SEO – co zrobić samodzielnie, a za co zapłacić?

Dodany 13 stycznia 2021

Poziom : podstawowy

Chcesz zatrudnić agencję SEO do pozycjonowania swojej strony? A może są zadania, które możesz wykonać samodzielnie i tylko niektóre chciałbyś oddać w ręce specjalistów? W ramach projektu Senuto.Match, Basia i Asia z Verseo porozmawiają wraz z Marcinem z Senuto, z jakimi działaniami w SEO doskonale można sobie poradzić samemu, a co wymaga doświadczenia i specjalistycznej wiedzy.

SEO z agencją czy samodzielnie, oto jest pytanie.
Wbrew pozorom nie są to jedyne opcje. O tym, porozmawiamy z Barbarą Oleszek – Senior SEO Specialist oraz Joanną Michalską – Executive SEO Specialist.

Nie będziemy przekonywać, że całe SEO jest wiedzą tajemną i tylko wyspecjalizowana agencja będzie wie jak najlepiej wypozycjonować Twój serwis. Dlaczego? Wiemy, że wiedza o swojej branży, z którą przychodzą do nas klienci, jak znajomość potrzeb klienta czy branżowego słownictwa, jest nieoceniona. Z drugiej strony wiemy także, że czasem nawet ogromna znajomość swojej niszy może po prostu nie wystarczyć by sprzedać usługi.

Czego się dowiesz:

 • przybliżymy Ci wady i zalety samodzielnego pozycjonowania,
 • przedstawimy punkty optymalizacji, które są istotne dla osiągnięcia zamierzonych celów,
 • poznasz must have pozycjonowania samodzielnego, czyli Twój plan minimum,
 • jeżeli masz doświadczenie w pozycjonowaniu, podpowiemy jak powinien wyglądać Twój plan maksimum,
 • wytłumaczymy Ci mapę działań SEO,
 • omówimy meta tagi, bezpieczeństwo witryny, linkowanie, treści i wiele więcej.

Co zyskasz?

Dowiesz się w praktyce od czego należy zacząć optymalizację strony, by poprawić swoją pozycję w organicznych wynikach wyszukiwania Google.

Dla kogo jest ten live?

Webinar powstał z myślą o wszystkich właścicielach stron i serwisów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z SEO. Dla wszystkich tych, którzy chcą sprawdzić co jest podstawą optymalizacji i pozycjonowania oraz co najważniejsze, czy i co będą mogli wykonać samodzielnie a kiedy warto poprosić o pomoc specjalisty.

Zobacz koniecznie!

Wypełnij fomularz i zobacz darmowy webinar

Więcej o ochronie danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

Ogólna ocena uczestników:

( na podstawie 1 ocen )

Zobacz komentarze(2)

Autorzy

SEO – co zrobić samodzielnie, a za co zapłacić? - zdjęcie nr 1 SEO – co zrobić samodzielnie, a za co zapłacić? - zdjęcie nr 2

Joanna Michalska - Cerba

SEO Expert

Nasz mały wulkan energii to czyste 5 lat doświadczenia w obszarze optymalizowania stron internetowych. Na blogu dzieli się z Wami wszystkim tym, co może pozwolić Wam polepszyć widoczność witryny w wyszukiwarce Google. Przepada za literaturą faktu oraz podróżami w ciepłe miejsca z historią w tle.

SEO – co zrobić samodzielnie, a za co zapłacić? - zdjęcie nr 3

Barbara Oleszek

Senior Seo Specialist

Od 3 lat pracuje z klientami Verseo i wie, że diabeł SEO tkwi w szczegółach. Na naszym blogu Basia wyjaśnia Wam kwestie związane z pozycjonowaniem stron, poruszając popularne kwestie SEO.

Podziel się artykułem ze znajomymi

Komentarze (2)

Wymagany, ale nie będzie opublikowany