Reklama na Linkedin

Skuteczne narzędzie reklamowe b2b.

Doskonałe targetowanie i możliwość remarketingu.

Docieraj do konkretnych stanowisk, branż lub osób!

Szukasz medium społecznościowego, które jak żadne inne zrzesza właścicieli biznesów, ekspertów różnych dziedzin i tak zwanych “decision-makers”? Napisz do Verseo! Zaprojektujemy dla Ciebie kampanię idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb i rynku, na którym działasz! (link do darmowej wyceny)

Linkedin – najpopularniejszy serwis dla profesjonalistów!

To kanał reklamowy, który idealnie nadaje się dla wszystkich tych przedsiębiorców, których grupę docelową stanowi rynek B2B, w tym właściciele biznesów i eksperci w branży. Obecnie na Linkedinie jest dużo prościej pozyskać takich klientów niż poprzez jakiekolwiek inne medium społecznościowe. Dlaczego?

Linkedin to medium społecznościowe zrzeszające ludzi szukających kontaktów zawodowo-biznesowych. Dawniej, uważany za serwis tylko do publikowania CV online i wykorzystywany przez rekruterów w firmach międzynarodowych. Obecnie tworzy prawdziwą społeczność biznesowców! Na przestrzeni lat można zauważyć rozwój jego popularności w Polsce. Dzisiaj jest to jedyny taki serwis, na którym możemy bezpośrednio napisać do managera czy specjalisty a także wyszukać daną osobę, czy to na potrzeby przyszłej rozmowy kwalifikacyjnej, czy nawiązania współpracy.

Obecnie Linkedin wśród swoich użytkowników liczy sobie ponad 570 milionów profesjonalistów. W Polsce 2,6 mln osób posiada na nim konto. W tym aż 97 % polskich menedżerów używa tego serwisu i prawie każdy polski lider ma na nim swój profil. Jest to idealne miejsce dla reklamodawców B2B ze względu na precyzyjne możliwości targetowania i dotarcia do wąskiej grupy specjalistów. Dodatkowo, możliwość kierowania reklam do różnych branż oraz możliwość automatycznej optymalizacji stawki tak aby otrzymać konwersję w możliwie jak najlepszej cenie to kolejne benefity przemawiające za tym, że warto uwzględnić ten kanał w swoich planach marketingowych.W porównaniu do innych mediów społecznościowych Linkedin stanowi zaufane źródło informacji, a użytkownicy mają duże zaufanie do publikowanych treści.

Społeczność Linkedin – otwarta na nawiązywanie relacji biznesowych!

Dlatego publikowane na nim treści są odbierane pozytywnie lub neutralnie. Działania na tym serwisie mogą być prowadzone z konta prywatnego lub konta firmowego. Jest to zatem idealne narzędzie do prowadzenia działań związanych z employer brandingiem, CSR lub szerzenia kultury pracy. Linkedin jest uważany za najbardziej efektywną platformę w kontekście pozyskiwania leadów oraz nawiązywania kontaktów biznesowych i partnerskich. Użytkownicy “surfują” po nim w konkretnym celu, m. in.: w poszukiwaniu:

 • wiadomości branżowych,
 • porady ekspertów,
 • szkoleń zawodowych,
 • opinii i rekomendacji na dany temat,
 • interesujących ich treści publikowanych przez influencerów.

Co więcej, w porównaniu do innych mediów społecznościowych i naszej liczby kontaktów, na LinkedInie mamy statystycznie większą szansę na dotarcie do swojej grupy docelowej – nawet 50%. Udostępniając informacje lub wpisy na Linkedinie mamy dużo większą szansę na to, że znany nam użytkownik w nie kliknie i przeczyta.

Sama specyfika Linkedina jest zupełnie inna niż charakterystyka jednych z najbardziej popularnych mediów społecznościowych w Polsce, tj. Facebooka lub Instagrama. Porównując te serwisy pod względem liczby użytkowników Linkedin może wyjść mniej korzystnie, jednak, skupiając się na konkretnej grupie docelowej, jaką są osoby w wieku produkcyjnym, specjaliści w danej dziedzinie, Linkedin zyskuje znaczną przewagę. Pozostałe media społecznościowe są najczęściej odwiedzane poza godzinami pracy, w których to najczęściej użytkownicy szukają treści łatwo przystępnych, rozrywkowych i kulturalnych. Natomiast, użytkownicy Linkedina spędzają czas w serwisie najczęściej w godzinach pracy. Obecnie nie są to tylko osoby z działu HR, ale także sami właściciele firm, pracownicy działów marketingowych czy IT. Linkedin jest więc doskonałym narzędziem do prowadzenia działań social-sellingowych, o których coraz częściej możemy usłyszeć w sieci.

Profil firmowy czyli Linkedin Pages

Profile firmowe mają wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania, a wiele osób szuka ich bezpośrednio na platformie. To dobra wiadomość dla firm, ponieważ istnieje wiele funkcji i narzędzi, które pozwalają wyróżnić Twoją ofertę.
Poprzez profil firmowy na Linkedinie możemy zrealizować kilka celów:

 • budować świadomości marki,
 • zdobywać potencjalnych klientów (dla B2B),
 • zdobywać partnerów biznesowych,
 • employer branding / Company Culture,
 • pozyskiwać nowych pracowników.

W zależności od naszego celu powinniśmy stworzyć strategię komunikacji, a tym samym wybrać odpowiednie funkcje Linkedin.

Dodatkowo Linkedin daje inne możliwości promowania biznesu, między innymi poprzez zamieszczanie własnych publikacji, tak zwanego “śledzenia” innych osób z branży, nawiązywania kontaktów biznesowych, a co więcej prowadzenia profilu firmowego, w celach rekrutacyjnych, szerzenia firmowego “Culture Code” lub po prostu, aby zwiększyć świadomość naszej marki.

Na początek bezpłatne działania powinny wystarczyć aby zebrać pewną grupę followersów, rozeznać się jakie działania prowadzi konkurencja oraz kogo głos liczy się na Linkedinie. Istnieją bowiem influencerzy w danej branży, którzy wcześniej zauważyli już potencjał Linkedina i zaczęli na nim prowadzić swoje działania. Mając gotowy profil warto zainteresować się dodatkowymi opcjami, np. kontami premium lub płatnymi reklamami w serwisie Linkedin.

Konto Linkedin Premium

Jeśli zamierzasz wykorzystywać Linkedin do celów biznesowych, na pewno zastanawiałeś się nad opcjami Premium, które są w tym serwisie oferowane za opłatą. Linkedin oferuje aż 4 plany Premium, w zależności od celu w jakim chcemy używać platformy, mamy do wyboru:

 • Kariera – jest to opcja dla osób, które poszukują wymarzonej pracy i chcą być częściej wyszukiwane przez rekruterów oraz otrzymywać spersonalizowane oferty pracy na maila i bezpośrednio przez LinkedIn
 • Biznes – sprawdzi się jeśli naszym celem jest budowanie wizerunku oraz lepszej sieci kontaktów.
 • Sprzedaż – jedna z opcji premium, która oferuje najwięcej dodatkowych funkcji, jak np. tworzenie list grup docelowych oraz zaawansowanego wyszukiwania potencjalnych klientów.
 • Zatrudnienie – dla firm prowadzących rekrutacje na większą skalę. Pozwala nie tylko publikować oferty ale także wyszukiwać za pomocą zaawansowanego narzędzia potencjalnie zainteresowanych kandydatów.

Linkedin Premium to jedno z najdroższych narzędzi z katalogu mediów społecznościowych na rynku. Dlatego aby nie zmarnować zainwestowanych pieniędzy, przed wykupem planu Premium ważne jest zadbanie o swój wizerunek i stworzenie “silnego” profilu w wersji podstawowej. Tylko dobrze przygotowany profil do funkcji jakie mają plany premium przyniesie korzyści. W końcu, nie ważne jakie działania będziemy podejmować – końcowym krokiem zainteresowanej osoby będzie wizyta na naszym profilu.
Wykupując konto Premium musimy liczyć się z tym, że dodatkowe funkcje mogą nie być proste w obsłudze, dlatego warto przygotować plan na wykorzystanie pierwszego darmowego miesiąca, podczas którego sprawdzimy czy dane funkcje są dla nas wystarczające oraz czy przynoszą nam zamierzone korzyści.
Zaawansowane funkcje pozwalają lepiej targetować reklamy w serwisie Linkedin, dlatego warto połączyć te dwa rozwiązania aby w możliwie jak najlepszy sposób dotrzeć do swojej grupy docelowej.

Sales Navigator na Linkedin

Linkedin oferuje dodatkowe narzędzia, które służą pomocą w prowadzeniu działań sprzedażowych na tej platformie. Jednym z nich jest Sales Navigator.
Sales Navigator to dodatkowa platforma, która jest traktowana niezależnie od Twojego podstawowego konta. Znajdziesz w niej funkcje takie jak:

 • zaawansowane wyszukanie, które pozwala dokładnie opisać grupę docelową, z którą chcesz się skontaktować. Oprócz danych demograficznych, informacji o branży i firmie, możesz wyszukiwać dane osoby po keywordach, tagach oraz treściach, z jakimi jest związana.
 • rekomendacje innych leadów, pasujących do Twojego wyszukiwania.
 • zapisywanie i uzupełnienie o dodatkowe informacje listy leadów, które sobie stworzyliśmy. Istnieje także możliwość jej przeniesienia do pliku CSV lub własnego systemu CRM.
 • oraz inne funkcje jak np. możliwość sprawdzenia kto odwiedził nasz profil w ciągu ostatnich 90 dni, monitorowanie aktywności naszych prospektów oraz zmian związanych z ich pracą oraz 20 darmowych InMaili w pakiecie.

Duży wpływ szczególnie na budowanie wizerunku Twojej osoby lub firmy będzie miała funkcja umożliwiająca monitorowanie aktywności Twoich prospektów na Linkedinie. Dzięki niej będziemy mogli w łatwy sposób zobaczyć kiedy i na jaki temat dana osoba się wypowiada (lajkuje, komentuje, pisze artykuł) i odpowiednio zareagować, np. odpisując na komentarz lub wystawiając swoją opinię na napisany tekst.

Działając na Linkedin Sales Navigator należy wziąć pod uwagę czas, który potrzebny jest aby, po pierwsze dobrze wykorzystać platformę, po drugie żeby stworzyć bazę danych do późniejszej analizy, oraz po trzecie aby zamieniać pozyskane leady w klientów. Zrozumienie jak działają zaawansowane funkcje jest kluczowe jeśli chcemy dobrze je wykorzystać. Linkedin stanowi narzędzie o ogromnych możliwościach, które zwiększają się wraz z lepszym zrozumieniem serwisu i wykorzystaniem płatnych funkcji. W kwestii sprzedażowej, może okazać się, że prowadzenie tych działań na Linkedin pochłania dużo czasu i być może będzie trzeba stworzyć dodatkowe stanowisko.

Listy grup docelowych na Linkedin

Jedną z mocnych stron managera reklam Linkedin jest możliwość tworzenia bardzo konkretnych grup docelowych. Można sprecyzować język profilu osób, do których kierujemy reklamy, ich lokalizację, branżę oraz firmę, w której pracują. Mamy możliwość także określenia grupy docelowej na podstawie danych demograficznych, wykształcenie, doświadczenia w pracy, stanowiska oraz zainteresowania, na podstawie grup, do których należy dany użytkownik. Istnieje również możliwość przesłania swojej własnej grupy odbiorców, np. listy e-mailingowej lub innych list odbiorców wcześniej przez nas stworzonych. Możliwe jest jej załączenie w postaci pliku csv. Na stronie supportu opisane są także kroki jakie należy podjąć aby wyeksportować listy odbiorców z różnych źródeł, np. gmail lub yahoo.

Reklama na Linkedin – cele, formaty reklam i możliwości dotarcia do grup docelowych

Reklama na Linkedin może realizować różne cele, między innymi:

 • zwiększenie świadomości marki,
 • wzrost liczby wizyt w witrynie,
 • wzrost reakcji czy wyświetleń wideo
 • wzrost liczby konwersji i potencjalnych klientów.

Wyboru celu można dokonać na samym początku tworzenia kampanii, mogą to być więc cele pośrednie, które wszystkie będą realizowały główny, wcześniej określony cel kampanii.
Konto managera kampanii musi być połączone z Twoim kontem prywatnym lub firmowym – możesz to łatwo zrobić poprzez swój profil, jeśli jesteś administratorem danego konta.
Chwilowo istnieje konto Beta, które możesz nadal zamienić na stary wygląd konta.
Za reklamę trzeba zapłacić w innej walucie niż złotówki, dlatego już na samym początku wybrać taką walutę, w której będziemy mogli zapłacić za reklamę.
Linkedin, mimo, że mniej rozpoznawalny niż inne serwisy reklamowe, jak np. Google Ads lub Facebook Ads, też oferuje różnego rodzaju formaty reklam, które mogą być dostosowane do danej grupy docelowej oraz celu jaki chcemy osiągnąć.

Istnieją trzy typy reklam:

Reklamy tekstowe

Pojawiające się u góry lub po prawej stronie podczas przeglądania portalu. Można w nich dodać jedynie logo firmy (idealny rozmiar to 100×100 pikseli), krótki nagłówek na 25 znaków oraz treść na 75 znaków. Dostępne są cztery rodzaje reklamy, różniące się wielkością i kształtem grafiki: kwadratowa, wysoka, pozioma i długa.

Sponsorowane treści na Linkedinie

 • reklama z pojedynczym zdjęciem
 • karuzela reklam graficznych
 • reklama wideo
 • reklama ofert pracy

Reklamy mogą przybierać także postać postów, które udostępniamy na stronie firmowej lub prywatnej. Wtedy będą one ukazywały się nie tylko osobom, które są obserwatorami naszej strony lub naszym znajomym, ale także grupie osób, do której skierujemy daną reklamę. Możemy nią zatem zachęcać użytkowników do zaobserwowania naszej Linkedin Pages, dzięki czemu obniżymy koszty dotarcia do danej grupy docelowej. Wśród sponsorowanych treści mamy do wyboru różne formaty reklam, dzięki czemu możemy, po pierwsze dobrać odpowiedni format do grupy docelowej, a po drugie stworzyć kilka wersji danej reklamy, dzięki czemu będziemy w stanie badać, które z danych formatów sprawdzają się najlepiej.
Formy graficzne, takie jak reklamy ze zdjęciem lub grafiką są uważane za jedne z najlepszych form, zaraz za krótkimi filmikami video. Przy wyborze tego typu formatu należy wziąć pod uwagę specyfikę Linkedin, jego użytkowników oraz grupę docelową, do której mamy zamiar kierować swoje reklamy.

Sponsorowane wiadomości Inmail

Reklamy te trafiają do skrzynek odbiorczych LinkedIn. Wiadomości wysyłane są do danej grupy odbiorców. Dzięki zaawansowanym funkcjom możemy je dokładniej spersonalizować i wysłać tylko do ściśle określonej grupy osób. Wiadomości te polecane są szczególnie tym, którym zależy na bezpośrednim kontakcie z potencjalnym klientem. Są one wysyłane z konta prywatnego, dlatego ważne jest aby przed ich wysyłką profil osoby, z której konta będą wysyłane był uzupełniony, wyglądał wiarygodnie oraz umożliwia łatwy kontakt i znalezienie większej ilości informacji na temat oferowanych usług lub produktu, który reklamowany jest w wiadomości “Inmail”.

Innymi rozszerzonymi formami są tak zwane Linkedin Dynamic Ads, które pozwalają na automatyczne spersonalizowanie kampanii w zależności od osoby, do której dana reklama jest kierowana.

Typy reklam dynamicznych na Linkedin:

 • follower ads – czyli reklamy mające na celu zwiększenie liczby obserwujących nasz profil. Ważne dla tych, którzy zabiegają o obserwatorów na swojej Linkedin Page i prowadzą tam też swoją komunikację z odbiorcami. Ten typ reklamy nadaję się w szczególności dla firm chcących zwiększyć świadomość swojej marki wśród innych firm i użytkowników Linkedin.
 • spotlight ads – reklamy kierujące ruch do witryny lub strony docelowej, poprzez prezentowanie swojego produktu, usługi, wydarzenia, biuletynu lub innych, dzięki wyraźnemu wezwaniu do działania docelowych odbiorców. Reklamy te mogą być dokładnie kierowane do danej listy odbiorców, np. do osób, które wcześniej miały styczność z naszą ofertą, tak aby zachęcić je do obserwowania profilu firmy i bycia na bieżąco z nowinkami.
 • content ads – to takie reklamy, dzięki którym możemy zachęcić swoją grupę docelową do pobrania poradnika, wideo, broszury, case study, whitepapers lub przejścia do postów na blogu. Jeżeli chcesz promować stworzony przez siebie poradnik, prezentację lub inną treść, którą należy pobrać i podać swoje dane, np. imię, nazwisko i e-mail wtedy przyda się właśnie content ads. Jeśli dobrze zaplanujesz tą kampanię użytkownik pobierający materiał będzie mógł również zapisać się do Twojej listy e-mailingowej i zostawić dane do kolejnych działań, np. dla remarketingu. Jednostki mogą być wyposażone w czytniki RSS, co oznacza, że reklamy będą aktualizowane automatycznie, gdy użytkownicy odświeżą stronę.
 • reklamy ofert pracy – to te, które na podstawie doświadczenia i zainteresowań użytkowników pojawiają się jako propozycje na ich profilach zachęcając do przejrzenia ofert pracy w danej firmie.

Rozliczanie reklam na LinkedIn

Reklamy na Linkedin mogą być rozliczane w trzech systemach, tj. CPC, CPM lub CPV. W zależności od formatu reklamy oraz jej celu nasi specjaliści dobierają odpowiedni system rozliczeń.

 • (CPC) koszt za kliknięcie – możemy określić maksymalną kwotę, jaką chcemy zapłacić za każde kliknięcie (np. 3,00 EUR za kliknięcie). Możliwe jest ustawienie dziennego budżetu, aby określić maksymalną kwotę, jaką chcemy wydać w każdym dniu. (minimalna kwota to 10 EUR dziennie)
 • (CPM) koszt za 1000 wyświetleń – możemy określić stały koszt za każde 1000 wyświetleń reklamy, bez względu na liczbę kliknięć w tą reklamę. Ta opcja jest dobra dla użytkowników, którym bardziej zależy na liczbie wyświetleń danego materiału niż na liczbie kliknięć link lub odnośnik do innej strony.
 • (CPV) koszt za wyświetlenie wideo – możliwość określenia maksymalnej kwoty, jaką chcemy zapłacić za wyświetlenie wideo.

Dodatkowe wymogi dotyczące kosztu za reklamę na Linkedin:

 • Minimalny dzienny budżet kampanii to 10 EUR;
 • Całkowity budżet kampanii: 10 EUR (opcjonalny dla sponsorowanych treści);
 • Minimalna stawka dla kampanii CPC, CPM lub kampanii reklam tekstowych: 2 EUR.
 • Minimalna stawka w kampaniach sponsorowanych treści (dynamic ads) różni się w zależności od grupy odbiorców.

Sugerowaną liczbę odbiorców, koszt za reklamę, liczbę wyświetleń oraz sugerowany koszt za kliknięcie jest zawsze widoczny podczas kreowania kampanii, dzięki czemu jeszcze przed jej rozpoczęciem możemy sprawdzić średnie przewidywane wyniki naszych ustawień.

Linkedin analytics – śledzenie wyników kampanii na Linkedin

Każdy mądry reklamodawca będzie chciał śledzić wyniki swojej kampanii. Dlatego ważne jest zainstalowanie LinkedIn Insight Tag’u czyli kodu JavaScript, który można dodać do swojej witryny, aby umożliwić raportowanie kampanii i uzyskiwać cenne informacje na temat odwiedzających witryny. Tagu LinkedIn Insight można także używać do śledzenia konwersji, retargetowania użytkowników witryny i uzyskiwania dodatkowych informacji na temat członków wchodzących w interakcje z reklamami.
Reklamy na LinkedIn wymagają większego budżetu, ponieważ mają znacznie wyższe stawki minimalne, które są rozliczane w euro lub dolarach, które dodatkowo są zawyżone przewalutowaniem. Warto zatem już od samego początku zainstalować potrzebne insight tagi, zaplanować śledzenie wyników oraz optymalizację kampanii. Analiza wyników kampanii Linkedin jest bardzo ważna, szczególnie, że wydawany budżet jest znacznie większy niż na innych platformach a jego optymalizacja wymaga wcześniejszego poznania menedżera reklam Linkedin.

Warto zatem rozważyć która forma reklamy będzie najlepsza i czy istnieje możliwość dotarcia do naszej grupy docelowej innym kanałem. Jeśli nie, wtedy warto stworzyć konkretne listy grup docelowych lub skorzystać z remarketingu.

Zalety i wady kampanii reklamowej Linkedin

Każda platforma reklamowa posiada swoje mocne i słabe strony. W zależności od Twojego celu oraz grupy osób, do której chcesz kierować swoje reklamy należy podjąć decyzję czy dany kanał reklamowy jest przede wszystkim odpowiedni oraz czy prowadzone w nim kampanie będą przekładać się na zamierzone efekty i zysk.

Jakie są zalety działania na Linkedin?

 • systematycznie rośnie ilość aktywnych użytkowników LinkedIn w Polsce
 • możliwość dotarcia do bardzo konkretnego użytkownika, do którego trudno znaleźć kontakt poprzez inne kanały reklamowe
 • Istnienie dużej szansy na to, że reklama Twojej konkurencji nie wyświetla się na tej platformie (nadal jest to stosunkowo mało popularny kanał reklamowy w Polsce)
 • reklama na LinkedIn jest wyświetlana w taki sposób aby nie zakłócić użytkownikom przeglądania wpisów na stronie

Jakie są słabe strony reklam na Linkedin?

 • koszty reklamy są dosyć wysokie a kampanie wymagają ciągłego monitorowania i systematycznej analizy wyników
 • Linkedin w porównaniu z innymi platformami ma długi czas oczekiwania na zatwierdzenie reklamy (czasem nawet więcej niż 72 h)
 • mała ilość użytkowników czasami utrudnia skuteczne targetowanie reklam (minimalna ilość użytkowników w grupie docelowej do rozpoczęcia kampanii reklamowej to 300 członków)

Linkedin w przypadku sponsorowanych treści zaleca minimum 300 000 użytkowników w grupie docelowej, a w przypadku reklam tekstowych najwyższą skuteczność według supportu Linkedin osiągniemy przy ukierunkowaniu na grupę 60 000–400 000 osób. Biorąc pod uwagę wiadomości InMail ta liczba wynosi 100 000 lub mniej. Oczywiście wielkość grupy odbiorców łączy się także z kosztami na reklamę a także wymaga systematycznej optymalizacji aby osiągnąć zamierzone efekty.

Kampanie Linkedin w Verseo

W Verseo oferujemy pełną obsługę, w tym wdrożenie, prowadzenie, optymalizację oraz raportowanie wyników prowadzonych reklam na Linkedin. Nasi specjaliści zajmą się kompleksową obsługą reklam, które wymagają częstego monitorowania. Dodatkowo, każda kampanie są poddawane systematycznej analizie wyników oraz optymalizacji na ich podstawie tak aby jak najlepiej wydatkować budżet osiągając jak najlepsze zyski.

Szansa na dotarcie do swojej grupy docelowej

Na Linkedin istnieje możliwość tworzenia bardzo konkretnych grup docelowych. Można sprecyzować język profilu osób, do których kierujemy reklamy, ich lokalizację, branżę oraz firmę, w której pracują oraz sprecyzować grupę docelową na podstawie danych demograficznych.

Mocne strony managera reklam Linkedin

Linkedin to idealne miejsce dla reklamodawców B2B ze względu na precyzyjne możliwości targetowania i dotarcia do wąskiej grupy specjalistów. Oferuje możliwość kierowania reklam do różnych branż oraz możliwość automatycznej optymalizacji stawki tak aby otrzymać konwersję w możliwie jak najlepszej cenie.

Opinie naszych klientów

Verseo to firma bardzo profesjonalna. Zna się na swojej pracy. To, co ma być zrobione, jest załatwione. Ja często nie mam czasu na głębszą analizę kampanii. Bardzo pomaga mi zatem podejście Verseo, które samo odzywa się z pomysłami, sugestiami czy pytaniami. Ta komunikatywność to istotny element współpracy. Podsumowując, Verseo jest po prostu dobrym partnerem.

Łukasz Piecuch
Prezes Zarządu
Bright Group sp. z o.o.

Verseo.pl na początku współpracy przeprowadziło szczegółowy audyt naszej dotychczasowej i mało skutecznej kampanii reklamowej w systemie Google AdWords, a następnie zaprojektowało całkowicie nową. Rezultatem tych działań są dwukrotnie niższe koszty prowadzenia kampanii przy znacznie zwiększonej jej efektywności.

Mateusz Fatek
Prezes Zarządu
Biuro Tłumaczeń Fatix

Nasza firma otrzymała należyte wsparcie w zakresie kampanii AdWords oraz SEO. Rekomenduje współpracę z Verseo wszystkim tym, którzy poszukują solidnego i świetnie zorientowanego w świecie marketingu internetowego partnera biznesowego.

Dariusz Perski
Właściciel Firmy
Villa en Sol

Współpraca z Verseo przebiega sprawnie, na wysokim poziomie obsługi merytorycznej. Cenię szybki kontakt i reakcje ze strony specjalistów Verseo. Wybraliśmy Verseo spośród wielu firm zajmujących się tego typu usługami i z przyjemnością potwierdzam chęć dalszej współpracy.Sporteum sp z o.o.

Verseo.pl odpowiada za cały marketing internetowy Naszej Hurtowni. Cenimy ich za uczciwość i rzetelne podejście do klienta.Hurtownia Doris

Agencja Verseo od początku do końca zaplanowała strategie rozwoju naszej firmy w wyszukiwarkach internetowych. Prowadziła i prowadzi dla Nas równolegle wiele różnych projektów z których każdy przynosi odpowiedni zwrot z inwestycji.

Krzysztof Mrugalski
Chief Executive Officer
Agencja Eventowa – Event For You

Mając na uwadze naszą dotychczasową współpracę z firmą Verseo, której specjaliści charakteryzują się wysoką kulturą osobistą i profesjonalnym, a co najważniejsze indywidualnym podejściem do klientów, polecam usługi Verseo.

Magdalena Jaklińska
Właściciel Firmy
Bellatenda

W zakresie reklamy w Internecie współpracujemy z Verseo już od 2013 roku. Od podstaw stworzyli i skutecznie wdrożyli strategię e-marketingową naszej firmy. Polecamy Verseo – dzięki niej zdecydowanie wzrosły statystyki sprzedaży i nasze zyski.

Sławomir Bielenia
Prezes Zarządu
mastersport.pl

Możemy śmiało zarekomendować firmę Verseo.pl Sp. Z o.o. jako godnego partnera w zakresie prowadzenia kampanii Google AdWords. Przez ostatni rok firma profesjonalnie i terminowo realizuje wszystkie zlecone przez nas kampanie, a ich obsługa klienta jest jedną z najlepszych z jakimi udało się nam współpracować.

Adam Przybyszewski
Recruitment Marketing Coordinator
OTTO Polska

Verseo.pl stale rozwija kampanie dla naszego sklepu internetowego poszerzając ją regularnie o nowe marki. Nasze doświadczenia we współpracy z całą pewnością pozwalają polecić tą Agencję jako partnera do współpracy.Anwigo

Verseo prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo jako solidnego partnera do współpracy.

Jarosław Pokorski
Właściciel Firmy
Tachopol

Verseo.pl od dawna prowadzi kampanie dla 3 naszych sklepów internetowych. Stale monitoruje efekty naszych kampanii oraz optymalizuje koszty. Stały kontakt, szybkie reagowanie na problemy to główna zaleta Verseo.pl. Firma godna Polecenia!Firma Handlowo Usługowa Vixen

Z przyjemnością rekomenduję firmę Verseo jako opiekuna kampanii AdWords. Od pierwszych miesięcy prowadzenia konta udało jej się poprawić efektywność kosztową kampanii. Jakość zapytań generowanych przez kampanie jest coraz lepiej dopasowana do naszych potrzeb...

Marek Skrzeczyński
Prezes Zarządu
WDX S.A.

Informuję z przyjemnością, że współpracuję z VERSEO.PL w zakresie działalności informatycznej od kilku lat. W całym przedmiotowym okresie współpraca układa się na najwyższym poziomie.

Marek Stachowski
Właściciel Firmy
KLM Solutions

Firma Verseo spełniła nasze oczekiwania dotyczące marketingu internetowego. Zgodnie z przygotowanym planem Verseo zoptymalizowało nasza stronę www, zamieściło bannery reklamowe, wdrożyło kampanie Google AdWords. Jeśtemy bardzo zadowoleni z efektów tej pracy..Invest Complex

Ponad 95% naszych klientów decyduje się na przedłużenie współpracy

Producent płynów do mycia naczyń

Sieć sklepów

Producent narzędzi elektrycznych i spalinowych

Lider w produkcji sprzętu AGD

Producent sprzętu sieciowego

Sklep jubilerski

Sieć sklepów z art. spożywczymi

Włoski producent samochodów luksusowych

Salon samochodów używanych

Biuro pośrednictwa pracy

Producent nawozów rolniczych

Producent kawy

System płatności internetowych

Marka rozwiązań higienicznych

Sklep internetowy z butami

Księgarnia Internetowa

Stoiska targowe

Marka mebli kuchennych

Szkoła języka angielskiego

Spółka Marketingowo-specjalistyczna

Sklep internetowy

Centrum medycyny sportowej

Producent kabin i brodzików prysznicowych

Internetowa drogeria i perfumeria

Sklep internetowy z dywanami

Partner i doradca w rolnictwie

Autoryzowany Dealer Samochodowy

Myjnie samochodowe

Deweloper budowlany

Sklep internetowy z odzieżą damską

Producent szaf pancernych i sejfów

Galeria Handlowa

Dystrybutor materiałów izolacyjnych

Szewc, dorabianie kluczy, zegarmistrz

Producent hal namiotowych

Kantor internetowy

Inwestor zagraniczny

Producent przenośników, regałów magazynowych

Internetowy sklep meblowy

Hurtownia sanitarna

Biuro tłumaczeń

Biuro projektowania wnętrz

Integrator systemów informatycznych

Hosting stron WWW

Lider branży budowlanej w Polsce

Ekskluzywna odzież damska i męska

Mieszkania deweloperskie

Dystrybutor materaców

Meble ogrodowe i restauracyjne

Suplementy diety

Autolawety Lublin

Sklep ekologiczny

Sklep z odzieżą dziecięcą

Ogrodnictwo

cesarskie ogrody

Architekt wnętrz

Sklep z odzieżą damską

Video tutoriale

Producent Materaców

Kancelaria adwokacka

Tonery do drukarek

Odszkodowania lotnicze

Internetowe Biuro Tłumaczeń

Rolety, zasłony, żaluzje

Bistro

Kursy stacjonarne i online

Escape Room

Guitar Project

Sklep fryzjerski, hurtownia online

Meble metalowe, sejfy, kasy pancerne

Dystrybutor podług nowoczesnych i klasycznych

Sklep online

Poradnia Dietetyczna

Blog o projektowaniu odzieży

Pizza-catering

Optyka, optometria

Artykuły jeździeckie

Żaluzje, moskitiery, plisy, rolety

Pionier w branży poliuretanów

Kleje do metali i tworzyw sztucznych

Systemy informatyczne

Tomasz Pluszczyk logo

Projektant odzieży

Piekarnia Online

Uno Design Logo

Willa w Międzyzdrojach

Resort Art&SPA

Ośrodek wypoczynkowy w Zakopanem

Place zabaw dla dzieci

Copyright © 2020

Verseo - Agencja interaktywna Poznań, ul. Węglowa 1/3 60-122 Poznań

All rights reserved | Kariera | Polityka Prywatności