Ten tekst przeczytasz w 1 minutę

Brak komentarzy

Darmowy poradnik SEO dla stron usługowych

Darmowy poradnik SEO dla stron usługowych - zdjęcie nr 1

Darmowy poradnik SEO dla stron usługowych - zdjęcie nr 2

SEO dla usług – dlaczego warto?

Jesteś fotografem, hydraulikiem, grafikiem lub wykonujesz inny zawód freelancerski, a jednocześnie chcesz pozyskać nowych klientów? Może zatem warto rozważyć SEO? Długofalowo – optymalizacja i pozycjonowanie stron internetowych to najtańszy sposób pozyskiwania klientów w sieci. Wysokie pozycje w wyszukiwarce na przemyślane frazy gwarantują stały, organiczny ruch klientów zainteresowanych Twoją dziedziną.

(Dalszą część artykułu znajdziesz pod formularzem)

Wypełnij formularz i odbierz wycenę

Zapoznamy się z Twoim biznesem i przygotujemy indywidualną ofertę cenową na optymalny dla Ciebie mix marketingowy. Zupełnie za darmo.

Twoje dane są bezpieczne. Więcej o ochronie danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

Poradnik SEO dla stron usługowych

Dlatego właśnie w Verseo przygotowaliśmy nowy poradnik – tym razem związany z optymalizacją i pozycjonowaniem stron usługowych. Całość dostępna do pobrania całkowicie za darmo pod tym linkiem.

Dlaczego warto wejść w SEO dla stron usługowych?

Verseo to jedna z największych agencji SEM w regionie. Możesz zatem skorzystać z naszego bogatego doświadczenia i wdrażać proponowane zmiany, bez obawy, że te mogą okazać się nieprzystające do specyfiki Twojej branży. Poza tym, rozwiązania, które odnajdziesz w poradniku mają uniwersalny i jednocześnie podstawowy charakter. Poradnik skierowany jest do osób, które dopiero rozpoczynają działania w obszarze pozycjonowania stron internetowych i chciałyby w ten sposób podnieść pozycje swojej witryny w wyszukiwarce w celu maksymalizowania ruchu potencjalnych klientów.

Dlaczego pozycjonowanie stron i seo jest fajne?

Masz stronę internetową? To dobrze, ale niestety bez prac nad jej zawartością nie będzie ona widoczna w wyszukiwarce. Dzieje się tak, ponieważ konkurencja w internecie jest bardzo ostra. Jeżeli zajmujesz się czymś – czymkolwiek – to masz konkurencję. Ta konkurencja jednocześnie wie, że internet jest najszybszym i najpowszechniejszym miejscem, gdzie można pozyskać klientów. Dlatego inwestują w reklamy Google Ads, social media, artykuły sponsorowane oraz inne przejawy reklamy internetowej. Jedną z nich jest optymalizacja stron internetowych oraz tworzenie atrakcyjnego contentu, który będzie przyciągał czytelników zainteresowanych daną tematyką. Wszystko to jednak musi być na tyle dobrze ułożone, by i roboty indeksujące Google uznały zawartość Twojej strony za interesującą.

Nawet podstawowa optymalizacja oraz sukcesywna praca nad treściami i ich pisaniem zgodnym ze sztuką seo, powinny już zaprocentować na Twoją korzyść. Im lepiej i aktywniej podejdziesz do tematu, tym szanse na top10 wyszukiwań będą większe!

Ściągnij zatem nasz poradnik seo dla usług i zacznij już dzisiaj działać zgodnie z najlepszymi wytycznymi! Pobierz teraz za darmo!

Bądź pierwszym który napisze komentarz.

Wymagany, ale nie będzie opublikowany