Ten tekst przeczytasz w 1 minutę

Poradnik Facebook Ads – pobierz teraz!

  Prowadzisz fanpage na Facebooku lub profil na Instagramie i chcesz zwiększyć aktywność swoich odbiorców, pozyskać dodatkowy ruch na stronę internetową lub zwiększyć sprzedaż dzięki reklamom dostępnym w środowisku Facebooka? Lepiej trafić nie mogłeś! Pobierz Poradnik Facebook Ads i poznaj wszystkie dostępne rozwiązania reklamowe. 

  Kilka słów o autorze Poradnika Facebook Ads – gdyż pominąć Go nie możemy 🙂

  Poradnik Facebook Ads został przygotowany przez Jakuba Michalaka, Social Media Ads Managera w Verseo, obecnie zarządzającego budżetem reklamowym naszych klientów o wartości 150 000 zł w skali miesiąca. W swoim portfolio posiada aż dwa certyfikaty Facebooka: Facebook Certified Media Buying Professional i  Facebook Certified Ads Product Developer I. Wszystko więc wskazuje na to, że na lepszego specjalistę od reklamy social media trafić nie można było!

  Dla kogo został stworzony Poradnik Facebook Ads?

  Ten poradnik został stworzony z myślą o osobach które zaczynają swoją przygodę z reklamami na Facebook’u. Jest również ugruntowaniem i sprawdzeniem wiedzy dla osób które system ten już znają. Omówione w nim zostały najważniejsze opcje, ustawienia i narzędzia menedżera reklam Facebooka oraz wskazówki jak z nich skutecznie korzystać. Po przeczytaniu tej publikacji, będziesz w stanie uruchomić konto reklamowe Facebook Ads i stworzyć swoją pierwszą, efektywną reklamę! 

  Do dzieła! Pobierz Poradnik Facebook Ads już teraz! 

  Co znajdziesz w Poradniku Facebook Ads?

  Poradnik Facebook Ads przeprowadzi Cię od najbardziej podstawowych zagadnień, jak te związane z zakładaniem i konfiguracją konta reklamowego Facebook Ads, po bardziej zaawansowane kwestie dotyczące instalacji pixela Facebooka, przeprowadzania testów A/B i wykorzystywania reklam dynamicznych. 

  Znajdziesz tutaj też wskazówki odnośnie tworzenia reklam, w tym zastosowania odpowiednich struktur przy ich budowie oraz określania grupy odbiorców tak aby jak najlepiej mierzyć efekty z kampanii reklamowej na Facebooku oraz przeprowadzać testy i optymalizować budżet reklamowy.

  Pamiętaj, że nie nauczysz się obsługiwać tej złożonej maszyny, nie dotykając jej, dlatego pobierz poradnik i nie zwlekaj dłużej z utworzeniem swojej pierwszej kampanii.

  Bądź pierwszym który napisze komentarz.

  Powiązane artykuły

  Email marketing – 8 zalet
  Dominika Słomka

  Email marketing – stary ale jary Maile są już z nami ponad 30 lat. Przez ten czas wiele się zmieniło […]

  reklama sklepu papierniczego
  Reklama sklepu papierniczego
  Maciej Popiołek

  Specjalistyczne sklepy papiernicze ostatnimi czasy coraz częściej przegrywają bój o klienta z super- i hipermarketami, mimo że często mają nad […]

  3 statystyki, które przekonają Cię do aplikacji mobilnej e-commerce
  Maciej Popiołek

  Sprzedajesz w internecie? Sprawdź, jak aplikacje mobilne zmieniają zasady gry! Prawdopodobnie to kwestia miesięcy, kiedy ruch z urządzeń mobilnych zacznie […]

  analityka w ecommerce
  Analityka w ecommerce
  Barbara Oleszek

  Analityka internetowa to jeden z podstawowych elementów budowania obecności w sieci, a już w szczególności skutecznego e-commerce. Dlaczego warto analizować […]

  bezpieczeństwo strony internetowej
  Bezpieczeństwo strony internetowej – jak zadbać?
  Barbara Oleszek

  Bezpieczeństwo w sieci – hasło, które obija się nam o uszy w kolejnych kampaniach informacyjnych, w notyfikacjach z naszych banków, […]

  Gra o Tron w Google Trends – sprawdź co króluje w sieci!
  Jacek Smogur

  Poznaj Google Trends na przykładzie Gry o Tron Niemal 2 lata przyszło czekać fanom „Gry o tron” na kolejny sezon […]