Jak dobrać słowa kluczowe, by zwiększyć ruch na stronie?

Dodany 11 czerwca 2021

Poziom : podstawowy

Jeżeli chcesz pozyskiwać klientów z organicznych wyników wyszukiwania, musisz wiedzieć, jakie znaczenie mają słowa kluczowe, które umieszczasz na swojej stronie internetowej. Właściwy dobór tych słów wyraźnie zwiększa liczbę osób odwiedzających witrynę. Jak dobierać słowa kluczowe? Dowiesz się od Joanny, wystarczy zobaczyć nasz webinar.

W ramach konferencji Online Marketing Day 2021 organizowanej przez Semstorm Joanna Michalska odkrywa tajemnice pozycjonera i określa podstawowe zasady, którymi należy się kierować przy doborze słów kluczowych. Przedstawia, dlaczego warto na wstępie przeanalizować swoją ofertę i skonfrontować profesjonalną terminologię oferowanych przez Ciebie towarów i usług z ich potocznymi określeniami. Omawia, dlaczego warto sprawdzać treści już umieszczone na stronie internetowej oraz sięgać po fachowe narzędzia, które podpowiedzą Ci, z jakimi słowami Google łączy Twój serwis.

Czego dowiesz się na szkoleniu:

 • co to są słowa kluczowe,
 • dlaczego i kiedy warto wykonać szczegółową analizę strony internetowej i jakie ma znaczenie analiza w kontekście słów kluczowych,
 • jakie narzędzia wspomagają dobór słów kluczowych,
 • na co należy zwrócić szczególną uwagę przy dobieraniu słów na stronę,
 • jakie znaczenie ma lokalizacja Twojej firmy przy wyznaczaniu słów kluczowych,
 • jakie są podstawowe rodzaje fraz kluczowych i przykłady ich zastosowania,
 • jakie są najważniejsze punkty optymalizacji treści na stronie internetowej.

Dla kogo jest ten webinar?

Webinar przygotowaliśmy z myślą o osobach chcących nauczyć się podstaw tworzenia contentu, który zwiększa ruch na stronie internetowej i przyciąga potencjalnych klientów. Zarówno dla małych, jak i większych firm, dla branży usługowej, sklepów offline oraz e-commerce. Dla właścicieli, managerów, marketerów i wszystkich tych, którzy chcą pozyskać klientów z sieci.

Jeżeli chcesz poprzez bezpłatne wyniki wyszukiwarki Google pozyskać więcej klientów – koniecznie zobacz webinar.

Wypełnij fomularz i zobacz darmowy webinar

Więcej o ochronie danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

Ogólna ocena uczestników:

( na podstawie 1 ocen )

Zobacz komentarze(0)

Autor

Jak dobrać słowa kluczowe, by zwiększyć ruch na stronie? - zdjęcie nr 1 Jak dobrać słowa kluczowe, by zwiększyć ruch na stronie? - zdjęcie nr 2

Joanna Michalska - Cerba

SEO Expert

Nasz mały wulkan energii to czyste 5 lat doświadczenia w obszarze optymalizowania stron internetowych. Na blogu dzieli się z Wami wszystkim tym, co może pozwolić Wam polepszyć widoczność witryny w wyszukiwarce Google. Przepada za literaturą faktu oraz podróżami w ciepłe miejsca z historią w tle.

Podziel się artykułem ze znajomymi

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany