Ten tekst przeczytasz w 3 minuty

Brak komentarzy

Reklama gabinetu stomatologicznego – na co warto postawić?

Reklama gabinetu stomatologicznego – na co warto postawić? - zdjęcie nr 1

Reklama gabinetu stomatologicznego – na co warto postawić? - zdjęcie nr 2

Reklama gabinetu stomatologicznego – na co zwrócić uwagę?

Wizyty u dentysty nikomu nie kojarzą się z relaksem i przyjemnością. W jaki sposób mogłaby więc wyglądać skuteczna reklama gabinetu stomatologicznego? Jak w atrakcyjny sposób przedstawić ludziom wizytę, która kojarzy im się ze strachem i bólem? Warto pamiętać przede wszystkim o tym, iż leczenie zębów jest mimo wszystko konieczne, a dobrze wyglądające uzębienie to coś, do czego dąży każdy. To jest właśnie cel, na którym warto się skupić. Jeżeli interesuje Cię reklama gabinetu stomatologicznego koniecznie sprawdź nasze 3 rekomendacje!

(Dalszą część artykułu znajdziesz pod formularzem)

Wypełnij formularz i odbierz wycenę

Zapoznamy się z Twoim biznesem i przygotujemy indywidualną ofertę cenową na optymalny dla Ciebie mix marketingowy. Zupełnie za darmo.

Twoje dane są bezpieczne. Więcej o ochronie danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

Kontakt z pacjentem – reklama bezpośrednia

W jaki sposób często poszukujemy opinii na temat danego specjalisty? Otrzymujemy ją od tych, którzy już korzystali z jego usług. Dobre opinie poprzednich pacjentów to gwarancja przyciągnięcia kolejnych. Warto więc zadbać o to, aby osoby korzystające z leczenia stomatologicznego wystawiły nam pozytywną opinię i zachęciły innych do wybrania właśnie tego gabinetu. Jak o to zadbać?

Liczy się przede wszystkim podejście do pacjenta – personel powinien zawsze być kulturalny i taktowny, a pacjenci traktowani z szacunkiem. Atmosfera, która panuje w gabinecie i poczekalni, zazwyczaj jest momentalnie wyczuwalna. Ważne jest, aby osoby odwiedzające gabinet czuły się komfortowo i swobodnie. Równie istotne jest to, w jaki sposób wygląda gabinet – w przypadku stomatologii znacznie lepiej kojarzyć się będą jasne, nowoczesne i minimalistyczne wnętrza, niż te urządzone w tradycyjnym stylu. W poczekalni warto zadbać o niezbyt jaskrawe światło, wygodne miejsca do siedzenia i umilenie pacjentom oczekiwania. Postępując w taki sposób, możemy spodziewać się pozytywnego wrażenia i dobrej opinii wystawionej w internecie lub wśród znajomych.

Zainwestuj w AdWords!

W dobie wszechobecnego dostępu do Internetu informacje najczęściej znajdujemy poprzez wpisywanie odpowiednich słów w wyszukiwarki internetowe. Google AdWords to doskonały sposób na przyciągnięcie zainteresowania wprost z wyszukiwarek internetowych. Google AdWords umożliwia sprawienie, iż w wynikach wyszukiwania konkretnych fraz nasza strona będzie wyświetlać się na początku listy, co z pewnością zainteresuje wiele osób. W tej formie reklamowej możesz wybrać metodę płatności tylko za „klik” czyli bezpośrednie przejście na Twoją witrynę. Jest ona bardzo skuteczna i rozlicza się faktycznie za efekt. Musisz zadbać tylko o to, by Twoja strona internetowa – która jest po drugiej stronie – była czytelna i łatwa do przeglądania również na smartfonach.

Reklama w wyszukiwarce internetowej uważana jest za jedną z najskuteczniejszych form reklamy – jej odbiorcy nie odbierają jej bowiem jako „reklamy”, lecz jako informację, której sami poszukują. O ten rodzaj promocji można zadbać samodzielnie, warto jednak zlecić przygotowanie wszystkiego odpowiedniej agencji – to da pewność, iż wszystko zostanie wykonane poprawnie i skutecznie. Poza tym dobrze zoptymalizowana kampania pozwoli Ci efektywnie wydawać środki a koszt obsługi w ten sposób szybko się zwróci, a Ty zaoszczędzisz czas, który potrzebny jest, by kampanię zaprojektować i doglądać.

Potrzebujesz pomocy lub chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas! 

Social media – nowoczesny i skuteczny sposób

W dzisiejszych czasach reklama w social mediach to podstawa! Odpowiednio prowadzony fanpage na Facebooku, konto na Instagramie lub Twitterze – to z całą pewnością przyciągnie wielu zainteresowanych! Jeśli nie mamy czasu na samodzielne zajmowanie się prowadzeniem social media – nic nie stoi na przeszkodzie, aby zlecić to zadanie profesjonalnej agencji lub freelancerowi. Wielu pacjentów z pewnością zainteresuje się ofertą gabinetu, a następnie wyszuka ją w internecie. Prowadzenie stron w social media sprawia również, że jesteśmy odbierani jako osoby znające się na nowych technologiach, nowoczesne i postępowe – a to zdecydowanie sprawia pozytywne wrażenie. W przypadku gabinetu stomatologicznego szczególnie ważny będzie Facebook, gdzie ewentualni klienci mogą recenzować Twój biznes i możesz dzielić się ważniejszymi zdarzeniami – np. zatrudnieniem nowego specjalisty czy kupnem nowoczesnego sprzętu!

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany