Ten tekst przeczytasz poniżej 1 minuty

Brak komentarzy

Byliśmy na CEE Agency Day 2016 w Atenach

Czwarta już edycja organizowanej przez Google imprezy CEE Agency Day 2016 odbyła się tym razem w Atenach w dniach 29 czerwca-1 lipca. Nie mogło na niej zabraknąć Verseo, które reprezentował Krzysztof Borzymowski – Dyrektor Sprzedaży.

New call-to-action
New call-to-action

W CEE Agency Day wzięli udział partnerzy Google z Europy Środkowej i Wschodniej m.in. z Polski, Litwy, Białorusi, Czech, Słowacji i Ukrainy. Google wspiera rozwój swoich partnerów – dlatego częścią konferencji były prelekcje na temat rozwoju agencji, lepszego zrozumienia potrzeb klientów i dopasowania do nich oferty. Verseo jako Google Partner Premium nie mogło zabraknąć na CEE Agency Day 2016.

New call-to-action
New call-to-action

New call-to-action
Zarejestruj się w Akademii Verseo

Oceń ten artykuł:

Średnia ocena: 0/5 ( na podstawie 0 ocen )

Autor artykułu

Nasz mały wulkan energii to czyste 5 lat doświadczenia w obszarze optymalizowania stron internetowych. Współtworzyła nasz poradnik z marketingu online - Verseo AdBook 2018. Przez kilka lat, w roli nauczyciela akademickiego przekazywała wiedzę i nieustająco próbuje odgrzać swój doktorat. Na blogu dzieli się z Wami wszystkim tym, co może pozwolić Wam polepszyć widoczność witryny w wyszukiwarce Google. Przepada za literaturą faktu oraz podróżami w ciepłe miejsca z historią w tle.

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Zaloguj się, lub wypełnij poniższe pola, aby dodać komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany