Ten tekst przeczytasz w 1 minutę

Brak komentarzy

Poznański Lider Przedsiębiorczości: Verseo z wyróżnieniem!

Poznański Lider Przedsiębiorczości: Verseo z wyróżnieniem! - zdjęcie nr 1

Poznański Lider Przedsiębiorczości
Poznański Lider Przedsiębiorczości: Verseo z wyróżnieniem! - zdjęcie nr 3

Spis treści

Czytasz teraz:

Poznański Lider Przedsiębiorczości: Verseo z wyróżnieniem!

Zamknij

6 czerwca 2023 w poznańskim Hotelu Bazar odbyła się uroczysta gala konkursu o tytuł „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości”. Verseo już po raz drugi zostało docenione przez kapitułę! Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia.

Konkurs został zorganizowany przez powiat poznański już po raz dwudziesty. Do połowy kwietnia najlepsze firmy z terenu metropolii Poznań mogły nieodpłatnie ubiegać się prestiżowy tytuł. Startujących oceniał partner merytoryczny, spółka Grant Thornton Frąckowiak. W kapitule, oprócz samorządowców, zasiedli także naukowcy, przedsiębiorcy i bankowcy. W ocenie liczyły się m.in. sukcesy na rynku, ciekawa oferta, wykorzystywane innowacje i nowoczesne metody organizacji pracy, a także to, czy działalność jest przyjazna ludziom i środowisku.

Potwierdzeniem spełnienia przez nas powyższych kryteriów jest między innymi Raport Wpływu Verseo.

Poznański Lider Przedsiębiorczości: Verseo z wyróżnieniem! - zdjęcie nr 4

Poznański Lider Przedsiębiorczości — Verseo nagrodzone!

W jubileuszowej edycji konkursu otrzymaliśmy wyróżnienie za wykorzystywanie nowoczesnych technologii, szybki rozwój, ale także biznesową odpowiedzialność. Cieszymy się, że nasz wpływ na otoczenie — biznesowe i społeczne, jest zauważany.

Dla mnie kluczowy jest lokalny charakter tego konkursu. Satysfakcja rośnie, kiedy ktoś dostrzega wpływ, jaki firma wywiera na bezpośrednie otoczenie — tak biznesowe, jak i społeczne. Można mieć swoje wyobrażenia na temat prowadzenia biznesu, ale kiedy przychodzi ktoś z zewnątrz, dokonuje analizy i potwierdza, że to, co robimy, jest wartościowe… wtedy smakuje to po prostu lepiej. 

4 lata temu, źródłem naszego sukcesu w tym konkursie było wykorzystywanie nowoczesnych technologii i szybki rozwój. W tym roku dorzuciliśmy do tego biznesową odpowiedzialność — poczucie sensu współpracy z nami. Wyróżnienie potwierdza, że obrana droga marketingu 5.0 jest słuszna i ciekawa dla innych firm — ocenia Krzysztof Masłowski, CEO Verseo.

Poznański Lider Przedsiębiorczości: Verseo z wyróżnieniem! - zdjęcie nr 5

Jest to wyjątkowa nagroda, bo nie można jej kupić, tylko otrzymać — komentuje Starosta poznański, Jan Grabkowski.

Kapituła konkursu złożona z ludzi biznesu i nauki już po raz drugi wyróżniła agencję Verseo. W 2019 roku cieszyliśmy się uzyskaniem tytułu „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości”.

Gratulujemy laureatom i pozostałym wyróżnionym. 

Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia!

Poznański Lider Przedsiębiorczości: Verseo z wyróżnieniem! - zdjęcie nr 6
Poznański Lider Przedsiębiorczości: Verseo z wyróżnieniem! - zdjęcie nr 7

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany