć do tego momentu, to znaczy, że naprawdę bierzesz nas pod uwagę. Bardzo się z tego cieszymy, dlatego na koniec przedstawiamy trzy kroki, które też podpowiedzą, kim w zasadzie jesteśmy.

Skąd przyszliśmy?

Mamy średnio po 28-30 lat. Przyszło nam żyć na przełomie rewolucji technologicznej. Nasze młode i chłonne umysły były jeszcze kształtowane przez analogowe wartości. Nauczyliśmy się zatem szlachetnej sztuki konwersacji i small talków, poszanowania zasad, graliśmy w piłkę i bawiliśmy się w piaskownicy. Komputery były ciekawostką i byliśmy przygnieceni możliwościami pierwszych procesorów Intela. Kto miał Celerona 266 Mhz ten był bóstwem podstawówki. Byliśmy pierwszymi biorcami internetu i pionierami.

Kim jesteśmy?

A dzisiaj już nie pamiętamy świata przed Internetem. W zasadzie zawsze tam kupowaliśmy, śmialiśmy się, rozmawialiśmy. Przeszliśmy przez całą ewolucję systemów i znamy je od podszewki. To my je napędzaliśmy. A dzisiaj zarabiamy na tej wiedzy, nieustannie poszerzając swoje możliwości. Jesteśmy pasjonatami i wyciskamy z tych owoców maksymalnie dużo. Dlatego rozwinęliśmy też własne platformy optymalizacyjne, dostrzegając potencjał w automatyzacji pewnych procesów. Jeżeli szukasz przewodnika po tej krainie, to znalazłeś.

Dokąd zmierzamy?

Zabrzmi mocno, ale zmierzamy do hegemonii. Pod wieloma względami jesteśmy już pierwszą agencją SEM w Polsce. Np. mamy największą liczbę obsługiwanych kont, jak również największą liczbę specjalistów w Polsce. Oferujemy też naszym klientom największą dostępną na rynku liczbę algorytmów dostosowanych do konkretnych branż. Nic tylko działać. 🙂

Mimo że Polska – pod względem handlu internetowego i podejścia do performance marketingu – ma jeszcze sporo obszarów do rozwinięcia, to my coraz śmielej już zaglądamy do innych krajów. Dzieje się tak, ponieważ ważne jest nie tylko jutro, ale i pojutrze. Chcąc oferować swoim klientom w Polsce najlepsze rozwiązania, musimy i tak wielokrotnie testować narzędzia dostępne jedynie za granicą. To wszystko sprawia, że obecność na wielu rynkach zapewni nam większe doświadczenie, lepszą narzędziownie i ostatecznie zaprocentuje również dla klientów w Polsce.

Mam nadzieję, że ten artykuł przekonał Cię do tego, że opinie o Verseo nie są przesadzone. Na koniec zostawiam Cię z filmem – wisienką na torcie. 🙂

Komentarze (2)

Wymagany, ale nie będzie opublikowany