Ten tekst przeczytasz w 4 minuty

Brak komentarzy

Pozycjonowanie abonamentowe – co przemawia za tym modelem rozliczeń?

Pozycjonowanie abonamentowe – co przemawia za tym modelem rozliczeń? - zdjęcie nr 1

Pozycjonowanie abonamentowe – co przemawia za tym modelem rozliczeń? - zdjęcie nr 2

Oferta Verseo na pozycjonowanie została tak przygotowana, by dobrze odpowiadała na potrzeby firm zróżnicowanych pod względem branż, specyfiki działalności, lokalizacji itp. Aktualnie mamy 8 pakietów SEO, których miesięczny koszt waha się od 350 zł do 21 000 zł. Aż chciałoby się powiedzieć “dla każdego coś miłego”! Dlaczego model abonamentowy, a tym właśnie są pakiety z naszej oferty, cieszy się tak dużą popularnością wśród naszych klientów? Pozycjonowanie abonamentowe – co to jest?

Pozycjonowanie abonamentowe – 10 powodów

Zebraliśmy 10 powodów dla których warto wybrać jeden z pakietów na pozycjonowanie swojej strony internetowej przez specjalistów z Verseo. To powody, na które zwracają szczególną uwagę nasi klienci i wspominają o nich w rozmowach z nami. To też argumenty przemawiające za sięgnięciem po model abonamentowy we współpracy z agencją interaktywną.

Przewidywalność wydatków

Abonament jak to abonament – przez cały czas trwania umowy nie wzrośnie, faktura zawsze będzie tej samej wielkości, niezależnie od tego ile działań będzie potrzebować strona internetowa. Mamy w Verseo zasadę, że nie zaskakujemy naszych klientów nieplanowanymi wydatkami, o których dowiadują się po fakcie.

Wiesz za co płacisz

Szczycimy się tym, że nasza oferta na pozycjonowanie jest szczegółowa. Każdy parametr, który można było w przystępny i sensowny sposób zdefiniować liczbowo, został tak przez nas opisany. Nie obiecujemy bogatego i obszernego contentu, a podajemy klientowi informację o granicznej wielkości treści na stronę internetową, które od nas otrzyma. Nie mydlimy oczu opowieściami o pozycjonowaniu bez granic, a wskazujemy ile fraz i podstron będziemy monitorować. Nie ustalamy też sztucznie granic tam, gdzie ich wyznaczyć racjonalnie nie można. Nie deklarujemy w naszej ofercie, że będziemy w skali miesiąca dodawać np. 20 linków, bez zagłębienia w dany przypadek. Zakres linkowania (ilość, częstotliwość, typ linków itp.) jest ustalany indywidualnie. Każda strona ma inne potrzeby, które określamy na podstawie audytu. Należy brać też pod uwagę, że potrzeby strony mogą zmieniać się w trakcie trwania umowy i taka początkowa deklaracja nie ma w tej sytuacji większego sensu.

Masz bonusy!

12-miesięczna umowa z Verseo na pakiet pozycjonowania daje możliwość uzyskania miesiąca gratis. Skąd taka możliwość? Wychodzimy naprzeciw tym spośród naszych klientów, którzy na początku umowy płacą z góry fakturę za cały okres współpracy. To rozwiązanie, które przypadło zdecydowanie do gustu naszym klientom.

Wiesz, że nie będziemy oszczędzać na Twojej umowie

O tym dlaczego nie jest możliwe błyskawiczne pozycjonowanie i dlaczego krzywa działań przy umowie SEO nie przypomina poziomej linii więcej pisaliśmy w artykule https://blog.verseo.pl/czas-trwania-umowy-seo-dlaczego-w-verseo-to-12-miesiecy/

Podsumowując najważniejsze punkty podlinkowanego wpisu: na początku trwania umowy na pozycjonowanie strona internetowa wymaga największego nakładu inwestycji, pracy i działań, pomimo, że jest to moment gdy nie widać jeszcze tego efektów lub mogą być one mało spektakularne. Fakt, że od początku trwania umowy pozycjoner dysponuje budżetem na działania SEO sprawia, że można czuć się bezpiecznie, że planuje je i wykonuje z odpowiednim rozmachem.

Szeroki wachlarz rozwiązań

Pakiet SEO od Verseo to zespół działań, które całościowo wpływają na widoczność strony w Internecie i wspierają proces pozyskiwania klienta w obrębie samej witryny. Proponowane artykuły sponsorowane, oprócz waloru dostarczania wartościowego linku, zwiększają widoczność Twojej firmy w Internecie. Dedykowane zaplecza mogą stać się mini portalami tematycznymi i także potrafią być źródłem ruchu dla Twojej strony internetowej. Wartościowe treści na stronie internetowej to dodatkowe źródło informacji dla osób, które ją odwiedzają.

Nasze działania są trwałe

Wykonywane w ramach poszczególnych pakietów działania w obrębie strony, te związane z dedykowanymi zapleczami czy artykułami sponsorowanymi zostają na stałe. Nie kasujemy optymalizacji i wprowadzonych treści, w zależności od decyzji klienta możemy przekazać dostęp do przygotowanych dla niego dedykowanych zapleczy (szczegółowe informacje w sprawie przekazania można uzyskać od swojego opiekuna klienta, tryb przekazywania zaplecza różni się w zależności od wybranego pakietu na pozycjonowanie). Warto zauważyć, że od tej reguły jest jeden wyjątek. Gwarancji trwałości linkowania nie możemy dać ze względu na specyfikę algorytmu Google. Wraz z jego zmianami może się okazać, że uzyskane w trakcie pozycjonowania linki nie są już brane pod uwagę przez roboty sieciowe Google i nie wpływają na pozycję witryny. Odzwierciedleniem tego naturalnego w gruncie rzeczy procesu są różnice w ilości linków np. w indeksie świeżym i historycznym w narzędziu Majestic SEO.

Wspieramy naszych klientów

Tym, co wyróżnia Verseo spośród innych agencji, jest wiedza, którą chętnie się dzielimy. Nie chodzi tu tylko o nasze poradniki, webinary, bloga i inne inicjatywy, które przybliżają zagadnienia SEM. Podpisując umowę na pozycjonowanie z Verseo zyskujesz kompleksowe doradztwo opiekuna handlowego i specjalistów SEO, którzy doradzą w zakresie treści na bloga, przebudowy witryny, stworzenia nowej itp.

Bezpieczeństwo i monitoring strony internetowej

Nawet najlepsze pozycjonowanie (oraz perfekcyjna kampania Google Ads) nie zdadzą się na wiele jeśli strona docelowa nie będzie dobrze działać. Zdarza się, że strona internetowa (cala lub wybrane podstrony) nie działają prawidłowo. Bardzo ważne w tej sytuacji jest wychwycenie problemu, poinformowanie klienta oraz szybka reakcja na zaistniały problem. Oferowany przez nas w pakietach monitoring bezpieczeństwa strony przy wykorzystaniu autorskiego narzędzia Verseo Watch Dog to sposób na wychwycenie problemów m.in. z niedziałającymi podstronami, przekierowaniami, usunięciem optymalizacji, wyłączeniem strony itp. Codzienne raporty zwiększają poziom bezpieczeństwa strony internetowej. Verseo Watch Dog potrafi wychwycić nawet przejściowe problemy ze stabilnością serwera i zaalarmować w tym temacie!

Analiza konkurencji

Nie ma co bawić się w żadną fałszywą skromność – wszyscy chcielibyśmy wiedzieć co stoi za sukcesem konkurencji. Wychodząc naprzeciw tej potrzebie proponujemy naszym klientom wykonanie audytów konkurencji pod kątem treści, widoczności, ruchu na stronie itp. Jest to usługa, która jest dostępna dla wybranych pakietów SEO i oczywiście nie wiąże się z dodatkowymi opłatami.

Frontem do klienta!

Ponieważ sami jesteśmy klientami niejednej firmy, to doskonale wiemy jak bardzo ważne poczucie, że Twój usługodawca jest w Twojej drużynie i wychodzi Tobie naprzeciw. Naszym pakietowym klientom dajemy np. możliwość bezproblemowych i błyskawicznych zmian słów kluczowych zapisanych w umowie. Do tego dochodzi życzliwy i profesjonalny opiekun klienta. Na życzenie nasi klienci mogą liczyć też na drobne działania spoza pakietu umowy np. wrzucenie tekstu czy grafiki na stronę internetową – bo wiemy jak ważne jest wsparcie i pomoc. Chcesz poznać lepiej Verseo? Zapraszamy na https://blog.verseo.pl/opinie-o-verseo-co-mowia-o-nas-inni/

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany