Ten tekst przeczytasz w 3 minuty

Brak komentarzy

Policzyliśmy się! Sprawdź raport wpływu Verseo

Policzyliśmy się! Sprawdź raport wpływu Verseo - zdjęcie nr 1

Raport wpływu Verseo

W tym roku Verseo świętuje 10-lecie istnienia. Okrągła rocznica to powód do dumy, ale także zobowiązanie do poddania krytycznej ocenie podjętych już działań oraz wytyczenia nowych kierunków. Bierzemy odpowiedzialność za efekty i pokazujemy realny wpływ pierwszej agencji marketingu 5.0 na otaczające środowisko – biznesowe i społeczne. Podsumowaniem tych działań jest raport, który obejmuje dane z lat 2020–2022.

Raport wpływu Verseo — co to?

Przygotowaliśmy raport wpływu Verseo, w którym pokazujemy jaką firmą jesteśmy, o czym myślimy i dokąd zmierzamy. To podsumowanie działalności naszej agencji, ze szczególnym uwzględnieniem 3 ostatnich lat. 

Postanowiliśmy zbadać nasz wpływ na branżę, gospodarkę, środowisko oraz społeczności lokalne. Chcieliśmy wiedzieć, jak podejmowane przez nas działania, w tym między innymi realizowane kampanie, pomogły zwiększyć rentowność biznesów naszych klientów i jak ten wzrost wpłynął na rynek oraz zatrudnienie.

Policzyliśmy się! Sprawdź raport wpływu Verseo - zdjęcie nr 4

Czego dowiesz się z raportu wpływu Verseo?

Wskaźniki ujęte w raporcie pokazują zarówno pozytywne, jak i negatywne konsekwencje podejmowanych przez nas decyzji czy aktywności. Przygotowując ten projekt, staraliśmy się pozostać możliwie obiektywni. 

(Dalszą część artykułu znajdziesz pod formularzem)

Wypełnij formularz i odbierz wycenę

Zapoznamy się z Twoim biznesem i przygotujemy indywidualną ofertę cenową na optymalny dla Ciebie mix marketingowy. Zupełnie za darmo.

Twoje dane są bezpieczne. Więcej o ochronie danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

Raport wpływu Verseo wyjaśnia: 

👉 Jaką kwotę odprowadziliśmy w podatkach?

Odprowadzane przez Verseo podatki znacząco zasilają krajowy budżet, generując pozytywny impuls w polskiej gospodarce. W latach 2020–2022 odprowadziliśmy podatki w wysokości 14 276 795 zł. 

Jak mogą one realnie wpłynąć na rozwój polskiej gospodarki? 

Policzyliśmy się! Sprawdź raport wpływu Verseo - zdjęcie nr 5

👉 Ile wynosi średnia stawka ekspertki i eksperta Verseo?
Zasady wypłacania prowizji są transparentne i takie same dla każdego eksperta. Przykładamy do tego wagę już na etapie publikacji ogłoszenia o współpracę. Wysokość prowizji uzależniona jest wyłącznie od kompetencji i indywidualnego portfela klientów danego specjalisty.

Policzyliśmy się! Sprawdź raport wpływu Verseo - zdjęcie nr 6
Policzyliśmy się! Sprawdź raport wpływu Verseo - zdjęcie nr 7

– Różnica między zarobkami kobiet i mężczyzn w Verseo sukcesywnie maleje. Duży wpływ miał na to wzrost liczebności współpracowników firmy. Obecnie jest ich ponad 100. Dwa lata temu struktury działów prowizyjnych zaczęły się znacznie powiększać, przy czym utrzymano równowagę pod względem płci. Dało to grunt pod dalsze wypłaszczanie średniej zarobków kobiet i mężczyzn, a dodatkowo umożliwiło podnoszenie podstaw w działach nieprowizyjnych, które do tej pory mocno zaniżały średnią stawkę kontraktową kobiet  – tłumaczy Anna Masłowska, Finance Analyst w Verseo.

👉 Jak wygląda nasz radar ryzyk i jak nim zarządzamy?

Poniżej prezentujemy zdarzenia, które mogą mieć wpływ na naszą organizację.

Policzyliśmy się! Sprawdź raport wpływu Verseo - zdjęcie nr 8

W raporcie wpływu przedstawiamy przyjęte systemowo rozwiązania, które w sytuacjach kryzysowych mają pozwolić na niezachwiane funkcjonowanie Verseo.

Dodatkowo rozliczamy się między innymi z tego:

👉 Jak wygląda wskaźnik rotacji w Verseo?

👉 Jakie mamy zobowiązania na przyszłość?

👉 Ile kosztowało nas stworzenie biura dla 105 ekspertów Verseo?

👉 Ile pieniędzy i pracy przekazaliśmy na cele charytatywne przez ostatnie 3 lata?

Dlaczego zdecydowaliśmy się stworzyć raport wpływu?

Raport to kolejne potwierdzenie polityki transparentności, którą realizujemy. Chcemy przedstawić bieżącą sytuację, dzielić się dobrymi praktykami, ale także wprost mówić o obszarach, które wymagają optymalizacji.

W publikacji przedstawiamy wyłącznie dane liczbowe. Z niektórych wskaźników jesteśmy dumni, nad innymi będziemy pracować przez najbliższe lata. To nasze publiczne zobowiązanie do rozwoju w każdym zakresie – z poszanowaniem czynników ludzkich, ekonomicznych i środowiskowych.

Policzyliśmy się! Sprawdź raport wpływu Verseo - zdjęcie nr 9

– Blisko 80% konsumentów wymaga od marek podejmowania działań wspierających ludzi w kryzysie oraz dbania o otaczające nas środowisko. Rolą firm jest spełnianie tych oczekiwań i tworzenie lepszego jutra – dla nas i następnych pokoleń. Z tego powodu rozliczamy się z dotychczasowych aktywności i wytyczamy kierunki, w jakich chcemy podążać. Priorytetem jest jeszcze większa elastyczność, która dotyczy reagowania na nadchodzące zmiany i podejścia do drugiego człowieka. Naszym obowiązkiem jest szeroko rozumiana inkluzywność i działanie w duchu „inne nie znaczy gorsze” oraz „odmienne jest równoprawne do mojego”. Dodatkowo musimy położyć większy nacisk na zrównoważony rozwój i ekologię. W tej ostatniej kwestii podejmowaliśmy działania, które oceniliśmy krytycznie jako niewystarczające, dlatego podnosimy poprzeczkę i w kolejnych latach chcemy sięgnąć po więcej. Nie jest sztuką przysłowiowe sadzenie jednego drzewka. Chcemy osiągnąć pełen rozkwit działań, by widzieć przyszłość w zielonych barwach – wyjaśnia Krzysztof Masłowski, CEO Verseo.

Jako pierwsza agencja marketingu 5.0, skupiamy się na holistycznej realizacji celów ustalonych z klientami, z uwzględnieniem ich wartości i wizji. Działamy, dbając o społeczeństwo oraz otaczające nas środowisko.

Zobacz raport wpływu Verseo i dowiedz się więcej.

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany