Ten tekst przeczytasz w 1 minutę

Brak komentarzy

Poznański Lider Przedsiębiorczości: Verseo z wyróżnieniem!

Poznański Lider Przedsiębiorczości: Verseo z wyróżnieniem! - zdjęcie nr 1

Poznański Lider Przedsiębiorczości
Poznański Lider Przedsiębiorczości: Verseo z wyróżnieniem! - zdjęcie nr 3

Spis treści

Czytasz teraz:

Poznański Lider Przedsiębiorczości: Verseo z wyróżnieniem!

Zamknij

6 czerwca 2023 w poznańskim Hotelu Bazar odbyła się uroczysta gala konkursu o tytuł „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości”. Verseo już po raz drugi zostało docenione przez kapitułę! Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia.

Konkurs został zorganizowany przez powiat poznański już po raz dwudziesty. Do połowy kwietnia najlepsze firmy z terenu metropolii Poznań mogły nieodpłatnie ubiegać się prestiżowy tytuł. Startujących oceniał partner merytoryczny, spółka Grant Thornton Frąckowiak. W kapitule, oprócz samorządowców, zasiedli także naukowcy, przedsiębiorcy i bankowcy. W ocenie liczyły się m.in. sukcesy na rynku, ciekawa oferta, wykorzystywane innowacje i nowoczesne metody organizacji pracy, a także to, czy działalność jest przyjazna ludziom i środowisku.

Potwierdzeniem spełnienia przez nas powyższych kryteriów jest między innymi Raport Wpływu Verseo.

Poznański Lider Przedsiębiorczości: Verseo z wyróżnieniem! - zdjęcie nr 4

Poznański Lider Przedsiębiorczości — Verseo nagrodzone!

W jubileuszowej edycji konkursu otrzymaliśmy wyróżnienie za wykorzystywanie nowoczesnych technologii, szybki rozwój, ale także biznesową odpowiedzialność. Cieszymy się, że nasz wpływ na otoczenie — biznesowe i społeczne, jest zauważany.

(Dalszą część artykułu znajdziesz pod formularzem)

Wypełnij formularz i odbierz wycenę

Zapoznamy się z Twoim biznesem i przygotujemy indywidualną ofertę cenową na optymalny dla Ciebie mix marketingowy. Zupełnie za darmo.

Twoje dane są bezpieczne. Więcej o ochronie danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

Dla mnie kluczowy jest lokalny charakter tego konkursu. Satysfakcja rośnie, kiedy ktoś dostrzega wpływ, jaki firma wywiera na bezpośrednie otoczenie — tak biznesowe, jak i społeczne. Można mieć swoje wyobrażenia na temat prowadzenia biznesu, ale kiedy przychodzi ktoś z zewnątrz, dokonuje analizy i potwierdza, że to, co robimy, jest wartościowe… wtedy smakuje to po prostu lepiej. 

4 lata temu, źródłem naszego sukcesu w tym konkursie było wykorzystywanie nowoczesnych technologii i szybki rozwój. W tym roku dorzuciliśmy do tego biznesową odpowiedzialność — poczucie sensu współpracy z nami. Wyróżnienie potwierdza, że obrana droga marketingu 5.0 jest słuszna i ciekawa dla innych firm — ocenia Krzysztof Masłowski, CEO Verseo.

Poznański Lider Przedsiębiorczości: Verseo z wyróżnieniem! - zdjęcie nr 5

Jest to wyjątkowa nagroda, bo nie można jej kupić, tylko otrzymać — komentuje Starosta poznański, Jan Grabkowski.

Kapituła konkursu złożona z ludzi biznesu i nauki już po raz drugi wyróżniła agencję Verseo. W 2019 roku cieszyliśmy się uzyskaniem tytułu „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości”.

Gratulujemy laureatom i pozostałym wyróżnionym. 

Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia!

Poznański Lider Przedsiębiorczości: Verseo z wyróżnieniem! - zdjęcie nr 6
Poznański Lider Przedsiębiorczości: Verseo z wyróżnieniem! - zdjęcie nr 7

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany