Bezpłatny Audyt SEO – sprawdzamy, ile jest wart

Dodany 12 października 2022

Poziom : podstawowy

Audyt SEO – dlaczego jest ważny?

Posiadając stronę internetową, musisz nieustannie dbać o jej widoczność w sieci. Pozycja Twojej strony w wyszukiwarce powinna być kluczowym elementem, jeżeli chcesz, aby użytkownicy wyszukujący w sieci produktów i usług podobnych do tych, które i Ty oferujesz, na nią trafili.  Aby Twoja strona była dobrze wypozycjonowana w wyszukiwarce, musisz dopilnować wielu kwestii. Musisz zwiększyć jej atrakcyjność zarówno dla potencjalnych klientów oraz co bardzo ważne, dla robotów sieciowych indeksujących witrynę w wyszukiwarkach, takich jak Google. Wysokie wyniki organiczne Twojej strony wpływają nie tylko pozytywnie na reputację Twojego biznesu, ale przede wszystkim generują ruch i konwersję na Twojej stronie.

Co może Ci dać bezpłatny audyt SEO?

Bezpłatny audyt SEO to wstępny raport przedstawiający obraz tego, jak wygląda Twoja witryna pod kątem dostosowania jej do głównych parametrów związanych z pozycjonowaniem. Takich jak szybkość ładowania i ocena optymalizacji zasobów strony, dostępność dla robotów, testy 404 i szereg innych czynników. W dobrych audytach wyniki ponadto opatrzone są krótkim opisem wyjaśniającym dany parametr i jego wpływ na pozycję strony.

Dlaczego warto wziąć udział w webinarze o darmowym audycie SEO?

Jak sama nazwa wskazuje bezpłatne audyty są wykonywane za darmo. Czasem przez małe agencje SEO, czasem przez influencerów, a nawet są udostępniane audytory, które można przeprowadzić samodzielnie. Można je wykonać w kilka minut a nawet sekund. Jednak ile są tak naprawdę warte, jeżeli audyty wykonywane przez specjalistów SEO mogą kosztować nawet kilka tysięcy? Czy bezpłatne audyty dadzą nam prawdziwą odpowiedź na temat oceny naszej strony? Tego i wiele więcej dowiesz się na webinarze, który poprowadzi Joanna Michalska, Ekspert SEO w Verseo.

Jakie tematy poruszymy na webinarze o bezpłatnym audycie SEO:

 • omówimy dostępne formy audytów SEO,
 • przedstawimy zarówno zalety, jak i wady bezpłatnych audytów,
 • pokażemy, jakie darmowe audyty można znaleźć na rynku,
 • przejdziemy krok po kroku i omówimy wyniki Bezpłatnego Audytu Verseo,
 • wskażemy, na co należy zwrócić szczególną uwagę w raporcie,
 • zwrócimy uwagę na zmyłki w interpretacji wyników bezpłatnych audytów SEO.

Sprawdź koniecznie, czego możesz się spodziewać po darmowych audytach SEO, by poprawić pozycję swojej firmie. Zobacz webinar.

Wypełnij fomularz i zobacz darmowy webinar

Więcej o ochronie danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

Ogólna ocena uczestników:

( na podstawie 0 ocen )

Zobacz komentarze(0)

Autor

Bezpłatny Audyt SEO – sprawdzamy, ile jest wart - zdjęcie nr 1 Bezpłatny Audyt SEO – sprawdzamy, ile jest wart - zdjęcie nr 2

Joanna Michalska - Cerba

SEO Expert

Nasz mały wulkan energii to czyste 5 lat doświadczenia w obszarze optymalizowania stron internetowych. Na blogu dzieli się z Wami wszystkim tym, co może pozwolić Wam polepszyć widoczność witryny w wyszukiwarce Google. Przepada za literaturą faktu oraz podróżami w ciepłe miejsca z historią w tle.

Podziel się artykułem ze znajomymi

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany