Reklama na Facebooku – Facebook Ads

Reklama w najpopularniejszym kanale social media

Kampanie nastawione na pozyskiwanie klientów lub budowę wizerunku

Przejrzyste i wygodne raporty z działań

Reklama na Facebooku to obecnie jedna z najpopularniejszych i jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi reklamy online. Coraz więcej reklamodawców przekonuje się do tej formy reklamowania swoich produktów i usług, ze względu na świetne możliwości dopasowania oferty do konkretnej grupy odbiorców. Jest to też niebywale elastyczna forma reklamowa – możesz wydawać 5zł dziennie, lub 5 tysięcy. A wszystko to możesz mierzyć, analizować i poprawiać.

Chcesz zacząć reklamować się na facebooku lub efektywniej wydawać swój budżet? Napisz do nas już dzisiaj! Za darmo wycenimy działania i optymalne rozwiązania dla Twojego biznesu!

W Verseo, oprócz prowadzenia kampanii reklamowych Facebook Ads, możemy również poprowadzić Twój firmowy profil od A do Z. Nie zarządzamy wieloma profilami, ponieważ postanowiliśmy postawić na jakość, a nie ilość prowadzonych kont. Z naszą usługą zyskasz pewność, że Twoja strona na Facebooku będzie prowadzona tak, jakby zajmował się nią ktoś “in house”.

Brzmi ciekawie? Napisz do nas i poznaj szczegóły!

Reklama na Facebooku – mnóstwo zalet!

Reklamując się na Facebooku jesteś tam, gdzie Twoi klienci. Możesz korzystać z szerokiego wachlarza form reklamowych – począwszy od filmów, a skończywszy na zwykłych grafikach czy postach 360. Reklama na facebooku swoją treścią lub formą może angażować, szokować bądź uruchamiać inne emocje i uczucia, które będą pozytywnie oddziaływać na linii marka – klient. Możesz dotrzeć do dowolnej grupy odbiorców – słuchaczy konkretnej stacji radiowej, czy fanów impresjonistycznego malarstwa lub osób, które lubią słodycze pozbawione oleju palmowego.
Niezrównanym plusem jest również elastyczność budżetowa, jak również czas reakcji. Reklamę na Facebooku możesz włączyć lub wyłączyć o dowolnej porze. Można ją również zaplanować do wyświetlania w konkretnych godzinach. Można zatem szybko reagować na wszelkie zmienne związane z naszym biznesem – pogodę, dzień kalendarzowy, nieoczekiwanie zdarzenia, które mogą być istotne z punktu widzenia marketingu.

Reklama Facebook – rodzaje grup odbiorców

Pierwszym powodem, dla którego reklama na facebooku jest tak skuteczna, jest precyzyjne targetowanie do osób, które mogą być potencjalnie zainteresowane naszymi produktami lub usługami. Do wyboru mamy setki zmiennych w ramach 3 głównych opcji.

Standardowi odbiorcy

Grupa odbiorców zbudowana w oparciu o dane demograficzne, zachowania oraz zainteresowania. Ta metoda oferuje najszersze możliwości targetowania. Możesz trafić do osób będących obecnie w narzeczeństwie, do osób z danej grupy wiekowej, osób zainteresowanych konkretnym radiem czy tytułem prasowym. Opcje dopasowania w zasadzie zawierają całościowe zasoby Facebooka. Oznacza to, że niezależnie od gustów i zainteresowań, dotrzesz do osób, na których Ci zależy.

Niestandardowi odbiorcy

To odbiorcy, którzy mieli już styczność z Twoją marką. Opcji jest wiele, i to właśnie Niestandardowi Odbiorcy są grupą wśród której warto szukać swoich potencjalnych klientów – w końcu dzięki tej opcji dotrzemy do osób które wykazały już zainteresowanie naszą marką. W przeszłości takie osoby podjęły w kontekście naszej firmy jakieś działania np. weszły na stronę WWW, polubiły post na fanpage, pobrały aplikację.

Podobni odbiorcy (Lookalike)

Odbiorcy stworzeni na podstawie wcześniej stworzonych grup niestandardowych odbiorców. Facebook na podstawie danych osób z grupy niestandardowej szuka osób podobnych w całym kraju lub regionie – od 1% do 10% osób z tych lokalizacji. Przykład powinien to wyjaśnić:

Posiadamy grupę niestandardowych odbiorców – Osoby które odwiedziły naszą stronę internetową w ciągu 60 dni – w tej grupie znajduje się 5600 osób. Każda z tych osób to dziesiątki danych o wieku, płci, zainteresowaniach, lokalizacji, działań itp. Teraz na podstawie tej grupy chcemy stworzyć podobnych odbiorców. Tworząc taką grupę wybieramy źródło, z której nowa grupa ma zaciągnąć dane (na czym grupa ma być wzorowana). Wybieramy wcześniej wspomnianą grupę osób które odwiedziły naszą stronę w ciągu 60 dni.

Facebook na podstawie tych 5600 osób tworzy grupę osób podobnych do: od 1% do 10% (w zależności od wyboru) osób z danego regionu, w tym przypadku z Polski. ustawiając 1% uzyskamy grupę odbiorców w wielkości ok. 170 000 osób. (analogicznie – 10% stanowiłoby 1 700 000 osób z Polski). 100% osób – czyli 17 000 000 osób, to liczba osób w Polsce posiadających konto na Facebook’u.

W ten sposób, na podstawie grupy 5600 osób, uzyskano grupę podobnych odbiorców o wielkości 170 000 osób.

Uwaga! staraj się, by grupa odbiorców nie była zbyt duża. Zazwyczaj nie tworzymy zbiorów powyżej 300 000 osób, takie grupy mogą okazać się bowiem “rozwodnione”, czyli po prostu zbyt ogólne. Przetestuj jaka wielkość grupy odbiorców sprawdza się najlepiej przy Twoich reklamach. Generalnie reklamując się na Facebooku warto testować wszystko – czas, budżet, odbiorców i content. 🙂

Reklama na Facebooku – poznaj swoich odbiorców!

Facebook udostępnia też świetne narzędzie do analizy grup odbiorców. Audience Insights – bo o tym mowa – pokaże Ci czym dana grupa jest zainteresowana. Jeżeli np. chcesz sprawdzić czym interesują się nastolatki w dużych polskich miastach i np. z jakimi stronami są najczęściej powiązane, to najszybciej sprawdzisz to właśnie dzięki Audience Insights. Dzięki temu dowiesz się jaką blogerkę modową najbardziej lubią, jaki program kulinarny jest w tej grupie najchętniej wybierany, jaki rodzaj muzyki słuchany. Tego typu analizy możesz dokonać niezależnie od miejsca zamieszkania, płci czy wieku. To naprawdę potężne narzędzie, które w wielu przypadkach okazuje się nieocenione – szczególnie w przypadku reklamy na facebooku, jak również content marketingu czy influencer marketingu.

Reklama Facebook – banalnie proste

Kolejnym czynnikiem wpływającym na popularność reklamy na Facebooku jest jej stosunkowa prostota. Oczywiście, im prostszych mechanizmów używamy, tym prawdopodobniej gorzej wydajemy nasze pieniądze. Tak jest często i to nie tylko w przypadku Facebooka. Niemniej jednak, nawet ktoś wydający 100 złotych miesięcznie na reklamę na Facebooku, znając narzędzia nawet pobieżnie, zapewne odniesie już korzyści biznesowe z tej formy reklamy – szczególnie pokazując się lokalnie. Im jednak wyższy budżet, tym zasadniej jest poznać narzędzia stworzone do edycji reklam. Im mocniej je wykorzystamy, tym efektywniej będziemy wykorzystywać nasze budżety reklamowe. Dlatego też wielu klientów decyduje się na zatrudnienie profesjonalnej agencji – zarówno do prowadzenia reklam na Facebooku, jak również profili.

Zasięgi reklamy na Facebooku

Dzięki systemowi reklam na Facebooku, każdorazowo przed publikacją reklamy, otrzymasz estymowany zasięg danej kampanii. Na niektórych poziomach tworzenia reklam, możesz określić ile razy średnio odbiorca powinien spotkać się z Twoją reklamą. Może to być zarówno raz, jak i np. 3x.
Możesz zatem tworzyć reklamy pod kątem zasięgu, ale również pod inne konkretne cele – np. kliknięcia na link czy wizyty na stronie.

Formy reklamy na facebooku

Jeśli chcesz utworzyć reklamę (post) od zera, w zależności od celu możesz stworzyć:

  • Film – Zaprezentuj swoją markę przy użyciu filmu. Video może mieć max. 240 minut i mogą być pionowe lub poziome (16:9 lub 9:16) . Wykorzystać można tu również filmy 360 stopni.
  • Obraz – Najczęściej używany format. Pojedyncza grafika. Co ważne, na obrazie nie może znajdować się więcej niż 20% tekstu (narzędzie które ułatwi Ci sprawdzenie, czy Twoja grafika nie posiada więcej niż 20% tekstu: https://www.facebook.com/ads/tools/text_overlay) Podobnie jak w przypadku video, obrazy mogą być pionowe lub poziome (16:9 lub 9:16). Jeżeli grafika w jakiejś mierze przypomina tekst, możesz poprosić o ręczne sprawdzenie contentu przez administrację portalu – nie powinno to zająć dłużej niż kilka godzin.
  • Kolekcja – umożliwia przedstawienie wielu zdjęć i filmów, głównie wykorzystywana w celu prezentacji produktów (świetna opcja dla ecommerce). Po kliknięciu w reklamę, otwiera się przewijany panel (tzw. środowisko), podobny do strony internetowej (choć odbiorca cały czas znajduje się w aplikacji), w którym znajdują się filmy, zdjęcia i opisy. Kolekcja może wyświetlać produkty w sposób dynamiczny, podobnie jak karuzela. Doskonały format który łączy prezentację marki ze sprzedażą produktów.
  • Karuzela – Najczęściej wykorzystywana przy celu: sprzedaż z katalogu, choć jej potencjał zdecydowanie możesz wykorzystać również przy innych celach. Karuzela, to kilka (max. 10) kart z osobnymi, kwadratowymi grafikami bądź filmami (zalecana proporcja to 1×1). Każda z kart może posiadać inny opis, nagłówek, oraz oczywiście film/grafikę.
  • Pokaz slajdów – Film składający się od 3 do 10 obrazów. Brzmi może staroświecko, nadal jednak można wykorzystać ten format w bardzo kreatywny sposób. Plusem pokazu slajdów jest fakt, iż jest ona łatwiejszy w produkcji niż film.
  • Materiał błyskawiczny – Jest to dodatkowa opcja wyświetlana tylko na urządzeniach mobilnych, którą możesz dodać do każdego formatu reklam (choć przy formacie typu Kolekcja, już z góry zakładane jest użycie materiału błyskawicznego.)

Materiał błyskawiczny otworzy się po kliknięciu w reklamę, np. w obraz lub pokaz slajdów. Tak jak w przypadku formatu Kolekcja, odbiorcy otworzy się panel zwany środowiskiem, w którym możemy stworzyć panel podobny do mini strony internetowej z filmami, animacjami oraz zdjęciami i tekstami. Facebook umożliwia nam stworzenie Materiału Błyskawicznego od zera lub skorzystanie z gotowego szablonu

Gdy wybierzesz już, jaki format ma mieć Twoja reklama, dalej ustawisz co dokładnie ma się w niej znajdować (teksty, linki, nagłówki itp)

Możesz też iść na skróty i wybrać promocję istniejącego posta z Twojego Fanpage.

Pójście na skróty jednak wiąże się zwykle z konsekwencjami. Jeśli wybierzesz użycie istniejącego posta, nie będziesz mógł niczego w nim zmienić, będzie reklamowany w takiej postaci, w jakiej został stworzony na fanpage. Rozważ zatem stworzenie posta od zera, dzięki czemu będziesz mieć kontrolę m.in nad tekstami, nagłówkami, opisami linków, tekstami w przycisku.

Piksel Facebooka, jego zdarzenia i kwestia remarketingu

Tworzenie grup odbiorców opartych o zainteresowania, lokalizacje, stanowiska pracy, wiek i wiele innych czynników to po prostu coś świetnego. Dzięki temu możemy dotrzeć do osób które jeszcze nas nie znają, ale potencjalnie mogą zainteresować się naszym brandem.

Jeśli masz styczność z marketingiem, wiesz jednak że większą wartość ma odbiorca który już zna markę lub z niej korzysta (np. korzystając z usług/produktów). Dlatego tak istotnym aspektem w tej branży jest remarketing, czyli docieranie do osób, które już miały styczność z Twoją marką przez np. odwiedzenie Twojej strony internetowej.

By wiedzieć jednak czy dana osoba odwiedziła Twoją witrynę, strona musi być odpowiednio połączona z systemem reklamowym Facebook’a. takie właśnie “połączenie” umożliwia nam piksel Facebooka.

Czym jest Piksel Facebooka?

Piksel to drobny skrypt, kilka linijek kodu które umieszcza się w kodzie strony www, w końcu jej sekcji “head”. Piksel jest tzw. kodem śledzącym, który sprawdza czy osoba, która weszła na stronę, posiada konto na Facebooku z którym można tę osobę powiązać. Jeśli posiada, dodaje taką osobę do bazy osób, do których będziesz mógł potem dotrzeć podczas emisji reklam.

Uwaga!: Piksel zbiera dane od momentu zainstalowania, jeśli więc chcesz utworzyć prawidłowo działającą grupę odbiorców którzy odwiedzili Twoją witrynę w ciągu ostatnich np. 14 dni, piksel musi działać na stronie minimum 14 dni (piksel zbiera dane z maksymalnie 180 dni).

Nie musisz być programistą by z Piksela korzystać i go rozumieć. Wystarczy że raz zainstalujesz go na swojej stronie i przetestujesz czy wszystko działa prawidłowo.

Piksel to nie wszystko – czym są zdarzenia?

Zanim sprawdzimy czy piksel działa na Twojej stronie prawidłowo, wyjaśnijmy sobie czym są zdarzenia.

Jeśli masz już zainstalowany podstawowy kod piksela na swojej stronie, możesz budować grupy remarketingowe trafiając do osób, które odwiedziły stronę. Co jednak, jeśli chciałbyś docierać do osób, które podjęły na niej konkretne działania, np dodały produkt do koszyka lub wysłały zapytanie na stronie kontaktowej? Do tego właśnie służą zdarzenia.

Dzięki podstawowemu kodowi piksela możesz trafiać do osób które odwiedziły Twoją stronę, a dzięki zdarzeniom możesz dotrzeć do osób, które wykonały na niej konkretne działania.

Zdarzenia instaluje się na konkretnych stronach (zdarzenie odpala się po załadowaniu strony) lub elementach np. przyciskach (zdarzenie odpala się po wciśnięciu przycisku).

Przykładowe zdarzenia:
  • ViewContent (wyświetl zawartość) – zdarzenie znajdujące się najczęściej na kartach produktów
  • AddToCart (dodaj do koszyka) – zdarzenie które należy zainstalować w koszyku lub przyciskach “dodaj do koszyka”. Dzięki temu zdarzeniu będziemy wiedzieć ile osób odwiedziło koszyk
  • Purchase (zakup) – zdarzenie które powinno znaleźć się na tzw. “thank you page” po dokonaniu zakupu, dzięki temu zdarzeniu będziemy wiedzieć ile osób dokonało zakupu.

Na podstawie zdarzeń możemy budować grupy odbiorców. Dobrym przykładem wykorzystania zdarzeń jest np. trafianie z reklamą do osób, które opuściły koszyk (wszystkie osoby ze zdarzenia AddToCart z wykluczeniem osób ze zdarzenia Purchase)

Pixel Helper

Jeśli jesteś użytkownikiem google chrome, możesz zainstalować wtyczkę “pixel helper”, która będzie pokazywać Ci aktywne pixele (oraz zdarzenia) na danych stronach.

Reklamy Dynamiczne Facebook

Reklama dynamiczna to taka, która na podstawie danych o odbiorcy pochodzących z piksela, pokazuje mu odpowiednie treści.

Zdarzenia piksela, posiadające odpowiednie parametry, mogą służyć jako źródła danych dla reklam dynamicznych wykorzystujących katalogi (piksel musi być wtedy połączony z katalogiem).

Dynamiczność tych reklam polega na dostosowaniu reklamy nie tylko do grupy odbiorców (jak w przypadku zwykłego remarketingu), ale do konkretnego użytkownika – oczywiście automatycznie.

Zatem dzięki reklamom dynamicznym możesz dotrzeć ze swoimi produktami do grupy remarketingowej która liczy np. 5000 osób, a każdej osobie wyświetli się produkt który ta oglądała wcześniej na stronie. Coś pięknego – choć ciut skomplikowanego.

By jednak zdarzenia na stronie przekazywały dane o tym, jaki produkt wyświetliła konkretna osoba, zdarzenia muszą zawierać parametry. Raz to piksel, dwa to zdarzenia, a trzy to parametry zdarzeń.

Zatem do działania reklam dynamicznych na Facebooku potrzebujesz:

zainstalowanego piksela na stronie
zainstalowanych zdarzeń na odpowiednich stronach (np. ViewContent, AddToCart, Purchase)
zdarzenia powinny posiadać tzw. zaawansowane parametry takie jak: value, currency, content_ids, content_type, oraz ich wartości
Katalog produktów musi być połączony z pikselem (piksel musi stanowić dla katalogu źródła danych zdarzeń)

Nie ukrywajmy, temat wymaga głębszej analizy, jednak ciężka praca wynagrodzi nas genialną możliwością jaką daje nam Facebook, czyli właśnie skorzystania z reklam dynamicznych.

Jeżeli wszystko powyżej przekonało Cię, że warto zainwestować lub polepszyć efektywność reklamowania się na Facebooku, wtenczas zapraszamy do kontaktu z nami. Wspólnie dobierzemy odpowiednie narzędzia, które rozwiną Twój biznes i dostarczą Ci nowych klientów. Napisz teraz! Darmowa wycena czeka!

Odbierz darmową wycenę

Możemy zaproponować kilka rozwiązań, a następnie zintegrować je w celu osiągnięcia maksymalnych korzyści.

Dobra rada od Verseo

Darmowa wskazówka

Poważanie zastanów się nad nazwą swoich profili społecznościowych, w późniejszym okresie ich zmiana może się okazać dużym problemem.

Opinie naszych klientów

Informuję z przyjemnością, że współpracuję z VERSEO.PL w zakresie działalności informatycznej od kilku lat. W całym przedmiotowym okresie współpraca układa się na najwyższym poziomie.

Marek Stachowski
Właściciel Firmy
KLM Solutions

Verseo.pl od dawna prowadzi kampanie dla 3 naszych sklepów internetowych. Stale monitoruje efekty naszych kampanii oraz optymalizuje koszty. Stały kontakt, szybkie reagowanie na problemy to główna zaleta Verseo.pl. Firma godna Polecenia!Firma Handlowo Usługowa Vixen

Możemy śmiało zarekomendować firmę Verseo.pl Sp. Z o.o. jako godnego partnera w zakresie prowadzenia kampanii Google AdWords. Przez ostatni rok firma profesjonalnie i terminowo realizuje wszystkie zlecone przez nas kampanie, a ich obsługa klienta jest jedną z najlepszych z jakimi udało się nam współpracować.

Adam Przybyszewski
Recruitment Marketing Coordinator
OTTO Polska

Agencja Verseo od początku do końca zaplanowała strategie rozwoju naszej firmy w wyszukiwarkach internetowych. Prowadziła i prowadzi dla Nas równolegle wiele różnych projektów z których każdy przynosi odpowiedni zwrot z inwestycji.

Krzysztof Mrugalski
Chief Executive Officer
Agencja Eventowa – Event For You

Verseo to firma bardzo profesjonalna. Zna się na swojej pracy. To, co ma być zrobione, jest załatwione. Ja często nie mam czasu na głębszą analizę kampanii. Bardzo pomaga mi zatem podejście Verseo, które samo odzywa się z pomysłami, sugestiami czy pytaniami. Ta komunikatywność to istotny element współpracy. Podsumowując, Verseo jest po prostu dobrym partnerem.

Łukasz Piecuch
Prezes Zarządu
Bright Group sp. z o.o.

Mając na uwadze naszą dotychczasową współpracę z firmą Verseo, której specjaliści charakteryzują się wysoką kulturą osobistą i profesjonalnym, a co najważniejsze indywidualnym podejściem do klientów, polecam usługi Verseo.

Magdalena Jaklińska
Właściciel Firmy
Bellatenda

Verseo prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo jako solidnego partnera do współpracy.

Jarosław Pokorski
Właściciel Firmy
Tachopol

Verseo.pl odpowiada za cały marketing internetowy Naszej Hurtowni. Cenimy ich za uczciwość i rzetelne podejście do klienta.Hurtownia Doris

Współpraca z Verseo przebiega sprawnie, na wysokim poziomie obsługi merytorycznej. Cenię szybki kontakt i reakcje ze strony specjalistów Verseo. Wybraliśmy Verseo spośród wielu firm zajmujących się tego typu usługami i z przyjemnością potwierdzam chęć dalszej współpracy.Sporteum sp z o.o.

Verseo.pl na początku współpracy przeprowadziło szczegółowy audyt naszej dotychczasowej i mało skutecznej kampanii reklamowej w systemie Google AdWords, a następnie zaprojektowało całkowicie nową. Rezultatem tych działań są dwukrotnie niższe koszty prowadzenia kampanii przy znacznie zwiększonej jej efektywności.

Mateusz Fatek
Prezes Zarządu
Biuro Tłumaczeń Fatix

Z przyjemnością rekomenduję firmę Verseo jako opiekuna kampanii AdWords. Od pierwszych miesięcy prowadzenia konta udało jej się poprawić efektywność kosztową kampanii. Jakość zapytań generowanych przez kampanie jest coraz lepiej dopasowana do naszych potrzeb...

Marek Skrzeczyński
Prezes Zarządu
WDX S.A.

Verseo.pl stale rozwija kampanie dla naszego sklepu internetowego poszerzając ją regularnie o nowe marki. Nasze doświadczenia we współpracy z całą pewnością pozwalają polecić tą Agencję jako partnera do współpracy.Anwigo

Nasza firma otrzymała należyte wsparcie w zakresie kampanii AdWords oraz SEO. Rekomenduje współpracę z Verseo wszystkim tym, którzy poszukują solidnego i świetnie zorientowanego w świecie marketingu internetowego partnera biznesowego.

Dariusz Perski
Właściciel Firmy
Villa en Sol

Firma Verseo spełniła nasze oczekiwania dotyczące marketingu internetowego. Zgodnie z przygotowanym planem Verseo zoptymalizowało nasza stronę www, zamieściło bannery reklamowe, wdrożyło kampanie Google AdWords. Jeśtemy bardzo zadowoleni z efektów tej pracy..Invest Complex

W zakresie reklamy w Internecie współpracujemy z Verseo już od 2013 roku. Od podstaw stworzyli i skutecznie wdrożyli strategię e-marketingową naszej firmy. Polecamy Verseo – dzięki niej zdecydowanie wzrosły statystyki sprzedaży i nasze zyski.

Sławomir Bielenia
Prezes Zarządu
mastersport.pl

Ponad 95% naszych klientów decyduje się na przedłużenie współpracy

Producent płynów do mycia naczyń

Sieć sklepów

Producent narzędzi elektrycznych i spalinowych

Lider w produkcji sprzętu AGD

Producent sprzętu sieciowego

Sklep jubilerski

Sieć sklepów z art. spożywczymi

Włoski producent samochodów luksusowych

Salon samochodów używanych

Biuro pośrednictwa pracy

Producent nawozów rolniczych

Producent kawy

System płatności internetowych

Marka rozwiązań higienicznych

Sklep internetowy z butami

Księgarnia Internetowa

Stoiska targowe

Marka mebli kuchennych

Szkoła języka angielskiego

Spółka Marketingowo-specjalistyczna

Sklep internetowy

Centrum medycyny sportowej

Producent kabin i brodzików prysznicowych

Internetowa drogeria i perfumeria

Sklep internetowy z dywanami

Partner i doradca w rolnictwie

Autoryzowany Dealer Samochodowy

Myjnie samochodowe

Deweloper budowlany

Sklep internetowy z odzieżą damską

Producent szaf pancernych i sejfów

Galeria Handlowa

Dystrybutor materiałów izolacyjnych

Szewc, dorabianie kluczy, zegarmistrz

Producent hal namiotowych

Kantor internetowy

Inwestor zagraniczny

Producent przenośników, regałów magazynowych

Internetowy sklep meblowy

Hurtownia sanitarna

Biuro tłumaczeń

Biuro projektowania wnętrz

Integrator systemów informatycznych

Hosting stron WWW

Lider branży budowlanej w Polsce

Ekskluzywna odzież damska i męska

Mieszkania deweloperskie

Dystrybutor materaców

Meble ogrodowe i restauracyjne

Suplementy diety

Autolawety Lublin

Sklep ekologiczny

Sklep z odzieżą dziecięcą

Ogrodnictwo

cesarskie ogrody

Architekt wnętrz

Sklep z odzieżą damską

Video tutoriale

Producent Materaców

Kancelaria adwokacka

Tonery do drukarek

Odszkodowania lotnicze

Internetowe Biuro Tłumaczeń

Rolety, zasłony, żaluzje

Bistro

Kursy stacjonarne i online

Escape Room

Guitar Project

Sklep fryzjerski, hurtownia online

Meble metalowe, sejfy, kasy pancerne

Dystrybutor podług nowoczesnych i klasycznych

Sklep online

Poradnia Dietetyczna

Blog o projektowaniu odzieży

Pizza-catering

Optyka, optometria

Artykuły jeździeckie

Żaluzje, moskitiery, plisy, rolety

Pionier w branży poliuretanów

Kleje do metali i tworzyw sztucznych

Systemy informatyczne

Tomasz Pluszczyk logo

Projektant odzieży

Piekarnia Online

Uno Design Logo

Willa w Międzyzdrojach

Resort Art&SPA

Ośrodek wypoczynkowy w Zakopanem

Place zabaw dla dzieci

Copyright © 2020

Verseo - Agencja interaktywna Poznań, ul. Węglowa 1/3 60-122 Poznań

All rights reserved | Kariera | Polityka Prywatności