SEO – co zrobić samodzielnie, a za co zapłacić?

Dodany 13 stycznia 2021

Poziom : podstawowy

Zacznij teraz

Ogólna ocena uczestników:

( na podstawie 1 ocen )

Zobacz komentarze(2)

Chcesz zatrudnić agencję SEO do pozycjonowania swojej strony? A może są zadania, które możesz wykonać samodzielnie i tylko niektóre chciałbyś oddać w ręce specjalistów? W ramach projektu Senuto.Match, Basia i Asia z Verseo porozmawiają wraz z Marcinem z Senuto, z jakimi działaniami w SEO doskonale można sobie poradzić samemu, a co wymaga doświadczenia i specjalistycznej wiedzy.

SEO z agencją czy samodzielnie, oto jest pytanie.
Wbrew pozorom nie są to jedyne opcje. O tym, porozmawiamy z Barbarą Oleszek – Senior SEO Specialist oraz Joanną Michalską – Executive SEO Specialist.

Nie będziemy przekonywać, że całe SEO jest wiedzą tajemną i tylko wyspecjalizowana agencja będzie wie jak najlepiej wypozycjonować Twój serwis. Dlaczego? Wiemy, że wiedza o swojej branży, z którą przychodzą do nas klienci, jak znajomość potrzeb klienta czy branżowego słownictwa, jest nieoceniona. Z drugiej strony wiemy także, że czasem nawet ogromna znajomość swojej niszy może po prostu nie wystarczyć by sprzedać usługi.

Czego się dowiesz:

  • przybliżymy Ci wady i zalety samodzielnego pozycjonowania,
  • przedstawimy punkty optymalizacji, które są istotne dla osiągnięcia zamierzonych celów,
  • poznasz must have pozycjonowania samodzielnego, czyli Twój plan minimum,
  • jeżeli masz doświadczenie w pozycjonowaniu, podpowiemy jak powinien wyglądać Twój plan maksimum,
  • wytłumaczymy Ci mapę działań SEO,
  • omówimy meta tagi, bezpieczeństwo witryny, linkowanie, treści i wiele więcej.

Co zyskasz?

Dowiesz się w praktyce od czego należy zacząć optymalizację strony, by poprawić swoją pozycję w organicznych wynikach wyszukiwania Google.

Dla kogo jest ten live?

Webinar powstał z myślą o wszystkich właścicielach stron i serwisów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z SEO. Dla wszystkich tych, którzy chcą sprawdzić co jest podstawą optymalizacji i pozycjonowania oraz co najważniejsze, czy i co będą mogli wykonać samodzielnie a kiedy warto poprosić o pomoc specjalisty.

Zobacz koniecznie!

Zacznij teraz

Ogólna ocena uczestników:

( na podstawie 1 ocen )

Zobacz komentarze(2)

Ładuję...
 

Autorzy

in

Joanna Michalska

Executive SEO Specialist

Nasz mały wulkan energii to czyste 5 lat doświadczenia w obszarze optymalizowania stron internetowych. Na blogu dzieli się z Wami wszystkim tym, co może pozwolić Wam polepszyć widoczność witryny w wyszukiwarce Google. Przepada za literaturą faktu oraz podróżami w ciepłe miejsca z historią w tle.

in

Barbara Oleszek

Senior Seo Specialist

Od 3 lat pracuje z klientami Verseo i wie, że diabeł SEO tkwi w szczegółach. Na naszym blogu Basia wyjaśnia Wam kwestie związane z pozycjonowaniem stron, poruszając popularne kwestie SEO.

Podziel się artykułem ze znajomymi

Komentarze (2)

Zaloguj się, lub wypełnij poniższe pola, aby dodać komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany