Jak dobrać słowa kluczowe, by zwiększyć ruch na stronie?

Dodany 11 czerwca 2021

Poziom : podstawowy

Zacznij teraz

Ogólna ocena uczestników:

( na podstawie 1 ocen )

Zobacz komentarze(0)

Jeżeli chcesz pozyskiwać klientów z organicznych wyników wyszukiwania, musisz wiedzieć, jakie znaczenie mają słowa kluczowe, które umieszczasz na swojej stronie internetowej. Właściwy dobór tych słów wyraźnie zwiększa liczbę osób odwiedzających witrynę. Jak dobierać słowa kluczowe? Dowiesz się od Joanny, wystarczy zobaczyć nasz webinar.

W ramach konferencji Online Marketing Day 2021 organizowanej przez Semstorm Joanna Michalska odkrywa tajemnice pozycjonera i określa podstawowe zasady, którymi należy się kierować przy doborze słów kluczowych. Przedstawia, dlaczego warto na wstępie przeanalizować swoją ofertę i skonfrontować profesjonalną terminologię oferowanych przez Ciebie towarów i usług z ich potocznymi określeniami. Omawia, dlaczego warto sprawdzać treści już umieszczone na stronie internetowej oraz sięgać po fachowe narzędzia, które podpowiedzą Ci, z jakimi słowami Google łączy Twój serwis.

Czego dowiesz się na szkoleniu:

  • co to są słowa kluczowe,
  • dlaczego i kiedy warto wykonać szczegółową analizę strony internetowej i jakie ma znaczenie analiza w kontekście słów kluczowych,
  • jakie narzędzia wspomagają dobór słów kluczowych,
  • na co należy zwrócić szczególną uwagę przy dobieraniu słów na stronę,
  • jakie znaczenie ma lokalizacja Twojej firmy przy wyznaczaniu słów kluczowych,
  • jakie są podstawowe rodzaje fraz kluczowych i przykłady ich zastosowania,
  • jakie są najważniejsze punkty optymalizacji treści na stronie internetowej.

Dla kogo jest ten webinar?

Webinar przygotowaliśmy z myślą o osobach chcących nauczyć się podstaw tworzenia contentu, który zwiększa ruch na stronie internetowej i przyciąga potencjalnych klientów. Zarówno dla małych, jak i większych firm, dla branży usługowej, sklepów offline oraz e-commerce. Dla właścicieli, managerów, marketerów i wszystkich tych, którzy chcą pozyskać klientów z sieci.

Jeżeli chcesz poprzez bezpłatne wyniki wyszukiwarki Google pozyskać więcej klientów – koniecznie zobacz webinar.

Zacznij teraz

Ogólna ocena uczestników:

( na podstawie 1 ocen )

Zobacz komentarze(0)

Ładuję...
 

Autor

in

Joanna Michalska

Executive SEO Specialist

Nasz mały wulkan energii to czyste 5 lat doświadczenia w obszarze optymalizowania stron internetowych. Na blogu dzieli się z Wami wszystkim tym, co może pozwolić Wam polepszyć widoczność witryny w wyszukiwarce Google. Przepada za literaturą faktu oraz podróżami w ciepłe miejsca z historią w tle.

Podziel się artykułem ze znajomymi

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Zaloguj się, lub wypełnij poniższe pola, aby dodać komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany