Ten tekst przeczytasz w 2 minuty

Brak komentarzy

Wizytówka Google – poradnik krok po kroku

Wizytówka Google – poradnik krok po kroku - zdjęcie nr 1

Wizytówka Google – poradnik krok po kroku - zdjęcie nr 2

Wizytówka Google – sprawdź teraz jak założyć – krok po kroku – w darmowym poradniku Verseo!

Prowadzisz firmę. Strona internetowa i konta w social mediach już gotowe, a Ty planujesz kolejne kanały dotarcia do swojego klienta – pomyśl o Google Moja Firma. Wizytówka Google to must! 

(Dalszą część artykułu znajdziesz pod formularzem)

Wypełnij formularz i odbierz wycenę

Zapoznamy się z Twoim biznesem i przygotujemy indywidualną ofertę cenową na optymalny dla Ciebie mix marketingowy. Zupełnie za darmo.

Twoje dane są bezpieczne. Więcej o ochronie danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

Stworzenie wizytówki Google, czyli konta Google Moja Firma, to szansa zarówno dla Ciebie, jak i Twojego potencjalnego klienta, który zapewne wyszukuje niezbędnych informacji o Twoich produktach lub usługach w Internecie. Z jednej strony tak podstawowe narzędzie, z drugiej tak powszechne, że większość Twoich klientów będzie liczyć na to, że z niego korzystasz. Dlatego warto poświęcić chwilę na jej stworzenie. Tym bardziej, że uzupełnione informacje pojawią się zarówno na Mapach Google jak i w wynikach organicznych.

Uzupełnienie wizytówki o podstawowe informacje o Twojej firmie, takie jak np. adres firmy, numer telefonu, godziny otwarcia czy typy przyjmowanych płatności jest proste, a do tego całkowicie darmowe. Wizytówka Google Moja Firma pozwala jednak na dodanie znacznie więcej, np. pełnego opisu oferowanych usług czy produktów, zdjęć, wideo czy opinii. Warto ją wykorzystać, szczególnie jeśli nasza strona internetowa nie pozycjonuje się jeszcze tak wysoko w wyszukiwarce. Po wpisaniu nazwy firmy najprawdopodobniej pojawi się na samej górze w wynikach. A dzięki stworzonej wizytówce Google wyświetli wszystkie te informacje, które wcześniej uzupełniliśmy.

Jeśli chcesz w pełni wykorzystać potencjał Google Moja Firma i stworzyć wizytówkę krok po kroku pobierz ten o to poradnik!

Poradnik – Wizytówka Google – co znajdziesz w środku?

 • Google Moja Firma – co to jest?
 • Tworzenie oraz weryfikacja konta Google Moja Firma (Podstawowe informacje, zdjęcia, wideo, opis)
 • Zarządzanie naszą wizytówką (wpisy, opinie na wizytówkach Google Moja Firma, usługi / menu)
 • Google Moja Firma – statystyki, np. jacy klienci szukają naszej firmy, po jakich hasłach, jakich interakcji dokonują czy też ile razy wyświetlają dodane zdjęcia lub wideo.
 • Jak połączyć konto Google Ads (AdWords) z Google Moja Firma? – opisane w trzech prostych krokach.

Poradnik zawiera instrukcję jak przejść od najłatwiejszych punktów, przez dodatkowe funkcje, a kończąc na zaawansowanych dodatkach, takich jak statystyki wizytówki oraz jej połączenie z Google Ads (Adwords). Dodatkowo zawiera wskazówki odnośnie tworzenia profilu firmy w Google. Pobierz i sprawdź – tworzenie wizytówki w Google nigdy nie było tak łatwe!

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany