Ten tekst przeczytasz w 1 minutę

Brak komentarzy

Verseo na Sycylii

Verseo na Sycylii - zdjęcie nr 1

Verseo na Sycylii - zdjęcie nr 2

Verseo na Sycylii - zdjęcie nr 3

Spis treści

Czytasz teraz:

Verseo na Sycylii

Zamknij

Mini reprezentacja Verseo na Sycylii dzięki konkursowi Google!

Wyprawa na Sycylię nie oznacza (jeszcze) założenia tam nowego oddziału Verseo. Choć po obejrzeniu zdjęć bez problemu znaleźlibyśmy w firmie chętnych do pracy w nim 🙂 Wycieczka na tę włoską wyspę była główną nagrodą w organizowanym przez Google konkursie „New Customer Olympics”. Nasza specjalistka Asia Hałaszkiewicz jako jedyna osoba z Polski znalazła się w tym elitarnym gronie laureatów.

Verseo na Sycylii - zdjęcie nr 4

Google zaprosił na sycylijską wyprawę w dniach 2-6.10 zwycięzców konkursu „New Customer Olympics” z różnych krajów – Polski, Rosji, Finlandii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Estonii oraz Izraela. Ponieważ była to wyprawa z Google, to nie mogło zabraknąć licznych atrakcji w programie. Piękna Sycylia w wyjątkowej oprawie – czego chcieć więcej? Wiadomo, że Google nie lubi nudy!

Verseo na Sycylii - zdjęcie nr 5

Dzień pierwszy Verseo na Sycylii

Pierwszego dnia, mimo deszczowej aury, na uczestników czekała podróż Jeepami oraz zwiedzanie słynnego wulkanu Etna. Był to też dzień kulinarnych przyjemności. Najpierw lunch w Gambino Winery w Linguaglossa położonej na północy wulkanu Etna, a potem nauka robienia pizzy w sycylijskim stylu pod okiem mistrza z Il Tocco. Udało się wyczarować nawet Google-pizzę! Nie mogło zabraknąć także degustacji słynnego limoncello. Asia z Verseo okazała się świetna nie tylko w prowadzeniu kampanii Google AdWords, ale również w kulinarnym czarowaniu!

Verseo na Sycylii - zdjęcie nr 6

Deszcz był chyba ostatnia rzeczą, której można spodziewać się we Włoszech…
Verseo na Sycylii - zdjęcie nr 7 Verseo na Sycylii - zdjęcie nr 8

Drugi dzień stał pod znakiem podróży do Milazzo i rejsu na wulkaniczną wyspę Lipari. Kolejnymi atrakcjami były: podróż motorówką wokół pięknych Wysp Liparyjskich (Lipari, Stromboli i Volcano), kąpiel błotna na Volcano oraz lunch w II Pescatore.

Verseo na Sycylii - zdjęcie nr 9

Szczególnym doświadczeniem była ta błotna kąpiel – błotko było cieplutkie (wiadomo, podgrzewanie na wulkanie działa) i bardzo specyficznie pachnące siarką. Woń siarki wyczuwalna była nie tylko w okolicach błota. Spomiędzy ciemnych skał snuły się kłęby żółtawego dymu, odpowiedzialne za ten charakterystyczny aromat.
Verseo na Sycylii - zdjęcie nr 10

W ostatnim dniu uczestnicy konkursu wzięli udział w wycieczce po Katanii i jej zabytkach oraz zjedli przepyszny lunch w restauracji Tenute del Gelso.
Verseo na Sycylii - zdjęcie nr 11

Ostatnim punktem programu był wyjazd do Taorminy (wielbiciele „Wielkiego Błękitu” Luca Bessona byli zachwyceni) i pożegnalna kolacja w słynnym salonie Morgana.

Verseo na Sycylii - zdjęcie nr 12

 

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany