Audyt SEO. Czy warto za niego płacić?

Dodany 4 listopada 2022

Poziom : podstawowy

Jakie tematy poruszymy na webinarze o płatnym audycie SEO:

 • omówimy dostępne formy audytów SEO,
 • przedstawimy zarówno zalety, jak i wady płatnych audytów,
 • zweryfikujemy, co kryje się pod hasłami: audyt on site i off site,
 • zwrócimy uwagę, jakie dane i dostępy powinieneś przekazać specjaliście SEO, by Twój audyt był wykonany prawidłowo,
 • omówimy szczegółowy zakres Audytu SEO z Verseo,
 • przejdziemy krok po kroku ścieżkę, którą pokonuje pozycjoner w trakcie audytu strony,
 • podpowiemy, na co należy zwrócić szczególną uwagę w raporcie.

Audyt SEO – dlaczego jest ważny?

Czy wiesz, jak wypada Twoja strona internetowa na tle konkurencji? Co podnosi lub ogranicza jej pozycję w wyszukiwarce i co możesz jeszcze zrobić, aby zwiększyć jej widoczność w sieci i sprzedaż? Odpowiedź na te i wiele więcej pytań udzieli Ci audyt SEO.

Faktem jest, że pozycjonowanie stron jest długofalowo jedną z najtańszych metod pozyskiwania klientów z wyszukiwarki Google. Jednak kluczem jest nie sama próba wypozycjonowania strony, a skuteczne działania SEO. Od czego zatem należy zacząć? Od wskazania silnych i słabych stron witryny, sprawdzenia kondycji strony i jej przystosowania do pozycjonowania.

Jakie są rodzaje audytów SEO?

Opcji masz naprawdę sporo. Audyt bezpłatny, który szczegółowo omówiliśmy na poprzednim webinarze (obejrzysz go tutaj), audyt wykonany samodzielnie, audyty płatne, audyty skupione na konkretnych obszarach, audyty całościowe, zawierające rekomendację – z pewnością znajdziesz rozwiązanie dopasowane do Twoich oczekiwań.

Co może dać Ci płatny audyt SEO?

Jeżeli chcesz, aby Twoja strona internetowa była dobrze widoczna, musisz zadbać o jej właściwą budowę, optymalizację, prędkość działania, a także o zrównoważony profil linków. Oczywiście nie musisz się na tym wszystkim znać. Pozycjonerzy, którym zlecisz audyt, sprawdzą i ocenią kondycję Twojej strony i jej przystosowanie pod wyszukiwarki internetowe. Zweryfikują wyniki i wskażą, co powinieneś zrobić na swojej stronie internetowej, aby zwiększyć jej widoczność, ruch i potencjał sprzedażowy, bo przecież po to ona powstała.

Dlaczego warto wziąć udział w webinarze?

Jak sama nazwa wskazuje, płatne audyty nie są wykonywane za darmo. Ich cena zależy od zakresu wykonywanych prac oraz stopnia rozbudowania Twojej witryny. Audyt strony usługowej i strony e-commerce zdecydowanie się różnią. Sklepy internetowe mogą mieć także krótką ofertę produktową lub rozbudowaną stronę, nawet do kilku tysięcy zakładek ofertowych.

Jednak czy tak naprawdę płatne audyty SEO warte są swojej ceny i warto w nie zainwestować, jeżeli te same firmy, oferują bezpłatne audyty SEO? Czy płatne audyty dadzą nam wyczerpującą odpowiedź na temat oceny naszej strony? Wyniki będą szczegółowe i przede wszystkim zrozumiałe? Tego i wiele więcej dowiesz się na webinarze, który poprowadzi Joanna Michalska, Ekspert SEO w Verseo.

Sprawdź koniecznie, czego możesz się spodziewać po płatnych audytach SEO i czy mogą poprawić pozycję Twojej firmy. Zobacz webinar.

Wypełnij fomularz i zobacz darmowy webinar

Więcej o ochronie danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

Ogólna ocena uczestników:

( na podstawie 4 ocen )

Zobacz komentarze(0)

Autor

Audyt SEO. Czy warto za niego płacić? - zdjęcie nr 1 Audyt SEO. Czy warto za niego płacić? - zdjęcie nr 2

Joanna Michalska - Cerba

SEO Expert

Nasz mały wulkan energii to czyste 5 lat doświadczenia w obszarze optymalizowania stron internetowych. Na blogu dzieli się z Wami wszystkim tym, co może pozwolić Wam polepszyć widoczność witryny w wyszukiwarce Google. Przepada za literaturą faktu oraz podróżami w ciepłe miejsca z historią w tle.

Podziel się artykułem ze znajomymi

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany