Poznaj technologię Smartowski. Sprawne raportowanie z wielu źródeł

Dodany 3 października 2022

Poziom : podstawowy

Co to jest Smartowski?

Smartowski to platforma, która zbiera dane marketingowe ze wszystkich kanałów reklamowych oraz innych źródeł kosztowo-przychodowych i agreguje je w jednym miejscu. Następnie przedstawia wyniki w przejrzystych raportach.

Do czego służy Smartowski?

Wielokanałowość jest dzisiaj podstawą internetowego marketingu. Wiemy, że śledzenie wyników w różnych panelach i łączenie ich w całość jest dla wielu nie tyle trudne, co pracochłonne. Świat digital zmienia się szybciej, niż kiedykolwiek wcześniej, a ogrom informacji przytłacza niejednego analityka.

Jak często zdarza się, że uruchamiasz kolejne działania marketingowe bez dogłębnej analizy danych marketingowych z poprzednich kampanii? Czy wiesz, jakie koszty i przychody generują poszczególne kampanie, w jakie produkty i usługi należy inwestować lub które kanały najmniej konwertują?

Dane są bardzo ważne, ale z niepełnych lub niepoprawnie zebranych danych wyciąga się niewłaściwe wnioski. Dzięki narzędziu Smartowski z łatwością zobaczysz mocne i słabe strony swoich kampanii we wszystkich najpopularniejszych kanałach – od Google Ads, przez Facebooka i Programmatica, do LinkedIna i ponad 600 innych platformach. Dzięki czytelnym raportom zidentyfikujesz dane z wielu dotychczas odseparowanych źródeł, co może odmienić wyniki Twojej firmy.

Dlaczego warto zobaczyć webinar o platformie Smartowski?

Jesteś właścicielem firmy i chcesz mieć stały podgląd na wykresy rentowności Twojej firmy? A może Twój szef wpada często z pytaniami i oczekuje od Ciebie szybkich informacji na temat przychodów, kosztów lub % konwersji z akcji marketingowych?

Zobacz webinar i przekonaj się, że nie musisz już ręcznie eksportować danych z każdego źródła, a później tworzyć zbiorczych zestawień. Smartowski automatycznie zrobi to za Ciebie, dzięki czemu w jednym miejscu sprawdzisz pełną analizę budżetu przeznaczonego na różne kanały marketingowe.

Jakie tematy poruszymy na webinarze:

 • wyjaśnimy, na czym polega technologia Smartowski,
 • pokażemy, jak uporządkować dane, by poprawić wyniki firmy,
 • wskażemy, w których branżach najlepiej sprawdzą się automatyczne raporty,
 • pokażemy, jak skonfigurować Smartowskiego pod Twoją firmę,
 • przedstawimy najważniejsze zmiany w GA4 i jak wpłyną na na Twoje dane,,
 • omówimy, jak możemy pomóc w archiwizacji danych,
 • przedstawimy przykładowe raporty wygenerowane przez platformę Smartowski.

Sprawdź koniecznie, jak wykorzystać platformę Smartowski, by poprawić wyniki w swojej firmie. Zobacz webinar.

 

Wypełnij fomularz i zobacz darmowy webinar

Więcej o ochronie danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

Ogólna ocena uczestników:

( na podstawie 2 ocen )

Zobacz komentarze(0)

Autor

Poznaj technologię Smartowski. Sprawne raportowanie z wielu źródeł - zdjęcie nr 1 Poznaj technologię Smartowski. Sprawne raportowanie z wielu źródeł - zdjęcie nr 2

Klaudia Zielke

Senior Web Analytics Expert

Klaudia od czasu pojawienia się w Verseo, nieustannie szlifuje swoją wiedzę z zakresu marketingu internetowego. To co lubi najbardziej, to działania z zakresu PPC i Web Analytics, a szczególnie budowanie i rozwijanie strategii marketingowych, konfigurację analityki webowej, analizę danych oraz raportowanie. Cechuje ją mrówcza pracowitość i otwartość na nowości.

Podziel się artykułem ze znajomymi

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany