Jak sprzedawać więcej za pomocą Allegro Ads?

Dodany 18 listopada 2020

Poziom : podstawowy

Jak potężnym marketplacem jest Allegro nie trzeba nikogo przekonywać. Allegro to tysiące sprzedawców, miliony użytkowników, miliony transakcji oraz niemal 2 miliardy wyszukiwań miesięcznie. Niezależnie czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z Allegro czy już działasz na platformie od jakiegoś czasu, musisz wiedzieć jak skutecznie przebić się i wyróżnić na tle konkurencji.

Rozwiązaniem jest Allegro Ads, z pomocą którego wypromujesz swoje oferty na każdym etapie ścieżki zakupowej. A jeżeli chcesz sprzedawać więcej na Allegro, to ten webinar jest stworzony dla Ciebie.

Czego dowiesz się na szkoleniu:

 • co to jest allegro ads,
 • na czym polega dobieranie kontekstowe ofert sponsorowanych,
 • jak zwiększyć rozpoznawalność marki za pomocą reklam graficznych,
 • w jaki sposób reklamować swoje oferty z allegro w serwisach zewnętrznych jak wyszukiwarka Google czy Facebook Ads,
 • kiedy warto reklamować się za pomocą Allegro Ads,
 • co to jest optymalizacja ofert i na czym polega,
 • jak rozpocząć promocję ofert poprzez Allegro Ads,
 • zapoznasz się z efektami kampanii przedstawionymi w formie raportów.

Dla kogo jest ten webinar?

Webinar przygotowaliśmy z myślą o firmach planujących sprzedaż produktów za pomocą allegro.pl. Zarówno dla małych jak i dużych firm, dla firm prowadzących wyłącznie sprzedaż poprzez multimarket a także tych, które prowadzą własny sklep internetowy, a allegro jest ich dodatkowym kanałem dystrybucji. Dla właścicieli, dyrektorów, managerów, kierowników, handlowców i wszystkich tych, którzy chcą sprzedawać więcej.

Jeżeli ciekawi Cię Allegro Ads i chcesz sprzedawać więcej, koniecznie zobacz webinar.

Chcesz wiedzieć jakie działania są skuteczne w Twoim biznesie oraz jaki budżet będzie miał sens? Umów się na 15 min. rozmowę a wszystko Ci wyjaśnimy: 

👉 kliknij i zarezerwuj spotkanie z Natalią.

Wypełnij fomularz i zobacz darmowy webinar

Więcej o ochronie danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

Ogólna ocena uczestników:

( na podstawie 0 ocen )

Zobacz komentarze(0)

Podziel się artykułem ze znajomymi

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany