Ten tekst przeczytasz w 3 minuty

Brak komentarzy

Reklama gabinetu stomatologicznego – na co warto postawić?

Reklama gabinetu stomatologicznego – na co warto postawić? - zdjęcie nr 1

Reklama gabinetu stomatologicznego – na co warto postawić? - zdjęcie nr 2

Reklama gabinetu stomatologicznego – na co zwrócić uwagę?

Wizyty u dentysty nikomu nie kojarzą się z relaksem i przyjemnością. W jaki sposób mogłaby więc wyglądać skuteczna reklama gabinetu stomatologicznego? Jak w atrakcyjny sposób przedstawić ludziom wizytę, która kojarzy im się ze strachem i bólem? Warto pamiętać przede wszystkim o tym, iż leczenie zębów jest mimo wszystko konieczne, a dobrze wyglądające uzębienie to coś, do czego dąży każdy. To jest właśnie cel, na którym warto się skupić. Jeżeli interesuje Cię reklama gabinetu stomatologicznego koniecznie sprawdź nasze 3 rekomendacje!

Kontakt z pacjentem – reklama bezpośrednia

W jaki sposób często poszukujemy opinii na temat danego specjalisty? Otrzymujemy ją od tych, którzy już korzystali z jego usług. Dobre opinie poprzednich pacjentów to gwarancja przyciągnięcia kolejnych. Warto więc zadbać o to, aby osoby korzystające z leczenia stomatologicznego wystawiły nam pozytywną opinię i zachęciły innych do wybrania właśnie tego gabinetu. Jak o to zadbać?

Liczy się przede wszystkim podejście do pacjenta – personel powinien zawsze być kulturalny i taktowny, a pacjenci traktowani z szacunkiem. Atmosfera, która panuje w gabinecie i poczekalni, zazwyczaj jest momentalnie wyczuwalna. Ważne jest, aby osoby odwiedzające gabinet czuły się komfortowo i swobodnie. Równie istotne jest to, w jaki sposób wygląda gabinet – w przypadku stomatologii znacznie lepiej kojarzyć się będą jasne, nowoczesne i minimalistyczne wnętrza, niż te urządzone w tradycyjnym stylu. W poczekalni warto zadbać o niezbyt jaskrawe światło, wygodne miejsca do siedzenia i umilenie pacjentom oczekiwania. Postępując w taki sposób, możemy spodziewać się pozytywnego wrażenia i dobrej opinii wystawionej w internecie lub wśród znajomych.

Zainwestuj w AdWords!

W dobie wszechobecnego dostępu do Internetu informacje najczęściej znajdujemy poprzez wpisywanie odpowiednich słów w wyszukiwarki internetowe. Google AdWords to doskonały sposób na przyciągnięcie zainteresowania wprost z wyszukiwarek internetowych. Google AdWords umożliwia sprawienie, iż w wynikach wyszukiwania konkretnych fraz nasza strona będzie wyświetlać się na początku listy, co z pewnością zainteresuje wiele osób. W tej formie reklamowej możesz wybrać metodę płatności tylko za „klik” czyli bezpośrednie przejście na Twoją witrynę. Jest ona bardzo skuteczna i rozlicza się faktycznie za efekt. Musisz zadbać tylko o to, by Twoja strona internetowa – która jest po drugiej stronie – była czytelna i łatwa do przeglądania również na smartfonach.

Reklama w wyszukiwarce internetowej uważana jest za jedną z najskuteczniejszych form reklamy – jej odbiorcy nie odbierają jej bowiem jako „reklamy”, lecz jako informację, której sami poszukują. O ten rodzaj promocji można zadbać samodzielnie, warto jednak zlecić przygotowanie wszystkiego odpowiedniej agencji – to da pewność, iż wszystko zostanie wykonane poprawnie i skutecznie. Poza tym dobrze zoptymalizowana kampania pozwoli Ci efektywnie wydawać środki a koszt obsługi w ten sposób szybko się zwróci, a Ty zaoszczędzisz czas, który potrzebny jest, by kampanię zaprojektować i doglądać.

Potrzebujesz pomocy lub chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas! 

Social media – nowoczesny i skuteczny sposób

W dzisiejszych czasach reklama w social mediach to podstawa! Odpowiednio prowadzony fanpage na Facebooku, konto na Instagramie lub Twitterze – to z całą pewnością przyciągnie wielu zainteresowanych! Jeśli nie mamy czasu na samodzielne zajmowanie się prowadzeniem social media – nic nie stoi na przeszkodzie, aby zlecić to zadanie profesjonalnej agencji lub freelancerowi. Wielu pacjentów z pewnością zainteresuje się ofertą gabinetu, a następnie wyszuka ją w internecie. Prowadzenie stron w social media sprawia również, że jesteśmy odbierani jako osoby znające się na nowych technologiach, nowoczesne i postępowe – a to zdecydowanie sprawia pozytywne wrażenie. W przypadku gabinetu stomatologicznego szczególnie ważny będzie Facebook, gdzie ewentualni klienci mogą recenzować Twój biznes i możesz dzielić się ważniejszymi zdarzeniami – np. zatrudnieniem nowego specjalisty czy kupnem nowoczesnego sprzętu!

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany